Warek - expienie.

Wszystko o klasach i rasach w grze.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Tiax
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 20 października 2014, 18:00
Lokalizacja: Wa-wa
Gender:
Status:
Offline

Warek - expienie.

Post autor: Tiax » środa, 22 października 2014, 10:12

Witam, jestem Tiax nowy członek rodziny.

Gram wariorem przynajmniej staram się - poszukuje builda na expienie, przeglądałem kilka buildów na necie bo wujek google ponoć wie wszystko ale jakoś szczególnie mnie to nie przekonało.
Mój build na chwilę obecną to:
http://arche-base.com/builds/generator# ... 8nTM758as1
Czyli trochę warka, troche assasina, i trochę heal bo nienawidzę czekać aż mi się odnowi życie a przecież nie będę stał z tą "mandolina" i leczył się po 13 pkt :P

mam kilka pytań:
1. jaki byłby najlepszy build dla mele klasy na expienie który zapewniłby mi duże obrażenia w krótkim czasie przy dużej przeżywalności.
-używam 2x 1h sword
-biegam w plate
2. czy 2x 1h jest lepszy niż 2h? albo niż 1h + shield
3. głupio się przyznać ale nie ogarniam steltha (czy to działa na moby?) bo jak tak to chyba nie umiem tego używać :D zawsze grałem takim taranikiem który brał wszystko na klate i raczej dyndał sobie z obrażeń.
4. czy używając drzewka defense skile podnoszące block działaja także gdy nie biegam z tarczą.? bo jako assasin mam parry czy to jest jakoś połączone?

na obecną chwile walcze tak.
charge -> triple slash -> whirlwindslash -> overwhelm -> triple slash ->wallop

ogólnie staram się jak najdłużej trzymać moby w cc.
prosze o rady oraz konstruktywną krytykę.
Ostatnio zmieniony środa, 22 października 2014, 10:34 przez Spudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniosłem do właściwego działu
[ obraz zewnętrzny ]


zawsze chętnie pomogę, śmiało pytaj :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości