Armstech VS Armomech VS Cybertech

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Craft Fight

Czas głosowania minął czwartek, 25 października 2012, 07:24

Armomech
1
10%
Armstech
6
60%
Cybertech
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

Armstech VS Armomech VS Cybertech

Post autor: Wubon » wtorek, 23 października 2012, 07:24

Mała ankieta co bardziej by się przydało mam prawie armstech na 400 ale z tego tylko 2 agumenty by mnie interesowały nie wiem czy nie zmienić profesjii mile widziane uwagi i komentarze co waszym zdaniem jest lepsze lub czy coś by się mogło gildii przydać

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Armstech VS Armomech VS Cybertech

Post autor: Bzyk » wtorek, 23 października 2012, 08:07

Oddałem głos na Armstech - z 2 powodów, po pierwsze mamy mało aktywnych w gildii armstechów, a po drugie szkoda twojej pracy i materiałów, które poświeciłeś na wylewelowanie craftu.

Co do reszty wymienionych craftów, każda ma swoje wady i zalety. Armormech i Armstech daje możliwość craftu Kitów MK-6 tanio i przy optymalnym wykorzystaniu materiałów oraz mozliwość tworzenia Augmentów. Cybertech daje możliwość rewersowania i ucznia się Armoringów i Modów ale poza tym raczej niewiele jest ciekawych rzeczy, no może poza granatami pod PVP. 8-)
Tak naprawdę wszystkie profesje sa na swój sposób przydatne i jak to w życiu bywa, gdy jej nie masz to jest ci akurat potrzebna :arrow: "GTN is alive !" :mrgreen:
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Hose
Patrycjusz
Posty: 2574
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2011, 15:09
Medals: 15
Lokalizacja: Warszawa / Piotrków Tryb.
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty SWTOR Trybun SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Armstech VS Armomech VS Cybertech

Post autor: Hose » wtorek, 23 października 2012, 08:54

Wywal profesje zostań Hipsterem!



Tak na poważnie zostaw to co masz, szkoda było by kasować profesje w której masz już tyle punktów.

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

Re: Armstech VS Armomech VS Cybertech

Post autor: Wubon » środa, 24 października 2012, 13:47

8 głosów 2 komentarze Hhmm :roll:
dziękuje za odpowiedzi więc zostaje armstech :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa, 27 listopada 2013, 13:57 przez Bzyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat zamykam zatem.

Zablokowany

Wróć do „Crafting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość