Powertech Shield Tech (Tank) - guide by Tsura

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Macgregor
Patrycjusz
Posty: 382
Rejestracja: wtorek, 19 czerwca 2012, 16:04
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Powertech Shield Tech (Tank) - guide by Tsura

Post autor: Macgregor » wtorek, 21 stycznia 2014, 13:14

Mysza pisze:Te zawiłości matematyczne sprawiły, że będę sobie raczej DPS-ował tanka zupełnie odpuszczając.
Ja również miałem jeden set do tankowania w PvE, a robiłem z gildią cały content więc takie podmianki nie są konieczne (a mi się po prostu nie chciało :) ). A do tankowania PT zachęcam, jest to bardzo proste i przyjemne, dzięki małemu skomplikowaniu postaci jako takiej możesz docenić inne walory gry- skupić się na mechanice, efektach, tekstach bossów i tak dalej. Uważam, że zauważysz dużo więcej niż gracze skupieni na swojej rotacji, stackach i debuffach.

Co do samego ubierania- po prostu musisz przestawić się z myślenia o itemku na myślenie o jego komponentach. I zazwyczaj jest tak, że do danej statystyki (def, shield, abs) pasuje jeden rodzaj modów/enhancerów (mimo kilku ich odmian), który jest "optymalny". Pogadaj z kimś w grze, poinspectuj kolegów, a na pewno zrozumiesz o co mi chodzi. Powodzenia!

Awatar użytkownika
Tsura
Patrycjusz
Posty: 1207
Rejestracja: czwartek, 28 marca 2013, 11:28
Medals: 5
Lokalizacja: Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

WoW Optio SWTOR Weteran WildStar St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Powertech Shield Tech (Tank) - guide by Tsura

Post autor: Tsura » niedziela, 9 marca 2014, 20:31

Zaktualizowałem temat.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bounty Hunter”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości