LOTRO Helm's Deep

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w LOTRO

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » piątek, 30 sierpnia 2013, 10:37

Dostałem dzisiaj maila z zaproszenie do closed bety która ma się zacząć 5go września.
Zastanawiam się na ile zamknięta jest ta beta.. Sprawdźcie swoje skrzynki czy aby też nie zostaliście "wybrani" ;)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » piątek, 30 sierpnia 2013, 14:08

Jako jedna z 3 osob czytajacych ten dział forum odpowiadam. U mnie ofc pusto. Obczaj i zdaj raport bo nie wiem czy warto bedzie tpki ciulac na ten dodatek...
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 196
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 16:47
Medals: 4
Status:
Offline

LOTRO St. Legionista GW2 St. Legionista ESO Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Pietruch » piątek, 30 sierpnia 2013, 19:06

Jasne ze warto !!! No mam nadzieje ze warto....................
BAZINGA I don't care

"You think to challenge me, pitiful human? I, the bane of empires, the father of pain? Let me educate you; I need a new pet.....
-Archon K'shaic, Kabal of the Bladed Lotus

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 31 sierpnia 2013, 11:17

Nie wiem jak to działa, ale nie ma żadnego klucza do tej bety więc może spróbuj się zalogować tego piątego września. Poniżej treść maila

Congratulations! As a LOTRO player, you've been invited to participate in the Closed Beta for The Lord of the Rings Online™: Helm's Deep™.

Join us for the opening of Beta with an event on Thursday, September 5, 2013 starting at 7:00 PM (-4 GMT)!

Let's keep this between us... Your participation in the Closed Beta is governed by your acceptance of the Preview and Non-Disclosure Agreement. Please limit your feedback to the LOTRO Beta Forums and email surveys (details below).

To participate in the Beta event, follow the instructions below:
Download the LOTRO Beta (Bullroarer) game client.

Beginning at 1 PM EDT (-4 GMT) on Thursday September 5th, please copy your existing characters to Beta by going to the Character Copy application. We recommend selecting a level 85 character.

Please Note: The character copy application will be available prior to 1 PM EDT (-4 GMT) on Thursday September 5th. However any characters copied before this date and time will not transfer.

Copy your characters to Bullroarer prior to the event.
Download now! Click here
Access to the Beta will be available on Thursday September 5th. This update will happen automatically; no key will be needed for this exclusive access.

From 7 PM - 10 PM EDT (-4 GMT) on Thursday, September 5, 2013, help us push the limits of LOTRO!
7PM EDT (-4 GMT): Get your first look at West Rohan!
Log in to Bullroarer with a level 85 character and check your mail for a map to Galadriel who will begin the Epic Book and direct you to West Rohan.
Spend a couple hours exploring and defending LOTRO's new region. Follow the quest lines, admire the great scenery, and battle your way through its newest creatures!
Bullroarer will be down for maintenance prior to the event.

Beginning Thursday September 5th, please provide feedback through the Beta Forums. In Beta Forums you'll be able to view the Announcements, Focused Feedback, as well as provide general feedback to Turbine about your experience within the game.

CUSTOMER SERVICE FOR THE CLOSED BETA WILL BE LIMITED TO HARASSMENT REPORTS ONLY. The forums are the best place to get help with Beta questions or any Beta specific support issues during the Closed Beta.

EMAIL SURVEYS: We'll be asking you questions about the installation and your experience in-game. Pay attention to anything that interrupts the game flow, you find annoying, or that you think should be changed. You may receive several surveys during the Beta.

Join us for this first Helm's Deep Beta event and get your shot at winning these great prizes!
3 First Prizes – A lifetime VIP Subscription to The Lord of the Rings Online. All the benefits of VIP, including 500 free points per month, without the need to pay a subscription fee!

10 Second Prizes – a code valid for 5,000 Turbine Points.

150 Third Prizes – a code valid for 500 Turbine Points.
Not all regions are eligible for entry. Eligible regions can be found in the Terms and Conditions.

Winners will be contacted via e-mail by September 12, 2013.

Be sure to stay in the game and play as much as possible between 7:00 PM and 10:00 PM EDT (-4 GMT) on Thursday, September 5th to have the best chance to win! (Don't worry if you are briefly disconnected - it will still count if you log back in right away!)

We hope to see you there!

- The LOTRO Team
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 31 sierpnia 2013, 14:48

A tu 40pytań w kwestii zmian w klasach w helm's deep

https://www.lotro.com/forums/showthread ... ss-Changes
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » sobota, 31 sierpnia 2013, 18:31

Maurycy pisze:A tu 40pytań w kwestii zmian w klasach w helm's deep

https://www.lotro.com/forums/showthread ... ss-Changes
Ale oni zrobia bajzel z traitami. Procz tego w tych pytaniach nie było nic ciekawego.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » niedziela, 1 września 2013, 15:08

no jedyne fajne ze nie trzeba bedzie latać do barda zeby się przetraitować
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Vi'Tani » poniedziałek, 2 września 2013, 17:28

Boje się, że klasycznymi drzewkami do końca zabiją oryginalność LotRO bo ile by nie zapewniali o ich elastyczności i możliwościami hybryd i tak wszystko sprowadzi się teraz do wyboru jednej konkretnej drogi rozwoju bez miejsca na eksperymentowanie i dopasowywanie postaci na własną wygodę i potrzebę.

Obym się myliła :(
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 2 września 2013, 18:51

Czyli będzie po prostu po staremu :P teraz wiekszosc biega z taką samą, utartą kombinacją traitsów
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Vi'Tani » poniedziałek, 2 września 2013, 19:42

Maurycy pisze:Czyli będzie po prostu po staremu :P teraz wiekszosc biega z taką samą, utartą kombinacją traitsów
Nie wiem, mówię tu z perspektywy osoby która na raidzie ostatnio była na poziomie 50 więc nie wiem co tam zrobić żeby wyciągnąc z klasy najwięcej, ale zawsze lubiłam grzebać w traitach, sama próbować robić coś pod swój styl gry...drzewka pewnie odbiorą mi tą frajdę ;)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » wtorek, 3 września 2013, 10:18

Vi'Tani pisze:
Maurycy pisze:Czyli będzie po prostu po staremu :P teraz wiekszosc biega z taką samą, utartą kombinacją traitsów
Nie wiem, mówię tu z perspektywy osoby która na raidzie ostatnio była na poziomie 50 więc nie wiem co tam zrobić żeby wyciągnąc z klasy najwięcej, ale zawsze lubiłam grzebać w traitach, sama próbować robić coś pod swój styl gry...drzewka pewnie odbiorą mi tą frajdę ;)
Ano, ale zawsze znajdzie sie jakis porabany min-maxer który obliczy, że takie a takie ustawienie traitow daje o 0,001% wiecej DPS lub heala. Wrzuci w neta i juz wszyscy w tym biegaja, a kazde inne ustawienie to zuo/n00b i w ogole LOL :) Dobrze, ze tutaj nie przyjelo sie uzywanie DPS/Heal meterow, community jakos je olalo (coby paluchem nie pokazywac na inna gre) :)
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Mexiss » wtorek, 3 września 2013, 12:00

DPSMeter nie jest złym wynalazkiem. Pozwala porównywać wyniki naszych eksperymentów z "rówieśnikami". Jeżeli mocno odstajemy to jest coś na rzeczy. Przynajmniej ja tak interpretuje te wyniki. Nie powiem, że wyniki z DPSMetera to wyrocznia, bo to jest jedna z większych głupot jakie przytrafiły się w MMO (jeszcze proszę dopisać GEARScore/ilvl). Ogar > cyferki. Co z tego, że ktoś wypali szalony DPS jak będzie tak pochłonięty klepaniem tej "jedynki", że nie będzie zwracał uwagę na adda którego miał trzymać w CC etc.

Taka luźna dygresja odnośnie DPS w grach :)

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » wtorek, 3 września 2013, 17:03

Ja dps/heal metera używam w LOTRO. dzięki temu przekonałem się które skille najwięcej dps zadają i które traitsy są użyteczne a które nie. Dam przykład, jest klasowy traits u champa dzięki któremu przy każdym krytyku zadajesz DOTa. Fajne nie? też tak myślałem dopóki nie zainstalowałem dps metera gdzie dopiero wyszło że ten DOT daje marginalny dps i nie warto używać tego traitsa. To jedna z wielu sytuacji gdzie mi się ten plugin przydał. Inna to np wybór legacji. Dzięki temu że wiem którym skillem jaki dps/heal zrobiłem w ciągu rajdu, wiem na który warto poświęcić legację w legendarce.


A coby od tematu nie odbiegać wkleję to po co zajrzałem do tego tematu czyli pierwsze screeny i więcej info o nadchodzącym dodatku

http://massively.joystiq.com/2013/09/03 ... elms-deep/
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » wtorek, 3 września 2013, 22:04

Maurycy pisze:Ja dps/heal metera używam w LOTRO. dzięki temu przekonałem się które skille najwięcej dps zadają i które traitsy są użyteczne a które nie. Dam przykład, jest klasowy traits u champa dzięki któremu przy każdym krytyku zadajesz DOTa. Fajne nie? też tak myślałem dopóki nie zainstalowałem dps metera gdzie dopiero wyszło że ten DOT daje marginalny dps i nie warto używać tego traitsa. To jedna z wielu sytuacji gdzie mi się ten plugin przydał. Inna to np wybór legacji. Dzięki temu że wiem którym skillem jaki dps/heal zrobiłem w ciągu rajdu, wiem na który warto poświęcić legację w legendarce.


A coby od tematu nie odbiegać wkleję to po co zajrzałem do tego tematu czyli pierwsze screeny i więcej info o nadchodzącym dodatku

http://massively.joystiq.com/2013/09/03 ... elms-deep/
Geez drzefko talentow prawie jak z "gry ktorej nazwy nie wolno wymawiac". Cos te mury HD niskie, i te teksturki..... hmm chyba je widziałem juz gdzies w.... Angmarze? :)

EDIT: Zeby tez cos od siebie dorzucic...

Wyciekły mapki niektorych zon oraz cos co wyglada jak mapa koncepcyjna calego dodatku.

http://lotroplayers.mymiddleearth.com/2 ... eaked-map/
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 196
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 16:47
Medals: 4
Status:
Offline

LOTRO St. Legionista GW2 St. Legionista ESO Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Pietruch » środa, 4 września 2013, 00:18

Mi sie usmiech pojawia jak widze : "a 10-level bump in the cap to 95 " :)
I jak pomysle ze prawie wszystkie 1st age (ktore dzieki glupocie turbinki lecialy czesciej niz crap w Diablo) pojda pewnie w odstawke :)
A z drugiej strony po raz kolejny rece mi opadaja jak widze : "It will not contain traditional instances or skirmishes" :(
BAZINGA I don't care

"You think to challenge me, pitiful human? I, the bane of empires, the father of pain? Let me educate you; I need a new pet.....
-Archon K'shaic, Kabal of the Bladed Lotus

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » środa, 4 września 2013, 14:45

I jeszcze jedna stronka ze screenami do ogladniecia

http://www.hdr-seite.de/witn/screenshot ... =23&page=1

EDIT: I film od zabojadow

http://www.youtube.com/watch?v=BLO9143Sbps
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » piątek, 6 września 2013, 08:59

Właśnie po Edoras biegam i booka robie :D strzelam screeny wszedzie gdzie się da wiec wrzuce potem :)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » piątek, 6 września 2013, 09:20

Maurycy pisze:Właśnie po Edoras biegam i booka robie :D strzelam screeny wszedzie gdzie się da wiec wrzuce potem :)
To ja zamawiam screeny:
1: Wszystkich mapek zon
2: Listy Deedow w kazdej zonie (coby ilosc tp obliczyc)
EDIT
3: Strzel screena nowego craftu i jakiegos ore depositu :p
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » piątek, 6 września 2013, 20:29

mapek połowę nie ma a połowa wersje robocze (takie jak na screenach które wrzuciłeś). craft zrobiłem, ale nic nie ma prawie :P Wrzucam Edoras i Helmowy Jar

https://picasaweb.google.com/1122824135 ... eaK7cjx6QE
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 7 września 2013, 01:04

dorzuciłem jeszcze kilka z Helmowego Jaru 'by day' jakiś warband i okienko z reputacją w gildii crafterskiej (90k na nowy poziom..)
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » sobota, 7 września 2013, 11:18

Maurycy pisze:
dorzuciłem jeszcze kilka z Helmowego Jaru 'by day' jakiś warband i okienko z reputacją w gildii crafterskiej (90k na nowy poziom..)
No fajnie, fajnie. Jak mozesz to cyknij screena reputacji nowych jakie tam sa.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 7 września 2013, 11:31

wiesz co tam oprócz booka w ogóle nie ma questów więc nawet nie mogę rozpocząć reputacji żadnej. deedów też nie ma, ani nowych skilli. nie można nawet 95 wbić u npca :( Jedyne po co ta beta to chyba żeby nowe drzewko traitsów obczaić i nowe krainki zobaczyć
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 7 września 2013, 13:55

dorzuciłem recki z gildii crafterskiej (metal, tailor i jeweller, reszty nie ma) i reputacje (udało mi się 2 questy znaleść ;) )
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » sobota, 7 września 2013, 14:14

Maurycy pisze:
dorzuciłem recki z gildii crafterskiej (metal, tailor i jeweller, reszty nie ma) i reputacje (udało mi się 2 questy znaleść ;) )
Przynajmniej widac tam jedna nowa frakcje Eorlingas, fajne te nowe narzedzia z 25% crita, w koncu swoje stare wymienie na wszystkich postaciach :) Widac tez nowe wymienialne coiny do bartera Westmet Iron Coins.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » sobota, 7 września 2013, 16:53

jak mniemam będą dwie frakcje jak zwykle w dużych dodatkach. W edoras jako początkowym mieście pewnie będzie ta pierwsza a w Helmowym druga, bo wokół biegają 95lvl mobki więc on będzie pewnie endgamowym miastem jak snowbourn. dziwne że jeszcze nie można kupić pre ordera. w zeszłym roku RoR kupowałem już w lipcu
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Lord Of The Rings Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości