LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w LOTRO

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Matimir » czwartek, 26 stycznia 2012, 15:55

Ale ja tu widzę tyrkę na SWTOR, przecież z góry było wiadomo jak będzie wyglądać kosmos w SWTOR, nikt nie mówił że nie będzie po szynach :P

Cóż, wystarczy tutaj zerknąć i już wiem że moje pesymistyczne nastawienie do SWTOR to pikuś - do wyleczenia dobrym patchem ;)

Ja osobiście odpuściłem na razie stworka, gdybym miał TP to bym wrócił do LOTRO, za kasę Isengard kupować to niezbyt... Ile aktualnie TP stoi Isengard?

Awatar użytkownika
Aksamitna
Posty: 1063
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Aksamitna » czwartek, 26 stycznia 2012, 16:07

Mati: http://www.google.pl/#q=rise+of+isengar ... ints+price

Nie czaruj nas tutaj, jakbyś sobie odpuścił, to byś był patrycjuszem, a nie legionistą SWTOR :)

A ja bym tam chciała jakieś minigierki w LotRO. Tak dla zrelaksowania po rajdzie, na którym trzeba mieć oczy dookoła głowy, gapić się w bufy, debufy, cc i inne cuda - bezmyślna strzelanka byłaby idealną odprężającą rozrywką :)
You of all people should know the power of legends.

Awatar użytkownika
Elgoran
Posty: 1153
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:56
Medals: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Elgoran » czwartek, 26 stycznia 2012, 16:54

No przecież jest taka minigierka. Logujesz huntera i idziesz zabić 360 wilków w Misty Mountains :D
Good-bye and hello, as always.

Awatar użytkownika
Aksamitna
Posty: 1063
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Aksamitna » czwartek, 26 stycznia 2012, 17:15

Elgoran pisze:No przecież jest taka minigierka. Logujesz huntera i idziesz zabić 360 wilków w Misty Mountains :D
No ale tą już zaliczyłam, z resztą nie tylko na huncie...
You of all people should know the power of legends.

Awatar użytkownika
Acfiel
Posty: 715
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2011, 19:14
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Acfiel » czwartek, 26 stycznia 2012, 17:18

Matimir pisze:
Ja osobiście odpuściłem na razie stworka, gdybym miał TP to bym wrócił do LOTRO, za kasę Isengard kupować to niezbyt... Ile aktualnie TP stoi Isengard?

Naprawdę tego chcesz?xd jak tak, to zobaczymy, czy nie czarujesz i dam ci swoje konto. Evendim, Angmar, Eregion, MoM, Lothlorien, SoM, Enedwaith, RoI już masz. Turbinek starczy na nowa krainkę albo zdjęcie wszystkich capów płynących z f2p, więc będziesz mógł wylevelować sobie nowego champa albo pomęczyć moje postacie :P

Podejmiesz wyzwanie i wrócisz do LOTRO?

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Matimir » czwartek, 26 stycznia 2012, 17:59

Bueeheheh, co za ironia, akurat miałem Ci pisać żebyś mi passy do stworka podrzucił na czas jakbyś jechał do ZG czy odbiłoby Ci i zacząłbyś się uczyć to bym Ci jakąś klasę wbił bo pozmieniałem ustawienia komputera, wyciągnąłem kostkę ramu z innego lapka i chciałem ogarnąć to wszystko czy będzie te +7 fps, haha, to wtedy wrócę do stworka przed konkretnym patchem bo na wz do tych 20 brakuje mi z 5, na 15tu przy ability delay jest płacz...

Nah, warden dla mnie dziwna klasa, ubija wszystko sto lat, wolę rachu-ciachu.

Żeby nie było że aż tak tutaj offtopuje to powiem, że kocham LOTRO i tą przaśną muzyczkę w Bree i te duchy z kości na SG i przemyśle sprawę...
Tak jak pisałem w podaniu do sekcji SWTOR ''(...)jeżeli SWTOR okaże się kaszanką na zimno to LOTRO pozostanie moją główną grą''.

Na razie lekko kaszanką trąci, ale się grzeje na grillu, zobaczymy co będzie :lol: :lol:

Elgoran pisze:No przecież jest taka minigierka. Logujesz huntera i idziesz zabić 360 wilków w Misty Mountains :D

O tak, jak mi tego brakuje :lol: :lol:
szkoda, że nie wprowadzą 3go poziomu deedów i wtedy do ubicia 720 :o

Awatar użytkownika
Elgoran
Posty: 1153
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:56
Medals: 1
Lokalizacja: Bydgoszcz
Status:
Offline

Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Elgoran » czwartek, 26 stycznia 2012, 19:11

Nie, nie, 840: 120 podstawowy, 240 advanced, kolejny byłby 480 ;)

A wracając do tematu, ta minigierka przyszła mi na myśl jak czytałem, że będą skille dla wierzchowca, z czego część zależna od klasy. Może to oznaczać (choć nie musi rzecz jasna), że jadąc na warsteedzie będziemy posługiwać się umiejętnościami związanymi z koniem a nie swoimi własnymi. Co miałoby zresztą sens, bo nie bardzo widzę wykorzystanie "normalnych" skilli w siodle. Raging Blades ponad głową konia? No proszę Was...
Good-bye and hello, as always.

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Tzeencz » czwartek, 26 stycznia 2012, 23:19

Damn, swtor to ostra kaszana na zimno, ale Lotro za dużo grindu wymaga - gdyby nie trzeba było farmić miliona rzeczy, a na deser LI to pewnie już dawno bym wrócił :P
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Aksamitna
Posty: 1063
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 18:23
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Aksamitna » piątek, 27 stycznia 2012, 11:00

Tzeencz pisze:Damn, swtor to ostra kaszana na zimno, ale Lotro za dużo grindu wymaga - gdyby nie trzeba było farmić miliona rzeczy, a na deser LI to pewnie już dawno bym wrócił :P
Heh, chyba Tzeencz nie grałeś w gry, które naprawdę wymagają grindu :)

Ja tam lubię gry w których jest co robić przez rok, a nie przez miesiąc. Akurat pod względem grindu LotRO wydaje mi się wyjątkowo wyważona. Nie jest to gra, w której jak w swtor max level wbijasz w tydzień, a battlemastera z full gear robisz w miesiąc i potem właściwie nie wiesz co robić. W LotRO wbicie levela to przynajmniej miesiąc i od tego momentu masz tysiące rzeczy które możesz, ale niekoniecznie musisz robić. Z trzy miesiące na zrobienie postaci na poziomie zadowalającym i czas bliżej nieokreślony na zrobienie postaci full wypas. A wbicie max ranku na pvp to pewnie kilka lat. Jak widzisz kogoś z wysokim rankiem pvp, czy na moriowej czarnej kozie, albo na białym koniu eradioru., czy nawet w złotym płaszczu z kurczakami, wiesz że to ktoś, kto nie gra tu od miesiąca... Jak widzisz kogoś ze zrobionymi traitami, najlepszymi relikami i wymaksowanymi legacjami też wiesz, że to nie spadochroniarz, który zaczepił o grę na chwilę sobie popykać. I to jest fajne akurat jak dla mnie.
You of all people should know the power of legends.

Tzeencz
Posty: 1041
Rejestracja: środa, 1 lipca 2009, 21:38
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Tzeencz » piątek, 27 stycznia 2012, 11:44

Masz rację, nie grałem w gry wymagające grindu, przynajmniej nie grałem za długo, bo gry traktuję jako rozrywkę, a taki typ gry dla mnie rozrywką już nie jest.

Zgodzę się też, że postać z pewnymi przedmiotami, charakterystykami dowodzi zaangażowania - choć przede wszystkim czasowego. Imho dalej to nie jest jednoznaczne czy osoba posiadająca taką postać zna swoją klasę na wylot i wie o niej/tudzież o grze wszystko.

Osobiście po tych wszystkich mmo - skłaniam się bliżej ku grom stawiającym nacisk na pvp, najlepiej nie bazujących na sprzęcie jaki ma char, a bardziej na umiejętności gracza - pod tym względem bliższym fps-om.

Z drugiej strony może kiedyś znowu najdzie mnie ochota na beztroskie rąbanie wilków w Trollshaws, nie bez znaczenia jest tu IX-tkowa sekcja Lotro - mam do was ogromny sentyment! :D
fighting for peace is like fucking for virginity...

Lotro, WAR, WoW, SWTOR ...

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Sungam » piątek, 27 stycznia 2012, 14:34

No to wszystko wiadomo. Ludzie i lolfy dostana konie, hobbity kucyki a krasnooludy..... czolgi i artylerie dalekiego zasiegu :D

A STWOR jest bardzo fajnym RPG z bardzo fajnymi historiami postaci tylko kto widzial RPGa za 300zl?!
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Bolos
Posty: 206
Rejestracja: piątek, 22 października 2010, 22:35
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Bolos » piątek, 27 stycznia 2012, 14:35

Ładnie to napisałaś Aksi, mam zdecydowanie podobne odczucia.

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Matimir » piątek, 27 stycznia 2012, 18:36

Bolos pisze:Ładnie to napisałaś Aksi, mam zdecydowanie podobne odczucia.
Hmm, to troszkę wygląda tak że to wszystko się robi po coś, ale niewiadomo po co. Domek, mebelki, dobre majty na dupie, simsy jakieś ;)

Deedy są w miarę okej, ale czemu tak dużo tam deedów, które są zepsute, których robienie to absolutna katorga. A tak w ogóle to teraz każde dziecko za 150$ w miesiąc będzie mieć to co Wy po takim czasie grania a nawet więcej. Takie to średnie właśnie :?

I nie ma PVP, a tutaj w SWTOR zrobiłem Jedi Shadow, klikam 4 przyciski, jem przy tym czereśnie i oglądam TV a dmg leci i leci... medale lecą i lecą.

Bo PVP w SWTOR jest super, łubudubu, łubudubuuu ;)

A melee dps (jak moja postać) niech się wściekają na ability delay, lagi, to że nimi rzucają z prawa na lewo i cc rzucają lepsze niż na jakimś raidzie na dwa bosy :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Dreghtor » piątek, 27 stycznia 2012, 19:14

Żebym dobrze zrozumiał: bezcelowy easy-mode jedną ręką jest tym co Ci się podoba? :? No spoko, co kto lubi...

CityMan
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 21:44
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: CityMan » piątek, 27 stycznia 2012, 22:57

Mnie SWTOR nie zachwyciło nie używając słowa zawiodło. Wydałem w chusteczkę kasy i w sumie nic z tego nie mam. Zapłaciłem do końca Marca i chyba na tym zakończę swoją przygodę z TORem, ale wychodzą inne tytuły i już się nie mogę doczekać np. The Sicret World :). A co do wspomnianych nadchodzących zmian w LOTRO to chyba będą na + jeśli tego nie skopią.

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Matimir » sobota, 28 stycznia 2012, 03:16

Dreghtor pisze:Żebym dobrze zrozumiał: bezcelowy easy-mode jedną ręką jest tym co Ci się podoba? :? No spoko, co kto lubi...

Ale serio mojej ''aronii'' nie zauważyłeś? ;)

Śmieje się właśnie z balansu gdzie generalnie mam potwierdzenie, że klasa melee DPS jest tutaj g* warta....
Nie wspomnę o WZ gdzie bardzo często się obecnie zdarza, że nie ma po protu Jedi Knighta, a już na pewno sentinela....

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:48
Medals: 2
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

LOTRO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Uszaty » sobota, 28 stycznia 2012, 08:03

CityMan pisze: Wydałem w chusteczkę kasy i w sumie nic z tego nie mam. Zapłaciłem do końca Marca i chyba na tym zakończę swoją przygodę z TORem....
kurde, ja mam jeszcze 80 dni opłacone w to g....

Meridwin
Posty: 411
Rejestracja: czwartek, 24 czerwca 2010, 13:11
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Meridwin » sobota, 28 stycznia 2012, 08:21

Przypominam że to forum secji Lotro, a nie marudzenia skrzywdzonych przez BioWare:)

P.S Też mam konto w SWetra i chyba zostanie na tym, że je po prostu mam
Mów mi Mery.
Meridwin -MINI 65
Heurodis -CPT 70 Essence o gameplay- buff up and follow
Etheliar- BURG 75 Burglar Advanced Tactic-->Stick them pointy end
Imliadrien- Hunt ( emerytowany)- ehm.... 1,2,3


[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Matimir
Posty: 552
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 10:21
Lokalizacja: Wrocław/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Matimir » sobota, 28 stycznia 2012, 12:15

@Meridwin, ale gdzie indziej od whinerów wyzywają a tutaj widzę świetnie się wpasowuje i ludzie głaszczą mnie po główce, mówiąc ''no napisz co Ciebie boli, wyżal się'' ;)

Jak masz i nie używasz to sprzedaj bo niedługo do kaczora donalda będą dodawane i się nie zwróci kasa :P

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Dreghtor » sobota, 28 stycznia 2012, 17:43

W sumie to za 50 PLN bym odkupił.
Ale tylko takie które ma 50 lub więcej opłaconych dni gry.

Awatar użytkownika
Acfiel
Posty: 715
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2011, 19:14
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Acfiel » sobota, 28 stycznia 2012, 19:11

Uszaty pisze:
CityMan pisze: Wydałem w chusteczkę kasy i w sumie nic z tego nie mam. Zapłaciłem do końca Marca i chyba na tym zakończę swoją przygodę z TORem....
kurde, ja mam jeszcze 80 dni opłacone w to g....

Przecież nikt nie kazał kupować abonamentu na 3 miesiące. Gra kosztuje mniej więcej 200zł, dodatek do LOTRO będzie kosztował pewnie 90 zł albo i więcej, więc jakoś kalkulacji nie widzę.

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:48
Medals: 2
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

LOTRO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Uszaty » sobota, 28 stycznia 2012, 20:06

Dreghtor pisze:W sumie to za 50 PLN bym odkupił.
Ale tylko takie które ma 50 lub więcej opłaconych dni gry.
właśnie dobiłeś mnie takim malutkim młoteczkiem........

CityMan
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 21:44
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: CityMan » niedziela, 29 stycznia 2012, 13:51

Acfiel, ja kupiłem kolekcjonerkę na dodatek musiałem się zadeklarować z płatnościami a nie chcą tego robić kupiłem kod na 2 miesiące za 90 PLN, więc widzisz ile mnie to kosztowało. Żałuję tylko że nie miałem możliwości przetestowania przed kupnem bo w życiu bym kolekcjonerki nie kupił. Ale pazerny płaci 2x :D

Awatar użytkownika
Acfiel
Posty: 715
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2011, 19:14
Lokalizacja: Poznań/Zielona Góra
Status:
Offline

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Acfiel » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 01:25

narzekanie, narzekaniem ale ja tam lubię TORa i nawet mi się podoba.

swoją drogą zrobiliście mi tym dodatkiem ochotę na pogranie troszkę w LOTRO, ale ochota minęła, bo client ściąga już 3 patcha :(

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO: Riders of Rohan - dodatek 2012

Post autor: Maurycy » środa, 15 sierpnia 2012, 23:02

Polecam pełny ekran :)

Obrazek
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Lord Of The Rings Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość