Sniper - Patch 2.0

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

A'guga
Patrycjusz
Posty: 276
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:22
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Order Odrodzenia Imperium

Re: Sniper - Patch 2.0

Post autor: A'guga » czwartek, 13 lutego 2014, 08:16

Co do większego dpsu Zortexie z CD ( pytanie o ile?) w ustawieniu jakie podałeś to nie ma wątpliwości oraz co do tego, że obecnie jest to optymalnie ustawienie drzewa pod single target :)
Aczkolwiek nie zgodze sie z Apo, że jeśli MM to jest to jedyne słuszne ustawienie - na single jak najbardziej zgadza się, ale gdy idzie się na bossa ze sporą ilością addów, to uważam, że zdecydowanie lepiej wcisnąć 8 pkt w środkowe drzewo i podreperować nasze skille aoe ( OS , FG) o 15%, a tylko 2 pkt w prawe w crit.

Poza tym Appo , nie chodziło zupełnie o to, że ruch miedzy 1 a 2 gim snipem zabiera Ci w jakiś sposób energie, tylko o to, że jak używasz castowalnego skilla, zamiast instanta to siłą rzeczy podczas castu ta energia Ci sie "regeneruje", a o ile teraz kompletnie nie odczuwam, że rzuciłam OS, bo nijak się to nie odbija na energii, to jeszcze całkiem niedawno był to dosyć energożerny skill, używany co cd łącznie z snigle target ( jak wiadomo).

p.s. sorry za taka obrazowość, ale ja baba jestem ;)
Chleb z masłem zawsze spada na posmarowaną stronę - masło bym zniszczył...(J.J.Nohavica)

Zortex
Patrycjusz
Posty: 788
Rejestracja: środa, 1 lutego 2012, 10:13
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio

Re: Sniper - Patch 2.0

Post autor: Zortex » czwartek, 13 lutego 2014, 10:21

A'guga pisze:Co do większego dpsu Zortexie z CD ( pytanie o ile?) w ustawieniu jakie podałeś to nie ma wątpliwości oraz co do tego, że obecnie jest to optymalnie ustawienie drzewa pod single target :)
Aczkolwiek nie zgodze sie z Apo, że jeśli MM to jest to jedyne słuszne ustawienie - na single jak najbardziej zgadza się, ale gdy idzie się na bossa ze sporą ilością addów, to uważam, że zdecydowanie lepiej wcisnąć 8 pkt w środkowe drzewo i podreperować nasze skille aoe ( OS , FG) o 15%, a tylko 2 pkt w prawe w crit.

Poza tym Appo , nie chodziło zupełnie o to, że ruch miedzy 1 a 2 gim snipem zabiera Ci w jakiś sposób energie, tylko o to, że jak używasz castowalnego skilla, zamiast instanta to siłą rzeczy podczas castu ta energia Ci sie "regeneruje", a o ile teraz kompletnie nie odczuwam, że rzuciłam OS, bo nijak się to nie odbija na energii, to jeszcze całkiem niedawno był to dosyć energożerny skill, używany co cd łącznie z snigle target ( jak wiadomo).

p.s. sorry za taka obrazowość, ale ja baba jestem ;)
Spoko, fajnie, ze w koncu jakas dyskusja u naszych snajpow sie wywiazala.

Co do pierwszego zaraz siade na kukle i wrzuce logi. Generalnie chodzi o to, ze latwiej utrzymac darta i dluzej on ticka wiec to tylko korzysc. Z energia nie ma problemow zadnych po zmniejszeniu ilosci powera ile OS potrzebuje.

Co do drzewka z 8 punktami w Engi to tylko na walke gdzie jest kupa addow. Probowalem wczoraj na Corruptorze gdzie walka jest typowa pod AOE i na probie ze zboostowanym OS zrobilem 245 DPS, EP 97DPS a CD 86 DPS. Przestawilem build na ten z Dartem i wygladalo to tak: OS 184, EP 59 i CD 154. Daje to zysk 31 DPS. Nie wydaje mi sie, ze ten build jest przydatny na jakas inna walke w tym Contencie.

A'guga
Patrycjusz
Posty: 276
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:22
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Order Odrodzenia Imperium

Re: Sniper - Patch 2.0

Post autor: A'guga » czwartek, 13 lutego 2014, 10:40

Wiesz, ja 8 pkt w środkowym używam jeszcze na Draxusie, na Bestii (sprawa dyskusyjna zależy jak są zbierane addy), oraz na Calphayusie.
Co do energii to prawdwa po zapodaniu OS w ogóle nie odczuwa się jej spadku.
Chleb z masłem zawsze spada na posmarowaną stronę - masło bym zniszczył...(J.J.Nohavica)

Zortex
Patrycjusz
Posty: 788
Rejestracja: środa, 1 lutego 2012, 10:13
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio

Re: Sniper - Patch 2.0

Post autor: Zortex » czwartek, 13 lutego 2014, 10:49

Nie wydaje mi sie zeby to sie oplacalo na bossach innych gdzie jest mniej niz 4+ addow do bicia ale to moje odczucie tylko.

A'guga
Patrycjusz
Posty: 276
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:22
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Order Odrodzenia Imperium

Re: Sniper - Patch 2.0

Post autor: A'guga » czwartek, 13 lutego 2014, 11:15

możliwe :)
Chleb z masłem zawsze spada na posmarowaną stronę - masło bym zniszczył...(J.J.Nohavica)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Agent”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości