Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatsword

Wszystko o klasach i rasach w grze.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Vertixen
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 22 września 2014, 11:25
Gender:
Status:
Offline

Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatsword

Post autor: Vertixen » wtorek, 7 października 2014, 20:43

Witam wszystkich,

Serio... Mam dylemat odnośnie end-gejmowej 'łepki'... Chcę zrobić Blighter'a, który będzie skupiał się na wysokim parry vs primom bo jest ich od groma i ciut, ciut....
Który będzie miał spory dmg - nawet kosztem tanka, wysoki kryt, i supression na target i zastanawiam się teraz nad bronią...
Rozmyślam nad Nodachi z powodu szansy na kryt'a przy kolejnym ataku, albo nad greatsword [zwiększy mi parry] no bądź ewentualnie greataxe... Co polecicie po własnych przygodach?
Ostatnio zmieniony środa, 8 października 2014, 07:19 przez Spudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Od tego mamy dział Klasy i rasy

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Vallarr » środa, 8 października 2014, 22:45

Myślę, że blighter bez tarczy nie ma sensu. Jasne, można... tylko po co? Darkrunner robi to samo, tylko lepiej.

Z jednoręcznych - ja wybieram miecz. Po pierwsze dlatego, że chwilowo jest z hasli świetny, po drugie parry. W przypadku offhanda, jak chcesz parować strzały vs primevale - kwestia gustu. Siekiera do bleeda za mało pewna, katana do crita czy dagger do AS przyjemne, ale ja i tak wziąłbym drugi miecz.
Ale nadal wolę tarczę i nadal łuków się nie boję.

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Rajgar » czwartek, 9 października 2014, 14:33

Vallarr pisze:Myślę, że blighter bez tarczy nie ma sensu. Jasne, można... tylko po co? Darkrunner robi to samo, tylko lepiej.
Zgadzam się z tą opinią.

Inra
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 4 września 2014, 16:35
Gender:
Status:
Offline

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Inra » piątek, 10 października 2014, 09:18

Blighter bez tarczy to nie jest juz blighter.

Booxi
Posty: 62
Rejestracja: środa, 20 sierpnia 2014, 03:00
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Booxi » wtorek, 14 października 2014, 16:18

Blighter to tank więc wypadałoby mu dać tarcze w dodatku od tego mamy drzewko defense żeby wykorzystać stuny od tarczy i inne ciekawe skille które zwiększają naszą twardość.

Awatar użytkownika
Vallarr
Posty: 179
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2012, 16:47
Medals: 1
Lokalizacja: Wawa
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Vallarr » wtorek, 14 października 2014, 19:26

Blighter to nie "tank". Polecam wypad na arenki z blighterami, 3x twardsze niż inne fizyczne DD, a mimo tarczy bez najmniejszego problemu jest w stanie złożyć leatherów i clothów w jednego CC locka. Cechą charakterystyczną jest ogromna ilość gap closerów i bardzo duża disable, od standardowych tripów i stunów przez slowy, do silence i shackle. Brak co prawda feara i sleepa, ale CC locki banalnie łatwe do załozenia, a mój build ma 5 gap closerów, reckless charge, freerunnera i buff z shadowstepa. Twardy, lockujący, mobilny i wystarczająco mocno bijący, by bez kompleksów mieć szansę z każdą klasą na arenie obecnie. Mało która klasa tak może. To nie "tank", najbliżej byłoby chyba "bruiser".

W mass pvp praktycznie useless jak każdy melee, ale na mniejszych pokazuje pazury.

Awatar użytkownika
Rajgar
Posty: 267
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2009, 11:27
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

BD Legionista

Re: Blighter - Nodachi vs Dual-Sword vs Greataxe vs Greatswo

Post autor: Rajgar » środa, 15 października 2014, 07:53

Vallarr, mozesz wrzucic swoj build?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klasy i rasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości