Rogue One

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Rogue One

Post autor: Kuzby » czwartek, 7 kwietnia 2016, 08:03

No to mamy, oglądajcie :D i cieszcie michy :D heheh
[yt][/yt]

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Bzyk » czwartek, 7 kwietnia 2016, 21:14

I like it very much :) :mrgreen: 8-)
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Rogue One

Post autor: Vi'Tani » piątek, 8 kwietnia 2016, 07:15

Nie jestem do końca w temacie, ale rozumiem że to jest spin-off starej trylogii? Tej starej, starej z racji tego, że widziałam coś co wyglądało jak kawałek Gwiazdy Śmierci?

Przez chwilę byłam też zachwycona figurą w białym, imperialnym mundurze...ale potem okazało się, że to tylko człowiek... :cry:

Wygląda dobrze, byle główna bohaterka nie była klonem Rey 8-)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 09:18

Vi'Tani pisze:Nie jestem do końca w temacie, ale rozumiem że to jest spin-off starej trylogii? Tej starej, starej z racji tego, że widziałam coś co wyglądało jak kawałek Gwiazdy Śmierci?

Przez chwilę byłam też zachwycona figurą w białym, imperialnym mundurze...ale potem okazało się, że to tylko człowiek... :cry:

Wygląda dobrze, byle główna bohaterka nie była klonem Rey 8-)

Tak to jest spin-off , czyli poboczna historia w świecie SW. Ta dotyczy głównie zdobycia planów gwiazdy śmierci (tej pierwszej), które księżniczka Leya wiezie na początku "Nowej Nadziei".

Co do wyglądu.. zobaczymy bo jeszcze parę rzeczy jest takich, które mam nadzieje nie będą wyglądać tak jak w FA, a tak jak w NH :)
No ale na to nie mamy wpływu... być może twórcy będą chcieli nawiązywać jak najbardziej do nowych filmów i łączyć historie ze "starymi" bohaterami. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego kaszana.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Vorbarrov » sobota, 16 kwietnia 2016, 17:09

A to gałgan jeden ten teaser. Zapowiada się ciekawie, oby nie zawiódł mnie wygląd jakiejś postaci, tak jak to było z Kylo Renem.

Awatar użytkownika
Wikusia
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 07:06
Medals: 1
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Wikusia » sobota, 16 kwietnia 2016, 23:16

Vorbarrov pisze:Zapowiada się ciekawie, oby nie zawiódł mnie wygląd jakiejś postaci, tak jak to było z Kylo Renem.
Jeśli chodzi o Kylo Rena, to ja osobiście jestem zadowolony z tego, że nie przedstawili kolejnego super silnego i niemal niepokonanego bohatera. Widzieliśmy takich już wielu, a tym razem pokazali coś innego. Koleś przeszedł na ciemną stronę, choć jak było widać miał swoje chwile zawahania. Sytuacja na moście było punktem kulminacyjnym jego wewnętrznego konfliktu, dlatego też podziękował swojemu ojcu za to, że pomógł mu ten problem rozwiązać by opowiedzieć się po jednej ze stron zamiast balansować pomiędzy.
Wielu widzów również mocno doczepia się sceny walki Rey z Kylo. Dla mnie jednym do czego można się było tam doczepić był fakt, że Kylo Ren był wtedy w stanie jeszcze walczyć. Dlaczego? Bo oberwał z kuszy, której siła była wcześniej pokazana. To draństwo rozwalało ściany! Nasz nowy antagonista nie powinien pozostać po takim strzale w jednym kawałku, a mimo to dalej walczył. Fajnie w scenie walki pokazali moment, w którym Kylo zaczął uderzać pięścią w swoją ranę by poprzez ból wykrzesać siłę z ciemnej strony. Dla mnie to wszystko miało sens i gdyby jednak pozwolili mu walczyć bardziej zwinnie, to moim zdaniem wiele by w tej kwestii zepsuli, bo to nie trzymałoby się kupy.

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Vorbarrov » czwartek, 21 kwietnia 2016, 11:49

Nah, ja uważam, że przedstawiciel ciemnej strony, tym bardziej Lord, powinien wyglądać, że tak powiem po japońsku, "jakotako", sądzę, że powinno być widoczne na jego twarzy przynależność do ciemnej strony, wyraz twarzy powinien być bardziej poważny, skupiony, a wręcz wkurzony. :).

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Pieczar » czwartek, 21 kwietnia 2016, 12:15

A kto powiedział, że Kylo jest Lordem? Jak na razie to podrzędny dark focre apprentice.

Łotr szykuje się dobrze, ufam, że reżyser ogarnął stary kanon i zrobi to porządnie, od siebie tylko dodając, a nic nie zabierając :D

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Bzyk » czwartek, 21 kwietnia 2016, 13:57

Pieczar pisze:A kto powiedział, że Kylo jest Lordem? Jak na razie to podrzędny dark focre apprentice.

Łotr szykuje się dobrze, ufam, że reżyser ogarnął stary kanon i zrobi to porządnie, od siebie tylko dodając, a nic nie zabierając :D
nie uważałeś oglądając. Nazwali go mistrzem. A dodatkowo mówią, że wybił mnóstwo Jedi... jako apprentice nie dal by rady :lol:

ale ciapa z niego niemiłosierna...
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Rogue One

Post autor: Vi'Tani » czwartek, 21 kwietnia 2016, 14:44

Bzyk pisze:
Pieczar pisze:A kto powiedział, że Kylo jest Lordem? Jak na razie to podrzędny dark focre apprentice.

Łotr szykuje się dobrze, ufam, że reżyser ogarnął stary kanon i zrobi to porządnie, od siebie tylko dodając, a nic nie zabierając :D
nie uważałeś oglądając. Nazwali go mistrzem. A dodatkowo mówią, że wybił mnóstwo Jedi... jako apprentice nie dal by rady :lol:

ale ciapa z niego niemiłosierna...
Kto nazwał go mistrzem? Przecież ten duży gollum powiedział, że nie dokończył swojego szkolenia...

Kylo Ren stoi na czele Rycerzy Ren (kimkolwiek oni tam nie są), rozumiem, że to jakaś zbieranina upadłych Jedi którzy opuścili Luke'a na czele Bena Solo? Tak to sobie ułożyłam w głowie :D

I czy ciapa...nie wiem, jest bardzp młody, nie potrafi jeszcze kontroloac zapewnie niemałej Mocy jaką dysponuje :)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Pieczar » czwartek, 21 kwietnia 2016, 17:18

Nawet jeśli Mistrz, to z niedokończonym szkoleniem i dalej nie Lord.
Jest w wieku w którym zostawało się Rycerzem Jedi, a nie potrafi nawet wykorzystać części swojego potencjału (a żeby walczyć z takimi ranami jak pod koniec VII to musi mieć cholernego skillsa w mocy). Nie jest godzien nawet nazywania go mistrzem, a co dopiero lordem - oczywiście mówimy o etapie VII części - co dalej, tego nie wiemy.

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Vorbarrov » piątek, 22 kwietnia 2016, 13:25

W sumie masz rację, zgadzam się.

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Shinee » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:28

[yt][/yt]

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Vorbarrov » sobota, 13 sierpnia 2016, 19:06

Powiem tak, fantazja twórców poszła do przodu, wcześniej trooperzy padli od kamieni rzucanych przez pluszaków, a teraz popadają z rąk wkurzonego i ślepego w dodatku samuraja z drewnianym kijkiem, który poprzebijał pancerze. Nice.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Rogue One

Post autor: Vi'Tani » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 12:36

Vorbarrov pisze:Powiem tak, fantazja twórców poszła do przodu, wcześniej trooperzy padli od kamieni rzucanych przez pluszaków, a teraz popadają z rąk wkurzonego i ślepego w dodatku samuraja z drewnianym kijkiem, który poprzebijał pancerze. Nice.
Widzisz, to jest ewidentnie kij mocy. Albo on ma moc w łapach, że tak mocno tłucze...

...albo to i to, trener przewidział taką opcję? :D
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Rogue One

Post autor: Vorbarrov » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 14:48

Vi'Tani pisze:
Vorbarrov pisze:Powiem tak, fantazja twórców poszła do przodu, wcześniej trooperzy padli od kamieni rzucanych przez pluszaków, a teraz popadają z rąk wkurzonego i ślepego w dodatku samuraja z drewnianym kijkiem, który poprzebijał pancerze. Nice.
Widzisz, to jest ewidentnie kij mocy. Albo on ma moc w łapach, że tak mocno tłucze...

...albo to i to, trener przewidział taką opcję? :D
Wykluczyłem akurat ten wątek.

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rogue One

Post autor: Bzyk » środa, 31 sierpnia 2016, 08:15

Dla tych conie mogą się doczekać :D :mrgreen:

[yt][/yt]
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości