Pomoc

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Pomoc

Post autor: Vi'Tani » środa, 27 listopada 2013, 08:49

Khandarius pisze:
Nazgu pisze:Reasumując jeżeli nie mam czasu na craftowanie to slicing, jak chcę dopałki do PVE - biochemia, a kiedy czasu na craftowanie trochę mam i chcę z tego kredyty to cybertech?
Tak, a jak chcesz sie bawic w PvP Cybertech dobra opcja ( granaty)
Ale po co skoro pewnie niebieskie i tak lepsze od tych wielorazowego użytku :roll:

I naprawdę granaty takie drogie są? Musiałam chyba kiedyś trafić w promocji bo kupiłam ich ze 20 i nie wiem czy wydałam na to 30k :)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Aryss
Patrycjusz
Posty: 734
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:55
Medals: 8
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista WildStar Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pomoc

Post autor: Aryss » środa, 27 listopada 2013, 09:22

No ale w pvp jesli dobrze pamietam to sie robilo te nie zadajace dmg tylko stuna :P Wiec craft wlasnoreczny V1 z zbieranych matsow jest bardzo tani, a wielokrotnego uzytku ma ta sama efektywnosc :P

--
I naprawdę granaty takie drogie są?
Rownie dobrze mozna by odwrocic pytanie i zapytac o stimy/adrenale :D

Aczkolwiek ja sie nie wypowiadam bo sam jestem w gronie centusi biochemów :oops:
Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pomoc

Post autor: Bzyk » środa, 27 listopada 2013, 10:57

Elexor pisze:mielismy doradzic co do craftu a tu kłótnia sie zrobiła na temat adrenali i stimow , spokojnie :D
nie martw sie Moderator czuwa :) jak będzie wybiegać poza temat ta cała polemika z domieszka chłodnej ironii i czarnego humoru.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Zablokowany

Wróć do „Crafting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość