Operative 2.2 Lethality spec

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Pieczar » piątek, 29 listopada 2013, 15:32

Vi'Tani pisze:
Ragneurs pisze:Do robienia 2k dpsu wystarczy 5 skilli - corrosive grenade, corrosive dart, shiv, cull, riffle shot - ale chyba nie o tym ten temat :)
Temat o tym, że te skille wystarczą na 2800-3000 depsu, a cała reszta to kombinowanie dla własnej frajdy i dobijaniu cyferek :)
Loga proszę jak na tych 5 skillach robisz chociażby 2.5 single target :)
kukła miesiąc temu - gear 72[FA] - bez explosive probe'a
oczywiście z błędami, bo cały czas sie zdaża :)
A tutaj Grobthok - oprocz zwyczajnej kukly dochodzi element przemieszczania sie: Grob2 (btw ta walka jakaś zbugowana, bo zawsze na koniec combat trwa jeszcze pare sec :D)
Bez explo/hidden/cull z stacka z hidden wychodzi o 50dpsu mniej. Kolejne 57dpsu za samo trzymanie stacka TA (te 2%). Jakbyśmy jeszcze odjeli te 20dpsu (prawdopodobnie więcej) za fioletowego stima (nie chce tutaj wrzucac mnostwa wykresow, tabelek i obliczen) to tracimy juz 125dpsu. Nie wiem też jak to robisz - ale ja mam 116dpsu z riffle shota, wiec jezeli go nie uzywasz, a nie masz innego zamiennika to juz sie zrobilo 240dpsu - tak to jest ta roznica pomiedzy "casualowym" podejsciem do lethala, a wyciskaniem z niego ile się da (pewnie roznica jest duzo wieksza, ale z opsa na ops jest tego dpsu wiecej).

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, ale nawet jeżeli gram dla funu, to chciałbym też mieć fun i wyciągać z gry ile się da.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Vi'Tani » piątek, 29 listopada 2013, 17:01

Proszę log z kukły bez adrenali/relika, rifle shot, cull, shiv, backstab, corrosive dart/grenade, weakening blast.

Tyle potrzeba do robienia depsa :P
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Wosiu
SC Rekrut
Posty: 797
Rejestracja: poniedziałek, 3 września 2012, 01:52
Medals: 3
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Weteran SWTOR Gestarum

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Wosiu » piątek, 29 listopada 2013, 19:44

:arrow: Zbaczamy trochę z tematu 8-)

Można założyć temat : Sytuacyjne, taktyczne i praktyczne używanie combat stealtha w trakcie opsa 8-)

I swoją drogą świetna robota i poradnik Ragneurs, można będzie poćwiczyć na scoundrielku i operativie jak dobije 55 :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 grudnia 2013, 11:38 przez Bzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dzieki za pomoc Wosiu. Myslę że dam radę :)
[ obraz zewnętrzny ]

Wosiu - sorc dps
Arktur - merc dps
Maarasiah - jugger dps
Mirtaa - operative dps

Macgregor
Patrycjusz
Posty: 382
Rejestracja: wtorek, 19 czerwca 2012, 16:04
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Macgregor » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 10:48

Vi'Tani pisze:To samo mówiłam też Texowi jak kombinował z respecem przed walką żeby zyskać na początku walki bonus z acid blade. Nigdy nie doczekałam się odpowiedzi po co tak kombinować skoro różnica jest tak znikoma, że aż niezauważalna.
Jeśli dobrze pamiętam, to tutaj chodziło głównie o walkę z Dread guardami na nightmarze jak staraliśmy się możliwie najszybciej zbić heirada. Wtedy miało to sens, w innych miejscach to rzeczywiście była strata czasu. I chyba na Daszrode bo ta walka ogólnie byla głupia, wszyscy mieliśmy jej dosyć i zabicie bossa nawet 5 sek wcześniej było tego warte ;)

Co do orbitala- zaznaczam, że nie wiem jak się dpsuje w lethality operativem ale na snajperze miałem podobny dylemat. Oglądałem logi innych snajperów i widziałem, że każdy wrzuca OS co cooldown i dzięki temu ma 150-200dps więcej. Miałem duży problem z ogarnięciem tego, kiedy go wrzucić, żeby nie wypluć się z energii ale po wielu próbach się udało. W lethality było to dosyć ciężkie, bo jeśli OS rzuciłem zaraz przed albo po odnowieniu dotek to energia leciała do jakiś 20% i od tego momentu była lipa. Generalnie zawsze starałem się to robić w momencie jak doty miały jeszcze trochę czasu do wytykania, a energia siedziała na ~75%. Wtedy w czasie casta OS energia weszła na 100% i od razu po caście lądowała znowu w granicy 70%. Tak tylko mówię :)

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 11:36

Ragneurs, Vi'Tani, Etenas, Tsura, Andariel proszę nie oftopować i trzymać się konwencji wymiany argumentów a nie przekomarzaniu między sobą i tworzeniu niepotrzebnej paplaniny.

Wydzieliłem osobny temat na dyskusję.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Operative 2.2 Lethality spec

Post autor: Pieczar » poniedziałek, 6 stycznia 2014, 22:35

Dodałem kilka słow o Brontes - na councila trzeba poczekać jeszcze pare dni :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Agent”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości