Assasin Hatred

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Detroh
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2015, 00:00
Gender:
Status:
Offline

Assasin Hatred

Post autor: Detroh » piątek, 23 stycznia 2015, 23:49

Witam Kolegów Gidiowiczów, jestem tu nowy w grze jako Zevharius(ale znany jako Detroh) gram sobie S.I.A.H (Sith Inquisitor Assassin Hatred) I znalazłem taki o to build http://dulfy.net/2014/12/25/swtor-3-0-h ... y-aelanis/

Jestem ciekaw, czy ktoś z was używa czegoś podobnego ? Chętnie posłucham weteranów tej klasy.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tlao
Posty: 258
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 16:52
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Assasin Hatred

Post autor: Tlao » sobota, 24 stycznia 2015, 10:21

Cześć
Jeśli bardzo dobrze kontrolujesz doty i resztę rotacji można wycisnąć z tego buildu świetny DPS - ale jest to trudne i wymaga skupienia oraz mega ogrania tą klasą. Cały czas musisz szlifować umiejętności.
Generalnie Assassinem gra się przyjemnie ale jest trudniej zrobić konieczny DPS niż innymi klasami, choć oczywiście da się.
If it bleeds we can kill it.

Awatar użytkownika
Elexor
Co-OP Optio
Posty: 615
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:13
Medals: 3
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Assasin Hatred

Post autor: Elexor » sobota, 24 stycznia 2015, 11:42

Hej ogolnie na dulfy wszystko masz bardzo dobrze rozpisane wiec mozesz sie tym buildem sugerowac . Jesli chodzi o rotacje wazne jest potrzymywanie demolisha i creeping terrora a takze gdy uzywasz meele atakow to w pierwszej kolejnosci assassinate'a a nastepnie leeching strike'a. Gdy mamy wiecej celow lecz nie tylko ,wazne jest tez uzycie death fielda po discharge'u i creeping terrorze a takze lacerate'a gdyz jest naszym glownym atakiem AOE a po 3.0 pochlania zdecydowanie mniej energii niz poprzednio. Tak to ogolnie widze :D
Obrazek

Detroh
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2015, 00:00
Gender:
Status:
Offline

Re: Assasin Hatred

Post autor: Detroh » sobota, 24 stycznia 2015, 13:29

Ah doty, i mój stary warlock affliction :) te radosne bieganie i dotowanie wszystkich i wszystkiego :) Zapewne nie ma addonów dozwolonych do swtora? A porady jak sobie najlepiej zoptymalizować interface, pod właśnie tego przepełnionego nienawiścią Pana.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Assasin Hatred

Post autor: Vi'Tani » sobota, 24 stycznia 2015, 20:24

Detroh pisze:Ah doty, i mój stary warlock affliction :) te radosne bieganie i dotowanie wszystkich i wszystkiego :) Zapewne nie ma addonów dozwolonych do swtora? A porady jak sobie najlepiej zoptymalizować interface, pod właśnie tego przepełnionego nienawiścią Pana.
Addonów nie było, nie ma i mam nadzieję nigdy nie będzie :)

Jeżeli szukasz czegoś na kształt warlocka to proponuję przerzucić się na sorca w madness bo na sinie nie wiem czy sobie tak radośnie podotujesz wszystkich :P
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Assasin Hatred

Post autor: Andariel » sobota, 24 stycznia 2015, 21:01

A zamiast addona proponuje Parsec'a który i tak używamy na rajdach do sprawdzania statów. Można w nim ustawić dźwiek na np wygaśnięcie doty, żebyś wiedział kiedy ponowić.
pozdrawiam, Andy

Detroh
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2015, 00:00
Gender:
Status:
Offline

Re: Assasin Hatred

Post autor: Detroh » niedziela, 25 stycznia 2015, 00:05

Nie zależy mi na tym szczególnie, w Wow-ie głównie retri pala, tutaj Gunslinger po stronie repu był, teraz mam ochotę na czymś nowym się wypróbować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Inquisitor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości