Barwy na pelerynie

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Barwy na pelerynie

Post autor: Majki » czwartek, 17 stycznia 2013, 13:05

Część z was na bank zastanawiało się "Jak wrzucić nasz własny wzór na pelerynę? Czy żagle statku?". Na żagle niestety jeszcze nie wymyśliłem, ale jak się uda to zrobię update :)

By wrzucić nasz wzór na pelerynę potrzebujemy na start

5 golda w naszym plecaku

taką o to buteleczkę (nie do końca wiem jaki jest sposób jej zdobycia poza bonusem z kupna timecardu, ale się znajdzie)
[ obraz zewnętrzny ]

Taką maszynę
[ obraz zewnętrzny ]
można ją znaleźć raczej w większości miast.

oraz loga.

Logo wrzucamy do katalogu na naszym dysku C:\Users\nazwa_uzytkownika\Documents\ArcheAge\UCC, jeśli taki katalog nie istnieje należy go stworzyć.

Logo powinno być w rozszerzeniu png i o rozmiarze 256x256 (nie jest sprawdzone czy tylko taki rozmiar i takie rozszerzenie przyjmuje).

Znajdując się przy maszynie naciskamy przycisk F i pojawia się okienko:
[ obraz zewnętrzny ]
Jeśli dobrze umieściliśmy nasz plik, który chcemy wrzucić na pelerynę pojawi się on w dolnym lewym rogu jak na obrazku powyżej.
Pierwsza kolumna to wybór wzoru tła dla designu druga zaś to wybór loga (standardowego lub tego z dolnego lewego rogu).

Ja stworzyłem coś takiego
[ obraz zewnętrzny ]

Jak już wszystko mamy ustawione zatwierdzamy (lewy przycisk na dole okienka) i wyskoczy kolejne okienko, które nam powie, że potrzebujemy specjalnej buteleczki i 5 golda.
[ obraz zewnętrzny ]

Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione to w naszym plecaku pojawi się taki o to przedmiot:
[ obraz zewnętrzny ]

Teraz by użyć wzoru na naszej pelerynie potrzebujemy kolejnego przedmiotu, który można kupić u NPC (tego samego co sprzedaje kryształy do teleportacji)
[ obraz zewnętrzny ]

Klikamy teraz prawym przyciskiem myszki na
[ obraz zewnętrzny ]
co powinno spowodować pojawienie się
[ obraz zewnętrzny ]

Teraz zostało już kliknięcie prawym na nowo powstały przedmiot i użycie go na pelerynie by wzór się na niej pojawił.

[ obraz zewnętrzny ]

Wygląda na to, że przedmiot [ obraz zewnętrzny ]
jest wielokrotnego użytku, a po próbie zrobienia wszystkiego jak jest wyżej opisane, ale użycia tego na statku pojawia się błąd. Jak tylko uda mi się to rozpracować (lub komuś z was) to wrzucę uaktualnię post.

Mały Update #1: Wychodzi, że nie musi każdy sobie robić. Wystarczy, że jedna osoba stworzy wzór, a potem będzie go powielać i wysyłać innym. Test był w tym momencie Yankee i Nocek korzystają ze wzoru powyżej. Więc jeśli ktoś chce to może się do mnie zgłaszać to zrobię i prześlę.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Dunkan
Posty: 880
Rejestracja: środa, 2 maja 2012, 10:39
Medals: 11
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

AION Legionista ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Barwy na pelerynie

Post autor: Dunkan » czwartek, 17 stycznia 2013, 15:48

JAJAJAJAJJAAJJAJAJAJAJAJJAJAJAJ JA CHCE! ;p
"jak czegoś nie wiem, to nie myślę że wiem"
[ obraz zewnętrzny ]

Zablokowany

Wróć do „Inne poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości