Odzyskiwanie hasla

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Iceman
Patrycjusz
Posty: 55
Rejestracja: wtorek, 7 października 2014, 20:46
Medals: 4
Lokalizacja: Kielce/Płock
Gender:
Status:
Offline

L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Odzyskiwanie hasla

Post autor: Iceman » czwartek, 25 sierpnia 2016, 22:16

Nie wiecie dlaczego nie dochodzi do mnie email z resetem hasła? Najpierw poprosiłem o przypomnienie nazwy, dostałem ją na email. Próbowałem kilka razy przypomnieć hasło wpisując "display name" ale żaden email z linkiem do resetu hasła już nie przychodzi.. Folder spam też przeszukany.. Jakiś pomysł co jeszcze można zrobić?
Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy
[ obraz zewnętrzny ]

Egze
Kwatermistrz
Posty: 1503
Rejestracja: czwartek, 12 lipca 2012, 10:07
Medals: 20
Gender:
Status:
Offline

Kwatermistrz IX Kohorty Srebrna falera SWTOR Centurion SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum
FF XIV Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Odzyskiwanie hasla

Post autor: Egze » czwartek, 25 sierpnia 2016, 22:40

Be Patient. Mail will come to you SOON!!!!!

Athcore
Status:
Offline

Re: Odzyskiwanie hasla

Post autor: Athcore » piątek, 26 sierpnia 2016, 03:58

Iceman pisze:Nie wiecie dlaczego nie dochodzi do mnie email z resetem hasła? Najpierw poprosiłem o przypomnienie nazwy, dostałem ją na email. Próbowałem kilka razy przypomnieć hasło wpisując "display name" ale żaden email z linkiem do resetu hasła już nie przychodzi.. Folder spam też przeszukany.. Jakiś pomysł co jeszcze można zrobić?
zrob to w godzinach pracy EA/originu , wtedy do ciebie oddzwonia i zresetuja,

A'guga
Patrycjusz
Posty: 276
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:22
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Order Odrodzenia Imperium

Re: Odzyskiwanie hasla

Post autor: A'guga » sobota, 27 sierpnia 2016, 11:11

Jesli masz problem z "dochodzeniem" maili do Ciebie ( jednorazowych haseł to tez dotyczy) to w swojej poczcie w opcji wyszukiwania wiadomości wklep SWTOR i wówczas "zagionine" wiadomosci, ktorych nie ma teoretycznie nigdzie ( spam, odebrane) powinny sie "odnaleźć" - miałam tak z haslami jednorazowymi na wp oraz na interii, maz miał identycznie - btw musisz wejść na poczte przez strone i wyszukać, nie przez program pocztowy. Dlaczego tak sie dzieje nie wiem, natomiast metoda skuteczna ;)
pozdro;)
Chleb z masłem zawsze spada na posmarowaną stronę - masło bym zniszczył...(J.J.Nohavica)

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości