LOTRO Helm's Deep

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w LOTRO

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » czwartek, 17 października 2013, 20:03

znowu będzie przez kilka miesięcy tłuczenie skirmów i szansa 1/1000 że coś wydropi i 1/12 że wyrollujesz..
szczerze, to się zastanawiam czy nie poczekać z kupnem do czasu updatu z instancjami
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » niedziela, 20 października 2013, 12:10

Maurycy pisze:znowu będzie przez kilka miesięcy tłuczenie skirmów i szansa 1/1000 że coś wydropi i 1/12 że wyrollujesz..
szczerze, to się zastanawiam czy nie poczekać z kupnem do czasu updatu z instancjami
Ja dzisiaj ogrywalem te epickie btiwy, szału moze nie ma ale gralo mi sie przyjemnie. Wskakuja nagrody, medale, punkty wiec PO COS sie to robi :)

Natomiast zobaczylem cos co sprawilo, ze opadly mi rece i wszystko inne. Mianowicie Turbina wprowadzila item level do itemkow. Niechlubny gearscore zbliza sie wielkimi krokami. Zacznie sie szukanie ludzi do raidow/instancji po cyferkach. Masz 4800 zamiast 5000 to nie idziesz *herpa derpa*. Smutny dzien dla lotro :(
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » wtorek, 22 października 2013, 15:40

nie bardzo wiem jakby miało to wyglądać.. że każdy item ma ileś punktów zajebistości i przy inspektowaniu widać sumę punktów ze wszystkich itemów?
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » wtorek, 22 października 2013, 23:05

Maurycy pisze:nie bardzo wiem jakby miało to wyglądać.. że każdy item ma ileś punktów zajebistości i przy inspektowaniu widać sumę punktów ze wszystkich itemów?
Dokladne do tego sie to sprowadza :) Jesli nie masz konkretnej ilosci punktow zajebistosci to odpadasz podczas zbierania na instancje/raidy. Fajnie, nie?
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » środa, 23 października 2013, 16:38

no czy fajne czy nie to jeszcze będzie zależało od tego w jaki sposób będzie można zdobyć najlepszy gear. Jak w "staromodny" sposób działający do isengardu czyli dzięki uczestnictwie w trudnych rajdach to te punkty będą odzwierciedlać umiejętności gracza. Ale jak w stylu rohanowym to najwięcej punktów będą mieli no-lify i farmerzy którzy często są noobami.. Jak w nowym rohanie będzie taka polityka zdobywania gearu jak była we wschodnim to kolejnego dodatku już nie kupuję..
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » środa, 13 listopada 2013, 09:54

Sety z craftu -> https://www.lotro.com/forums/showthread ... nd-Shields

A tak wygladaja -> http://materialmiddleearth.blogspot.com ... afted.html

A tutaj mamy OST z dodatku ->

Mały offtop. Blizz robi to czego od zawsze brakowalo mi w lotro -> http://us.battle.net//wow/en/blog/11502044
Jak wiadac jak sie chce i ma $ to mozna.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » czwartek, 14 listopada 2013, 14:08

o łał za darmo OST.. rok temu musiałem kupić na iTunes
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » piątek, 15 listopada 2013, 10:14

Poradnik do Epic Battles ---> https://www.lotro.com/forums/showthread ... ost6997422

Zauwazylem natomiast jedna rzecz, Turbinka najwyrazniej chce utrudnic zycie farmerom i nabic wiecej $. Teraz za kupowanie nowych tabow np. dodatkowego okna na preset talentow czy skrzynki w domku, nie placi sie juz TPkami a Mithrill coinami. Mithrill coiny sa dosc drogie (100 coinow za 850 tpkow) do nabycia w sklepie i wg mojej wiedzy nie da sie ich farmic. Jak ich znam to juz oni to tak policza/przelicza/oblicza, ze za zakup rzeczy X poprzez coiny wyjdzie duzo drozej niz gdyby chcialo sie ja kupic za TPki :(
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 18 listopada 2013, 11:18

chyba usunęli ten topic.. może naruszało to NDA.

wchodząc na forum masz od razu komunikat
ATTENTION: Maurycy! This is a friendly reminder that you are currently participating in the Helm's Deep Beta and that you are currently under NDA! Remember: First rule of beta is NO TALKING ABOUT BETA!
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » poniedziałek, 18 listopada 2013, 12:08

Zlamana Wiadomosc: U Turbinki szaleje jakas cholernie wielka burza. Duply im wszystkie servery i co za tym idzie premiera HD bedzie miala (jak zwykle) poslizg. Pytanie tylko jak duzy....
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 18 listopada 2013, 13:10

No wczoraj wlasnie robilem w trzech rift z dueqiem i lulielem(!) jak padly serwery..
Przed chwila pojawila sie na twitterze informacja
@lotro: All LOTRO game worlds are now available. At this time, the Helm's Deep launch remains temporarily delayed. We will keep you updated #LOTRO
Jak na moje podejrzliwe oko, crash serwerow byl celowy zeby sobie kupic troche czasu z wprowadzeniem HD..
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Mexiss
Posty: 1480
Rejestracja: wtorek, 4 czerwca 2013, 20:05
Medals: 2
Lokalizacja: Gdynia/Rumia
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Mexiss » poniedziałek, 18 listopada 2013, 13:17

Trzeba przyznać, że oryginalne wytłumaczenie :lol:

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » poniedziałek, 18 listopada 2013, 14:49

Zeby tylko razem z HD zrobili upadte sklepu. Ostatnio musialem czekac pare godzin po premierze az sklep wstal aby nabyc dodatek. Swoja droga na INEXUSIE maja klucze do HD ale ceny sa tak zaporowe jakby to byl mega dodatek do WoWa (140zl za wersje podstawowa!!), a nie mniej popularnej gry.

UPDATE: Turbinka jak zwykle znowu dala d*** i przesunela premiere dodatku na 20 listopada. Co jak co ale trzeba im przyznac, ze w partoleniu premier dodatkow sa w 100% skuteczni i konsekwentni :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 listopada 2013, 23:18 przez Sungam, łącznie zmieniany 1 raz.
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 18 listopada 2013, 22:59

Game Services and Helm's Deep Update
Mon, 18 Nov 2013 18:49:06 +0000
All LOTRO Game Worlds and Websites are now available.Thank you for your patience while we worked to resolve issues that resulted from a power outage at our data center. In order to provide the best possible experience for players, we will be delaying the release of Helm’s Deep until Wednesday November 20th.

As a result, we will be extending our Helm’s Deep pre-purchase offers as well as the 100% XP boost and Bounder’s Bounty events until the 20th as well.
no i kupili sobie 2 dni tak jak przypuszczałem.. żenada..

a co do ceny HD na inexusie to i tak tanio. ja kupiłem ze strony lotro w dolarach australijskich za 144zł. akurat w tej walucie było najtaniej owego dnia. np w amerykańskich dolarach wychodziło 150zł
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » środa, 20 listopada 2013, 14:07

Można juz aktualizoawć grę
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Sungam
Posty: 819
Rejestracja: niedziela, 5 grudnia 2010, 12:25
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Sungam » środa, 20 listopada 2013, 15:38

Ta, a zobacz sobie jaka jest lista bugow na dzien dobry. Bug na bugu i bugiem pogania. Ciekaw jestem czy znowu jakis niedzialajacy quest zablokuje caly chain questow :)

Ech jak zwykle, gra wstala, a sklep dalej lezy :/ Znowu przyjdzie czekac pare h na kupno dodatku...

UPDATE: Polecam sie zalogowac na kazda swoja postac. Turbinka cos przeliczala (chyba zrobione deedy na skille) i wpadaja za to TP. Ja dostalem "z nieba" ponad 900 tpkow :)

UPDATE 2: Wrazenia
Dochodza sygnaly iz turbinka strasznie dokoxala wszystkie klasy jezeli chodzi o DPS. Generalnie teraz kazdy sieka wszystko jak leci. Po grze huntem stwierdzam, ze jestem niczym Marine Devastator, rozstawiam sprzet i nic nie podejdzie. Niestety (IMHO) ulatwili dostep do symboli na 2nd age 95 lvl. Sa do nabycia w skirm campach oraz za tokeny u nowych frakcji. Dlatego tez obecnie bardziej cenny jest nowy "mithrill flejk". Mamy takze dostep do 2 slotow na konfiguracje traitow klasowych. Kolejny slot kupujemy za mithrill coiny. Idnentycznie jest przy traitach z epic battle.

Sa nowe taski/task itemy oraz dwie frakcje jezeli chodzi o reputacje. Jednak zaznaczyc trzeba iz frakcje Eorlingas wbijamy na kindread robiac sobie spokojnie questy. Do frakcji Helmingas dobijemy prawie kindread na questach i braknie tylko ~5k repy, ktore juz musimy dobic na taskach/warbandach. Generalnie warto zbierac te taskowe smieci bo jeszcze przez jakis czas ceny bede wysokie. Kazda frakcja ma kobylke oraz porta (do Aldburga oraz HD). Wazniejsza jest frakacja Helminags gdzie za tokeny dostaniemy nowy symbol, nowego "mithrill flejka", scrolle do legendarnej broni, niebieskie itemki oraz wszelakiego rodzaju recki na craftowalne itemki.

Po zalogowaniu ogarniamy bajzel w traitach, a potem idziemy do skrzynki gdzie czeka na nas mapa do NPC ktory zaczyna chain questowy. Najpierw nalezy zrobic czesc booka, potem zostaje odblokowany dostep do normalnych questow "terenowych". Od poczatku mamy takze dostep do Epic Battles ktore aktywuje sie z paska albo wciskajac Shift+B.

Generalnie wiecej jest questow typu przynies/podaj/pozmiataj niz typu zabij 10 sarenek z jednym kopytkiem. Osobiscie trafilem tylko na 1 zbugowany quest ale w momencie pisania tego jest juz w drodze hotfix, ktory byc moze naprawi to i owo. Do wbicia max lvlu czyli 95
powinny nam starczyc same questy +/- jakies warbandy po drodze.

Uwaga dla scholarow:
Skrzynki dla scholarow spawny maja TYLKO przy zabudowaniach w roznego typu ruinach i obozach. Problem w tym iz roi sie tam od mobow wiec nalezy sie przygotowac na przebijanie do kazdej ze skrzynek. Dlatego generala liczba skrzynek jest duzo mniejsza niz przy innych craftach, a co za tym idzie farma jest wolniejsza. Chodza takze plotki iz drop "mithrill flejka" jest mniejszy niz przy innych nodkach. Osobiscie mnie przez cale lvlowanie nie wypadl ani jeden ale to pewnie tylko moja karma :)

Reasumujac:
Z perspektywy osoby ktora gra za darmo, I like it ;)
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » poniedziałek, 25 listopada 2013, 10:13

Zaczynając od końca posta Sungama ja w pierwsze dwa dni 2 emerald shardy wydropiłem a potem cisza.. ale 2 mam ;)
Jeśli chodzi o bugi mam 2 questy z bugowane + niestety book. więc czekam na łatkę bo chciałbym tego booka jednak skończyć.
Ja zgarnąłem ponad 1k TP za samo zalogowanie ;D ciekawe czy to przewidzieli ;)
A z reputacją zaczynam się zastanawiać czy to takie bardzo potrzebne.. mapki ok fajna sprawa. niebieskie są tylko naramy za repe więc można kilka razy pójść na insty skalowalne i wydropić prawie takie same. recki są takie jak w gildii tyle ze single use więc ja ich nigdy i tak nie kupuję. A bez tej dla prospectora/forestera da się żyć.
Także posiadanie kindreda dobra rzecz ale nie niezbędna.
BTW obie repki wbiłem przed ukonczenie questow ale oddawalem tez taski i kilka warbandow zabilem po drodze wiec moze dlatego. Ogolnie miła niespodzianka ze nie trzeba reputacji farmic tygodniami na powtarzalnych questach

Co do nowych instancji. Jak już się ogarnie wszystko co i ja to dają na prawdę dużo frajdy. Nie jest tak jak na standardowych instancjach ze się kosi trash i co jakiś czas boss a challenge i nagrody zwykle jest tylko na ostatnim bosie, ale w trakcie instancji pojawiają się losowe questy za które są nagrody więc trzeba się starać przez całą instancję a nie tylko na koncu.

Z drugiej strony trochę zbyt łatwo o dobry drop. Wczoraj zrobiłem wszystkie bitwy, poszedłem na kilka starych instancji i mam oprócz jednej wszystkie niebieskie części biżuterii.. gorzej z armorem chyba będzie ale też do wydropienia jest ze skalowalnych instancji
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Darkox
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 28 kwietnia 2011, 17:46
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Darkox » środa, 27 listopada 2013, 17:00

Ja dopiero gram w Hd od kilku dni(niestety farma Tp była i to ostra :) ).Moje wrażenia są dobre.Pierszego lvluje Minstrela i jak wyżej zostało wspomniane jest ogromny DPS.Bitwy o Helmowy Jar sprawiają fajne wrażenie choć przyznam nie ogarnołem jeszcze wszystkiego.
Jako że HD mnie ciepło przywitał bo w 4 drewienku dostałem Emerald Shard :) tak mam nadzieje na ponownie wiele miło spędzonych chwil.Kolejne shardy juz tak nie dropią niestety tylko 2 jescze zdołałem dorwać.ja tam polecam tak czy siak

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » środa, 27 listopada 2013, 23:34

Darkox pisze:Kolejne shardy juz tak nie dropią niestety tylko 2 jescze zdołałem dorwać.ja tam polecam tak czy siak
no to masz wielkie szczęście. wielu ludziom przez cały okres levelowania, zebrania setek skałek nie wypadł ani jeden
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Darkox
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 28 kwietnia 2011, 17:46
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Gender:
Status:
Offline

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Darkox » czwartek, 28 listopada 2013, 18:18

No teraz jak już lvluje to też jakos nie dropi moze to jakies fatum na wbijających lvl :)ale dobrze ze można wymienic sobie za te silver coins i Sharda i Celebrimbora.

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: LOTRO Helm's Deep

Post autor: Maurycy » piątek, 29 listopada 2013, 10:54

Darkox pisze:No teraz jak już lvluje to też jakos nie dropi moze to jakies fatum na wbijających lvl :)ale dobrze ze można wymienic sobie za te silver coins i Sharda i Celebrimbora.
symbol lepiej w skirmish campie za marki. dużo łatwiej się to farmi niż tokeny
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Lord Of The Rings Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości