Engi - one men army

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Amonhell
Patrycjusz
Posty: 2149
Rejestracja: środa, 9 lutego 2011, 11:54
Medals: 14
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

BF3 Legionista LOTRO Optio GW2 Centurion ESO St. Legionista Gwiazda Azury
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Engi - one men army

Post autor: Amonhell » wtorek, 16 lipca 2013, 22:35

Engineer znienawidzona klasa, albo go gonisz przez pół mapy i nie dajesz rady albo on Cię tnie ;)

Poniżej przestawiam mój build na WWW/PVE. Jest nastawiony na ogromną mobilność i ataki typu bounce.

[ obraz zewnętrzny ]

W firearms wiadomo zwiększenie zasięgi i cooldownu skilli pistoletów i karabinu. Do tego zależnie z czym biegam VII do pistoletów, IX do karabinu.

Alchemy - I daje vigor jeśli dostajemy swiftnessa.

Toolsy - II za każdym razem kiedy użyjemy skilla z tollbelta, wystrzeliwujemy błyskawice, która razi do 3 targetów. VI swiftnes przy zakładaniu med kita. XII 50% szybsza regeneracja enduranca.

W skrócie tak: mam cały czas swiftnessa, do tego prawie ponad 200% regeneracji enduranca. Skille z tollbelta regenerują się o 30% szybciej (leczenie również).

[ obraz zewnętrzny ]

W secie mam runki Divinity, biżu pół na pół berserker i P/T/V.

Samą walkę zaczynam od skilli z 1, 3, F2, F3. Wszystkie wylatują w tym samym czasie, jeśli przeciwnik nie zrobi eveda traci nawet 3/4 hp. Potem 2, 5 i F4 i czekam na reset cooldownów. Jeśli walczymy z guardem, dostaje ulti na łep reszta jak wyżej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rafael
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 21 lutego 2013, 15:27
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

Re: Engi - one men army

Post autor: Rafael » wtorek, 16 lipca 2013, 23:31

Dziękować! - przetestuje;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Engineer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości