DPS Sin - pomoc

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Demoni'que
Posty: 17
Rejestracja: środa, 8 stycznia 2014, 22:48
Gender:
Status:
Offline

DPS Sin - pomoc

Post autor: Demoni'que » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 09:16

Witam,

Chcialbym w końcu porządnie podejść do tematu Sin'a DPS. Stąd moje pytanie do kolezanek / kolegów Sinów. Jak się poprawnie ubrać dla drzewka deception. Wszelkie porady mile widziane.


edit: oczywiscie jesli mozliwe to prosiłbym o coś więcej niz tu:
http://dulfy.net/2014/01/08/swtor-madne ... s-guide/#3

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: DPS Sin - pomoc

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 11:48

Na tema t samej rotacji i drzewka znajdziesz dyskusje w poście Etenasa.

Jeśli chodzi o gear. Z doświadczeń na opsach i z testów przeprowadzanych przez naszych dpsów mogę powiedzieć że:

- wszystko ładuj w power
- utrzymuj accuracy na poziomie 109,50 - 110% w force
- dla mele depsa (w tym assasina) max crit rating przy aktualnej konwersji main stata (w tym przypadku Willpower) oscyluje w okolicy 250 punktów.

- augumenty Endu + Willpower
- reliki :
w zasadzie powinieneś mieć 3 i dobierać zależnie od walki. Co warto kupić za Ultimate comsy:
- offhand
- implanty , słuchawka
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: DPS Sin - pomoc

Post autor: Etenas » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 12:43

Wszystko tak jak napisał Bzyk, tylko jeszcze dodam że ważną rzeczą jest posiadanie critical multiplier na poziomie minimum 70%.

Co do crytical rating ja osobiście z niego zrezygnowałem wogóle, assasyn ma sporo możliwości na podniesienie sobie cryta, mówie tu o:

Recklessness w drzewku deception używa się tego żeby dostać 3 staki do użycia discharge i ten skil poleci z crytem jak i kolejnyshock.

Exploitive Strikes to jest druga rzecz która zwiększa nam o 9% cryt chance wszystkich ataków melee i odpala się po każdym crytyku z z force ataku.

Do tego pełny set pve Stalker który zwiększa o 15% crytical chance naszego podstawowego skila.

Dlatego ja uważam że critical rating u assasyna jest zbędny i lepiej wsadzić te punkty w power, w drzewku czystym madness i w hybrydzie której teraz używam maksymalna ilość w power sprawdza się najlepiej. Nie jestem pewien czy dokładnie tak samo jest w deception, tu musisz zasięgnąć języka u Kseny, on aktywnie rajduje assem w deception. :)

Awatar użytkownika
Dragonian
Patrycjusz
Posty: 639
Rejestracja: czwartek, 15 marca 2012, 18:22
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: DPS Sin - pomoc

Post autor: Dragonian » wtorek, 21 stycznia 2014, 10:54

Demon Deception jest ok ale wymaga skupienia i to dużego (sporo buffów do obserwowania - mało czasu na cokolwiek innego)
Rozważ hybrydę Etanasa (ja gram namiętnie Deception - ale to ze względu na PVP) - osobiście uważam , iż jest baardzo zrównoważona jesli chodzi o DPS i skupienie na bufach oraz bardzo przyjazna do OP-sowania. (Mam czas na podziwianie widoków, wyglądu bossów i poczynań reszty opsa :) )

jeśli Cię nie zniechęciłem to poniżej starałem opisać się rotację w Deception

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 74&t=14999

AVE

Demoni'que
Posty: 17
Rejestracja: środa, 8 stycznia 2014, 22:48
Gender:
Status:
Offline

Re: DPS Sin - pomoc

Post autor: Demoni'que » środa, 22 stycznia 2014, 10:04

Alez jak gram deception tez ze względu na PVP. Co do skupienia się, nie ma problemu - dzięki za info.

Awatar użytkownika
Lord Dardevil
Posty: 217
Rejestracja: czwartek, 25 kwietnia 2013, 13:29
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista WildStar Legionista

Re: DPS Sin - pomoc

Post autor: Lord Dardevil » niedziela, 11 października 2015, 19:01

Czy może ktoś podać linka do jakiegoś dobrego builda pod DPS jak to teraz jest w wersji 3.3.2 bo nic nie mogę znaleźć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Inquisitor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości