Healer

Wszystko o klasach i rasach w grze.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Defka
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 30 października 2014, 00:16
Gender:
Status:
Offline

Healer

Post autor: Defka » wtorek, 4 listopada 2014, 22:34

Drodzy,

Jaki typ healera sobie najbardziej cenicie? Ja chciałbym być wsparciem. Są tematy odnośnie wsparcia na różnych formach ale ja chciałbym zwrócić cię do Was jako przyszłych "klientów".

Obecnie gram Blither'em i najbliżej mi do Templara chyba. Chciałbym tą decyzję podjąć puki mam jeszcze 30 lvl.

Dzięki za Wasze wskazówki.

Defka

Awatar użytkownika
Bruner
Co-OP Legionista
Posty: 1610
Rejestracja: wtorek, 16 listopada 2010, 14:33
Medals: 25
Lokalizacja: Grod Kraka
Gender:
Status:
Offline

GW2 St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Optio eSport St. Legionista L2C Legionista
BD Legionista AO Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Healer

Post autor: Bruner » środa, 5 listopada 2014, 15:06

Chcesz byc wpsarciem gdzie? Na mass PvP, na malych PvP, na dungach, arenach?
Jakim wsparciem chcesz byc? na czym chcesz sie skupic? na heal'u? buffach? CC?

Ja lece w max heal na mass pvp - dlatego uzywam Vitalism + Songcraft + Auramancy.

Tu masz poradnik dla healer'ow:
http://forums.archeagegame.com/showthre ... ide-Update

btw: jest juz post o healerze - dobra praktyka jest nie dublowanie postow

Awatar użytkownika
Defka
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 30 października 2014, 00:16
Gender:
Status:
Offline

Re: Healer

Post autor: Defka » środa, 5 listopada 2014, 16:16

Bruner pisze: btw: jest juz post o healerze - dobra praktyka jest nie dublowanie postow

Bruner,

Znam ten poradnik o którym wspomniałeś i potrafię przeszukiwać fora. Ja się pytałem o Waszą opinię - moich potencjalnych klientów. Wiem, że rodzajów healerów jest dużo i dlatego dla mnie osobiście ważne nie jest jaki build albo w co siię ubrać bo an ten temat jest dużo.. ja poszukuję o prostu jasnej informacji, jaki healer jest dla Was najbardziej przydatny. I oczywiście Wasze odpowiedzi będą też odzwierciedlać to czy często chodzić ena PVP, raidy.. itp. Nie ma przecież uniwersalnego healera... a ja mogę wybrać tylko jeden build..

Poczytałem jednak wątek o Cleryku i poszedłem w Templara.. teraz tylko będę szukał chętnych do poleczenia w czasie gry :)

Zgrebol
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 11:22
Gender:
Status:
Offline

Re: Healer

Post autor: Zgrebol » niedziela, 9 listopada 2014, 00:05

Imo AA od innych MMO różni się tym, że bez problemu można w późnym etapie gry zmieniać klasy w zależności od zapotrzebowania. Mowa o późnym etapie gry, bo trzeba jednak kilka klas wylevelować. Więc nie pytał bym tak o to i po prostu grał. Dobij 50 o ile go jeszcze nie masz a potem leveluj klasy wspierające itd. Będziesz mógł sobie wtedy zmieniać w zależności od zapotrzebowania, bo ono zapewne co jakiś czas będzie inne.

Awatar użytkownika
Defka
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 30 października 2014, 00:16
Gender:
Status:
Offline

Re: Healer

Post autor: Defka » niedziela, 9 listopada 2014, 09:25

Dziękuję Wam za wskazówki. Własnie zmieniłem się na Cleryka. Daj mi on więcej satysfakcji jak na razie w porównaniu z Templarem. Leveluję w miarę możliwości więc będę szukał okazji na wspólna grę... do zobaczenia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość