Mała biegająca wredota

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Mała biegająca wredota

Post autor: Hauva » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 08:27

Dobra... jak wszem wobec wiadomo tworzę kolejnego dziada :)
Thief na starcie mi się nie sprawdził (nudne to jakieś). Guardian urzekł mnie i stał się na wieki moim mainem. Jednak potrzebowałem rozrywki więc stworzyłem elementala który obsysa aż miło na www w stylu gry jaki chciałem stosować ;-). Wpadł mi więc głupi pomysł żeby na www gdy prowadzę iwenty biegać małą wredotą w celu skrócenia czasu działań z mesmerem :)

No tak czy inaczej powstaje właśnie mesmer nastawiony wyłącznie na portale grupowe niewidki i takie tam różne. Nie chce nim zadawać obrażeń a jedynie korzystać z jego taktycznych możliwości. Tak więc daję tu wstępny setup jaki sobie wymyśliłem licząc że bardziej doświadczone w skilach i "utylitkach" mesmery się wypowiedzą.

http://www.guildhead.com/skill-calc#mzm ... owY70m8ofy

Awatar użytkownika
Thorn
Co-OP Legionista
Posty: 1931
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2011, 13:16
Medals: 6
Lokalizacja: Andover, UK
Status:
Offline

SWTOR Optio GW2 Optio Mecenas IX Kohorty

Re: Mała biegająca wredota

Post autor: Thorn » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 13:31

Następny Mesmer. Hurra....

Awatar użytkownika
Hauva
Posty: 1466
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:07
Medals: 9
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista GW2 Optio ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Mała biegająca wredota

Post autor: Hauva » poniedziałek, 28 stycznia 2013, 13:46

To tylko na czas dowodzenia wypadami w celu zredukowania czasu reakcji między pomysłem na portal ... wydaniem polecenia ... wykonaniem polecenia :). Normalnie będę biegał guardianem :)

Mrcookie
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 15:30
Status:
Offline

Re: Mała biegająca wredota

Post autor: Mrcookie » środa, 30 stycznia 2013, 17:48

Hauvusiu jak dla mnie ten build to typowy supp mes na w3 :). Build nastawiony na zdobywanie/wbieganie w tłum ludzi i robienie totalnej anihilacji grupą uderzeniową.
Podoba mi się!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mesmer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość