Deamon Hunter Info

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Bjorn
Konsul
Posty: 3462
Rejestracja: niedziela, 4 października 2009, 17:50
Medals: 34
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty ANNORVM IX AoC Legionista WoW Legionista LOTRO Legionista
SWTOR Trybun GW2 Trybun ArcheAge Legionista ESO Trybun D2 Trybun
Sekcja EvE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Deamon Hunter Info

Post autor: Bjorn » niedziela, 13 listopada 2011, 20:48

[ obraz zewnętrzny ]

Opis


Klasa Łowcy Demonów to mieszanka trzech rzeczy: strzelania, pułapek oraz magii cienia. Strzelanie opiera się na obrażeniach fizycznych z dystansu - kusze oraz łuki. Pułapki są bardziej dynamicznymi umiejętnościami niż ich nazwa wskazuje - nie chodzi tu o powolne ustawianie atrap i linek, lecz czasem bezpośrednie wysyłanie urządzeń w stronę atakującego już wroga. O magii cieni nie wiadomo jeszcze zbyt wiele.

Łowca Demonów to przede wszystkim klasa polegająca na atakowaniu z dystansu. W przeciwieństwie do klasycznego archetypu łowcy znanego z wielu innych gier RPG, ten z Diablo 3 nie posiada stałego zwierzencego kompana, ale sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Postać musi polegać na swoich konkretnych umiejętnościach, by spowolnić lub ogłuszyć wrogów z dystansu i tę taktyczną odległość zachować. Z bliska Łowca ma jednak również dostęp do arsenału gadżetów, które pozwolą na kontrolę pola bitwy lub ucieczkę.

Łowca będzie mógł posługiwać się wielką kuszą, dwoma kuszami na raz lub łukiem. Zespół zastanawia się nad wprowadzeniem opcji: jednoręczna kusza plus kołczan, który obdarzałby postać dodatkowymi magicznymi bonusami.

System (Nienawiść i Dyscyplina)


System Łowcy Demonów opiera się na dwu różnych szkołach: Nienawiści oraz Dyscypliny. Ta pierwsza pozwala na szybkie i silne, ale wyczerpujące ataki. Ta druga to zdolności głównie defensywne. Zasób Nienawiści odnawia się szybko, pozwalając na stałe z niego korzystanie. Dyscyplina natomiast odnawia się wolniej, zmuszając gracza do bardziej taktycznego dysponowania związnymi z nią zdolnościami. Nienawiść odnawia się z prędkością 10 punktów na sekundę, czyli od 0 do 100 odnawia się w 10 sekund. Maksimum Nienawiści to 100 a Dyscypliny to 30, niezależnie od poziomu postaci.

[http://diablo3.com.pl]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Demon Hunter”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość