Pomocy

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Razin
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 24 kwietnia 2014, 12:57
Lokalizacja: Jelenia Góra
Gender:
Status:
Offline

Pomocy

Post autor: Razin » czwartek, 1 października 2015, 15:50

Mam mały problem bo rozwaliłem sobie telefon ogólnie długa historia ale teraz nie mam jak zalogować się do gry bez kodu jak to ominąć może mi ktoś pomóc :roll:

Bail
Patrycjusz
Posty: 966
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 12:41
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Ostrze Cortosis SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Pomocy

Post autor: Bail » czwartek, 1 października 2015, 16:19

Pozostaje Ci tylko do supportu dzwonić

Awatar użytkownika
Doomhand
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:00
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Pomocy

Post autor: Doomhand » piątek, 2 października 2015, 11:55

Nie da rady na stronie wyłączyć ?

Zortex
Patrycjusz
Posty: 788
Rejestracja: środa, 1 lutego 2012, 10:13
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio

Re: Pomocy

Post autor: Zortex » piątek, 2 października 2015, 13:38

Nie zaloguje sie do strony bez autentykatora.

Awatar użytkownika
Pieczar
Kwatermistrz
Co-OP Raid Leader
Co-OP Legionista
Posty: 1635
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:07
Medals: 16
Lokalizacja: Krakow
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista eSport Trybun L2C Legionista D2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Pomocy

Post autor: Pieczar » piątek, 2 października 2015, 16:23

a na stronę nei da rady zalogowac z jednorazowym haslem przypisanym do maila? chyba jest taka opcja gdzies tam - ja usunalem to, jak mi sie telefon zniszczyl bez dzownienia na support, ale nie pamietam jak.

A'guga
Patrycjusz
Posty: 276
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:22
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Order Odrodzenia Imperium

Re: Pomocy

Post autor: A'guga » sobota, 3 października 2015, 14:19

Proszę, tak jak pisal Ragne nie musisz nigdzie dzwonic - usuwasz SK z pozycji strony, wszystko opisane w linku
http://www.swtorstrategies.com/2013/05/ ... pport.html,
pozdro;)
Chleb z masłem zawsze spada na posmarowaną stronę - masło bym zniszczył...(J.J.Nohavica)

Awatar użytkownika
Tawarisz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 10:45
Lokalizacja: Wieleń
Gender:
Status:
Offline

Re: Pomocy

Post autor: Tawarisz » czwartek, 28 kwietnia 2016, 17:17

Nie chciałem robić nowego tematu więc piszę tutaj. Skorzystałem z tokena na postać i przerobiłem na tanka. Chciałbym się dowiedzieć czy można kupić gdzieś set pod tanka, czy musze go zrobić samemu? Z góry dziękuję za pomoc.

P.S chyba że ktoś ma jakiś na zbyciu xD

Pozdrawiam Łukasz.

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pomocy

Post autor: Bzyk » czwartek, 28 kwietnia 2016, 18:50

Tawarisz pisze:Nie chciałem robić nowego tematu więc piszę tutaj. Skorzystałem z tokena na postać i przerobiłem na tanka. Chciałbym się dowiedzieć czy można kupić gdzieś set pod tanka, czy musze go zrobić samemu? Z góry dziękuję za pomoc.

P.S chyba że ktoś ma jakiś na zbyciu xD

Pozdrawiam Łukasz.
ale jakiś konkretny set czy dowolny? :)

Itemów jest całe mnóstwo w większości już modowane i można dowolnie ustawiać staty poprzez wkładanie armoringów, modów i enchancerów.

poza tym jest opcja "widoku" postaci za pomocą której możesz ustawić wygląd poszczególnych części itemów w zestawienie, które jest nakładane (wizualnie) na twoje itemy. Czyli masz np. set do PVE od vendora z floty, ale w wyglądzie ustawiasz sobie set np od vendora z naar shadda i twoja postać chodzi ubrana jak twilekańska tancerka :D

polecam stronę http://tor-fashion.com/ gdzie masz chyba wszystkie sety jakie są w grze i można zobaczyć co jak wygląda.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Tawarisz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 10:45
Lokalizacja: Wieleń
Gender:
Status:
Offline

Re: Pomocy

Post autor: Tawarisz » czwartek, 28 kwietnia 2016, 19:44

No okej, rozumiem. Lecz mi chodzi o to, że jak wykorzystałem tokena na postać to dało mi itemy pod DPS, a ja przerobiłem go na Tanka. Nawet jeśli wezmę moduły do setu pod Tanka to i tak nie uzyskam takich statystyk jakbym od początku wybierał rzeczy z defens itd. Obleciałem całą flotę wraz z GTM i za chiny nie mogę znaleźć rzeczy z statami na Tanka.
Z góry sorki za to, że wypowiedź moja jest może trochę zawiła i nie jasna, lecz nie mogę tego inaczej wytłumaczyć xD

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Pomocy

Post autor: Bzyk » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:05

Tawarisz pisze:No okej, rozumiem. Lecz mi chodzi o to, że jak wykorzystałem tokena na postać to dało mi itemy pod DPS, a ja przerobiłem go na Tanka. Nawet jeśli wezmę moduły do setu pod Tanka to i tak nie uzyskam takich statystyk jakbym od początku wybierał rzeczy z defens itd. Obleciałem całą flotę wraz z GTM i za chiny nie mogę znaleźć rzeczy z statami na Tanka.
Z góry sorki za to, że wypowiedź moja jest może trochę zawiła i nie jasna, lecz nie mogę tego inaczej wytłumaczyć xD
cóż.. w takiej sytuacji jedyne co mogę polecić to:

1. zrób heroiki z terminala na flocie - za zdobyte kryształy kup u vendora PvE na flocie zestaw dla tanka. -> za kasę z HC dokupisz brakujące rzeczy.

2. idź na WZ i za comendacje kupuj set PvP dla tanka od vendora PvP.

Kolejny krok to zdobycie lepszego gearu, który znajdziesz na operacjach i FP .
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Tawarisz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 10:45
Lokalizacja: Wieleń
Gender:
Status:
Offline

Re: Pomocy

Post autor: Tawarisz » czwartek, 28 kwietnia 2016, 20:24

Okej, wielkie dzięki za informacje i tym samym pomoc :)

Awatar użytkownika
Tawarisz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 10:45
Lokalizacja: Wieleń
Gender:
Status:
Offline

Re: Pomocy

Post autor: Tawarisz » piątek, 6 maja 2016, 20:45

Witam,

Mam mały problem, po instalacji update'a ostatniego nie mogę gry uruchomić, tzn. po zalogowaniu się i wciśnięciu PLAY gra się ładuje, lecz gdy dojdzie do do tego pierwszego screena to wywala mnie go pulpitu :/
Sterowniki mam aktualne, ponieważ dziś nawet sprawdzałem, edytowałem również ustawienia SWTOR'a i wszystko jest ok niby, w oknie też nie mogę odpalić :(

Czy jest ktoś kto ma pomysł co to może być?
z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam, Łukasz

Awatar użytkownika
Cysia
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 09:33
Medals: 4
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Ostrze Cortosis Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Pomocy

Post autor: Cysia » piątek, 6 maja 2016, 21:05

Tawarisz
wiesz co tez miałam kiedyś taki problem i jedyne co mi zadziałało to sformatować komputer, miałam tak nie raz jak miałam laptopa w w8
Cys

Awatar użytkownika
Wikusia
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 07:06
Medals: 1
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Pomocy

Post autor: Wikusia » piątek, 6 maja 2016, 23:24

Każdy problem z launcherem, jaki spotkałem udało mi się naprawić przez usunięcie folderu "bitraider" z lokalizacji gry. Zanim zaczniesz format spróbuj tego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości