Sorc - Healer - Denova NiM

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Sorc - Healer - Denova NiM

Post autor: Edgarth » czwartek, 28 marca 2013, 18:22

http://www.youtube.com/watch?v=f_x7rLMTA2w
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Macgregor
Patrycjusz
Posty: 382
Rejestracja: wtorek, 19 czerwca 2012, 16:04
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sorc - Healer - Denova NiM

Post autor: Macgregor » sobota, 30 marca 2013, 20:37

Nie dawało mi spokoju, że w fazie z czerwonym kółkiem nie wciągało nam tanka tylko losowego gracza z opsa. Zazwyczaj wciągany jest tank, który tankował kephessa przed skokiem ale u nas bywało różnie. Zwróćcie uwage, że kephess wciąga innego gracza w momencie gdy tankuje Malefici i doskakuje do niego podczas lądowania. Tylko raz DOT ląduje prawidłowo, w momencie gdy Malefici spóźnia się trochę z szarżą. Następnym razem proponuję przećwiczmy wariant bez wskakiwania, gdy ja tego nie robiłem dostałem DOTa za każdym razem.

Łapanie dota jest ładnie pokazane w tym filmiku:

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sorc - Healer - Denova NiM

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 11:47

Macregor, jak ja tankowałem z Maleficiim 90% dot lądowało na mnie. Robiliśmy to tak że ja podbiegałem w okolice koła i w zasadzie zawsze to mnie przyciągał i dawał dotę. Maleficii skakał na niego po wylądowaniu. Z tego co zaobserwowałem to on przyciąga najbliższa osobę która jest w okolicy w momencie lądowania. Jeżeli placek padnie miedzy grupę to na 99% dostanie go ktoś z tej grupy nawet jak zaczną się szybko odsuwać.
I jeszcze jedno, jeżeli drugi tank odejdzie od grupy bijącej BBoxa jest większa szansa że czerwony placek nie wyląduje w grupie, a przynajmniej tak mi się wydaje.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Macgregor
Patrycjusz
Posty: 382
Rejestracja: wtorek, 19 czerwca 2012, 16:04
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Sorc - Healer - Denova NiM

Post autor: Macgregor » poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 18:37

No właśnie cos nie idzie kontrolowanie tego bleeda, wchodzi on randomowo i naprawdę strasznie wkurza, że taki losowy element psuje nam całą walkę. Obejrzyj ten film co wkleiłem, tam bardzo ładnie szadou tank chwyta te bleedy. Następnym razem spróbuje cos takiego robic (odpowiednio szybki taunt po lądowaniu i przyciągnięciu osoby).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Inquisitor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość