Mercenary PvE DPS

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Gerdhard
Posty: 8326
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 08:46
Medals: 34
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WAR Centurion
AION Centurion WoW Pretorianin LOTRO Pretorianin SWTOR Trybun WildStar Trybun
L2C Legionista Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Mercenary PvE DPS

Post autor: Gerdhard » środa, 17 kwietnia 2013, 14:29

Słuchajcie nastał czas że do powrotu mam około 30 dni i po powrocie chciał bym wziąć się za mego Merca , jednak ponad 9 miesięczna przerwa spowodowała , iż kompletnie pogubiłem się w systemie rozwoju Merca.
Moje pytanie brzmi następująco przedstawcie drzewko skilli i uargumentujcie dlaczego tak i jakie są plusy , jakie minusy takiego podziału punktów.
Drugie pytanie to jak wygląda teraz standardowa rotacja Merca w DPSie :)
Pozdrawiam Gerd.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sidagel
Patrycjusz
Posty: 471
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 19:22
Medals: 10
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Mercenary PvE DPS

Post autor: Sidagel » środa, 17 kwietnia 2013, 14:46

Ja osobiście proponuje takie drzewko.

Co do drzewka: 2 pkt z Spinning Fire można wsadzić gdzieś indziej, choć nie widzę sensu dawania w Afterburners lub Jet Escape.
Całą resztę zapełniamy, ponieważ drzewko jak tak zrobione, że nic innego się praktycznie nie da;) jeżeli chodzi o drzewko Arsenal.
W BodyGuard bierzemy Improved Vents i Hired Muscle i Critical Reaction
W Pyrotech bierzemy Advanced Targeting.

Dlaczego lepiej wziąść Critical Reaction zamiast System Calibrations?
Bonus z crita praktycznie ciągle będzie się odpalal więc będzie działać jak stały buff, a Critical Reaction daje 1% Alacrity więcej, więc to 1% mniej potrzebnego w gearze.

Rotacja w tej chwili nie zmieniła się praktycznie wcale, poza tym że Tracer daje teraz bufa bez potrzeby stackowania:)

Nowością w ubieraniu się jest fakt, że Alacrity się przydaje i pozwala ładnie podnieść DPS, choć trzeba to odpowiednio wyważyć pod siebie, ponieważ można przegiąć i się ciągle przegrzewać:)

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Mercenary PvE DPS

Post autor: Kuzby » środa, 17 kwietnia 2013, 23:55

To Pinning fire serio ktoś używa ? warto dawać 2 pkt w to ? Ja jako że cisnę od czasu do czasu wztki wolę te 2 pkt wrzucić Jet Escape :).

Zablokowany

Wróć do „Bounty Hunter”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości