Farma expa pre-RoS a poziomy Tormentów

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Farma expa pre-RoS a poziomy Tormentów

Post autor: Gwalch » piątek, 7 marca 2014, 02:26

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2cSvAeMpUiE

W wielu rzeczach się z gościem zgadzam. W skrócie: solo grać I-II, w grupie IV, w grupie zakapiorów V (ew. VI).

Awatar użytkownika
Aryss
Patrycjusz
Posty: 734
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:55
Medals: 8
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista WildStar Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Farma expa pre-RoS a poziomy Tormentów

Post autor: Aryss » piątek, 7 marca 2014, 09:55

No ja chyba troszke jeszcze za slaby gear mam by bezproblemowo IV latac aczkolwiek na wczorajsze tempo nie narzekam bo 10paragonow wpadlo w przeciagu ~2.5h.
Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Farma expa pre-RoS a poziomy Tormentów

Post autor: Pieczar » piątek, 7 marca 2014, 12:13

imo trochę dziwnie liczone.

Ja osobiście gram albo t1-t2 (chociaż czasem już ciężej) w 1akcie dla farmy i zabijam wszystko co się rusza.

Czasem wrzucam t3-t4 i z racji mojego so much dmg aoe latam tylko po grupkach białych, jak pojawi się elitka z "dobrymi" modami to ją też biję, resztę omijam i spokojnie idzie grać.

Nerf miry niestety źle wpłynął na expienie (tak btw - to już w becie rosa zgłaszali to, chociaż tam jeszcze dodatkowo można było zmieniać poziom tormentu do góry i zabijać na normalu, a odbierać nagrodę za t6) :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki - D3”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość