Mercenary Pyro

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Mercenary Pyro

Post autor: Etenas » wtorek, 30 lipca 2013, 13:11

http://www.swtor-spy.com/skill-tree-cal ... 010&ver=20

Jak się rozmawia na temat merców zawsze każdy mówi tylko i wyłącznie o arsenalu a pyro teraz jest równie dobry jeśli nie lepszy gdyż nie ma się problemów z heatem co jest zmorą w arsenalu.

Nie mogę tego potwierdzić żadnym logiem z opsa gdyż jedyny merc do jakiego mam dostęp jest ten co posiada Vitani, natomiast na kukle w sprzęcie 61 bez stima i adrenali tylko na bufach robiłem 1800-1900 dpsu.

Gra tym mercem polega na używaniu co cd thermal detonatora i unloada tak to walimy power shotem i natychmiast odpalamy rail shota jak wejdzie do niego buff, rapid shota nie używamy praktycznie w ogóle chyba ze będzie pech i nie odpali się rail shot który nam zmniejsza ilość heata albo nas porwie fantazja i będziemy spamować power shota. Oczywiście went heat i thermal sensor overide co cd, jak użyjemy thermal sensora to można na jego koszt wsadzić incendiary missile, tak to incendiary missile nie używamy w ogóle chyba że potrzebujemy bursta (kepesh na tfb).

Czy będzie ktoś na tyle odważny żeby sprawdzić tego merca na jakimś opsie i porównać dps z arsenalem?:)
Ostatnio zmieniony sobota, 3 sierpnia 2013, 14:51 przez Etenas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fatbobby
Posty: 457
Rejestracja: wtorek, 19 lutego 2013, 17:24
Medals: 3
Status:
Offline

SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Fatbobby » wtorek, 30 lipca 2013, 13:36

żeby go sprawdzić trzeba by mieć cały bonus setowy do Pyro... bez tego nie ma porównania.
Co do problemów z heatem w arsenalu rozwiązałem to bonusem setowym 63.

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Etenas » wtorek, 30 lipca 2013, 14:00

Do pyro jest potrzebny bonus setowy arkanian/underworld więc nie trzeba się martwić że ma się słabsze armoringi. :)

Ksena
Patrycjusz
Posty: 128
Rejestracja: poniedziałek, 15 lipca 2013, 04:01
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Ksena » środa, 7 sierpnia 2013, 16:00

no niezle dzialu bodyguarda nawet nie uwzględniono ;P
Ostatnio zmieniony środa, 7 sierpnia 2013, 19:35 przez Itagne, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ostrzeżenie moderatorskie: Koniec offtopowania Panie Ksena

Awatar użytkownika
Fastfud
Patrycjusz
Posty: 166
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2012, 15:29
Medals: 3
Lokalizacja: Stargard
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Fastfud » środa, 7 sierpnia 2013, 16:05

Bo porszę ciebie jedynym mercem etatowym hilerem był Rashu ale nic nie napisał w tym kierunku obecnie chyba Elexor się jeszcze bawi :D

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Vi'Tani » środa, 7 sierpnia 2013, 16:34

Ksena pisze:no niezle dzialu bodyguarda nawet nie uwzględniono ;P
Możesz stworzyć swój temat i podzielić się spostrzeżeniami na temat healowania mercem, offtop nie jest w tym celu potrzebny :geek:

Swoją drogą jestem w trakcie ubierania swojego merca i na pewno w pyro bawić się będę...loga z ostatniego wypadu wrzucać nie będę bo chwalić się czym nie ma, ale kiedy tylko dorobię się trochę accuracy będę chciała pokazać arsenalom żeby zabrali swoje unloady i przegrzane barellki gdzie indziej :lol:
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Bzyk » środa, 7 sierpnia 2013, 19:32

chalange accepted - Vi :lol:
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Fastfud
Patrycjusz
Posty: 166
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2012, 15:29
Medals: 3
Lokalizacja: Stargard
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Fastfud » środa, 7 sierpnia 2013, 19:36

Nie da rady jak to to ogarnę może sam popróbuje tego pyro w sumie śmiejący się merc może być przyjemny :D

Awatar użytkownika
Sidagel
Patrycjusz
Posty: 471
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 19:22
Medals: 10
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Sidagel » czwartek, 8 sierpnia 2013, 10:22

Fastfud pisze:Bo porszę ciebie jedynym mercem etatowym hilerem był Rashu ale nic nie napisał w tym kierunku obecnie chyba Elexor się jeszcze bawi :D
Widzę, że mało wiesz :)

Temat był zrobiony przeze mnie, ale pewnie zaginął w akacji. Jak ktoś odkopie to może się coś przydać.

Co do Pyro i głównego tematu to z tego co pamiętam to tam były jakieś problemy natury technicznej, powodujące mniejszy DPS. Próbowałem chwile pograć i nie było jakiś czas temu tak źle, tylko nie mogłem się przestawić na rotacje i nie miałem bonusów, ale jak komuś się chce to warto spróbować.

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Etenas » czwartek, 8 sierpnia 2013, 11:45

Naprawdę warto, gdyż jest dużo mniejszy problem z heatem i dps też jest przyzwoity, przykład mogę podać taki że pożyczyłem od Fastfuda jego merca, ubranego już prawie full 72(brakowało mu relików i chyba implantów) i na kukle robiłem stały dps na poziomie 2750-2800 a zrobiłem tyko dwa podejścia do kukły, myślę że z odpowiednimi relikami i jakbym troche poćwiczył zrobiłbym może 3000 dpsu.

Awatar użytkownika
Sidagel
Patrycjusz
Posty: 471
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 19:22
Medals: 10
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary Pyro

Post autor: Sidagel » czwartek, 8 sierpnia 2013, 13:56

Etenas pisze:Naprawdę warto, gdyż jest dużo mniejszy problem z heatem i dps też jest przyzwoity, przykład mogę podać taki że pożyczyłem od Fastfuda jego merca, ubranego już prawie full 72(brakowało mu relików i chyba implantów) i na kukle robiłem stały dps na poziomie 2750-2800 a zrobiłem tyko dwa podejścia do kukły, myślę że z odpowiednimi relikami i jakbym troche poćwiczył zrobiłbym może 3000 dpsu.
Właśnie trzeba sprawdzić na Bossach bo jak dobrze pamiętam to problem właśnie był taki, że na Kukle było super, na bossie do bani.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bounty Hunter”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości