Postać do daggera lub łuku?

Wszystko o klasach i rasach w grze.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Zgrebol
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 11:22
Gender:
Status:
Offline

Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Zgrebol » niedziela, 19 października 2014, 16:11

Witam,
cholernie nudno mi się gra Paladynem, zero frajdy z tego wszystkiego. Mam dopiero 27 lvl, więc za dużej straty nie będzie, ale chciałbym zmienić klasę. Myślałem nad (archery, shadowplay i aurmancy. Wiem, że PvP jest dobre przy takiej klasie no i lvl też nie najgorzej się wbija. Czy taka postać może biegać z daggerami i łukiem? No i jeszcze jedno, czy to będzie spory problem kiedy wymieniłbym aż 3 drzewka klas?

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Vallarr » niedziela, 19 października 2014, 19:42

Zaden problem na tym etapie, za grosze wycrafcisz/kupisz stuff na 24 lvl i jazda. Dmg bedzie mniejszy, skilli mniej, ale szybko sie wyrowna.

Klasa, ktora podales to obecnie jakies 51% serwera. Chyba dobra, nie? 8-)

Zgrebol
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 11:22
Gender:
Status:
Offline

Re: Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Zgrebol » niedziela, 19 października 2014, 20:12

Aż tyle osób nią gra? Kurcze, szkoda. A jaka klasa nada się jeszcze, ale taka która bazuje na sztyletach.

Dobra, wiem co zrobię, sprawa ma się tylko tak. Na pewno będzie defense i archery, ale nie wiem czy w 3 drzewku brać shadowplay czy battlerage, która klasa sobie lepiej radzi w PvP i PvE?

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Vallarr » niedziela, 19 października 2014, 22:33

Stone Arrow - archery, shadowplay, defense - jest jedna z najlepszych pvp, a pve... no, dmg ma jak inne luki, tylko brak utility z auramancy. Potami many sie nadrobi.

Battlerage do archery - bez sensu.

Sztylety - nikt nimi nie uderza, tylko się nosi do bonusu do att speed łuku. Typowy dagger build dużo lepiej sprawdza się z dwurakiem.

Awatar użytkownika
Betrezen
Posty: 115
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 13:13
Medals: 1
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

D2 Legionista

Re: Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Betrezen » poniedziałek, 20 października 2014, 07:36

Przy okazji wątku dodam pytanie od siebie - czy rzeczywiście dwa sztylety są najlepszym rozwiązaniem dla łucznika? Wiadomo, że ta broń nie służy raczej do bicia, ale czy nie ma innej, która dawałaby pomoce, może lepsze bonusy?

Zgrebol
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 11:22
Gender:
Status:
Offline

Re: Postać do daggera lub łuku?

Post autor: Zgrebol » poniedziałek, 20 października 2014, 08:14

Dzięki bardzo za odp. A więc jak zrobię (Defense/Archery/Shadowplay) to rozumiem, że biegam w lekkich zbrojach a do tego ekwipuje tarczę też? Widzę w poradnikach jak rozdawać skillę przy tej klasie postaci, że są aktywowane skille, które wymagają tarczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości