Początek

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 341
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 21:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status:
Offline

Początek

Post autor: Lagu » niedziela, 7 grudnia 2014, 10:01

Witam, myślę znowu pograć sobie w SWTOR-a. Możecie mi powiedzieć o najliczniejszych serwerach i czy są jakieś klasy op;p ? Dużo się zmieniło od czasu gdy z wami grałem tj. czasu gdy gra wystartowała ;p film w moim podpisie.

Awatar użytkownika
Deadlytears
Posty: 1347
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 01:03
Medals: 8
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Skyforge Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Deadlytears » niedziela, 7 grudnia 2014, 11:15

Jeżeli masz zamiar znowu z nami grać to server Tomb of Freedon Nadd. Jeżeli chcesz mieć multum ludzi i grać PvE to prawdopodobnie Red Eclipse. Ciężko powiedzieć teraz o op klasie po dodatku gdzie jeszcze nie wszystko zostało sprawdzone

Awatar użytkownika
Elexor
Co-OP Optio
Posty: 615
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:13
Medals: 3
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Elexor » niedziela, 7 grudnia 2014, 12:40

A i gramy teraz po stronie imperium ;-) to tak jesli chcialbys z nami pograc :-D
Obrazek

Painmorf
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2014, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Gender:
Status:
Offline

Re: Początek

Post autor: Painmorf » niedziela, 7 grudnia 2014, 19:16

Witam. Ja mam pytanie troche z innej beczki a nie chce zakładać nowego tematu. Przyjmujecie do gildii typowych casuali czy członek gildii musi zaliczyć odpowiednią ilość eventow miesięcznie?

Awatar użytkownika
Kybos
Posty: 614
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2012, 23:05
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Początek

Post autor: Kybos » niedziela, 7 grudnia 2014, 19:41

Zapraszam do tematu Założenia sekcji.
Tam znajdziesz informacje co do profilu naszej sekcji.
Wymagane są 2 eventy tygodniowo (czyli 8 w miesiącu). Obecność można też uzyskać zdobywając odpowiednią ilość punktów conquestowych.

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Kuzby » niedziela, 7 grudnia 2014, 21:37

Nie jest tak źle jak to może wyglądać, na chwilę obecną masz możliwość wzięcia udziału w 4 eventach w jednym tygodniu także spokojnie poradzisz sobie z 8 w MIESIĄCU :P, wiadomo niespodzianki się zdarzają i czasami człowiek nie ogarnie czasu na grę, dlatego mamy coś takiego jak nieobecności itp. ;] zapraszam zapraszam :D

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Andariel » niedziela, 7 grudnia 2014, 22:14

dodatkowo obecności można zdobywać udziałem w conqueście
pozdrawiam, Andy

Painmorf
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2014, 23:51
Lokalizacja: Białystok
Gender:
Status:
Offline

Re: Początek

Post autor: Painmorf » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 01:59

Bardzo chetnie bym do was dołączył ale ja gram zazwyczaj po 22. Dla relaksu. Raz lub dwa w tygodniu okolo 21 udaje mi się zalogować. Dlatego pytałem czy casual ma racje bytu w IX.

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 11:16

Painmorf pisze:Bardzo chetnie bym do was dołączył ale ja gram zazwyczaj po 22. Dla relaksu. Raz lub dwa w tygodniu okolo 21 udaje mi się zalogować. Dlatego pytałem czy casual ma racje bytu w IX.
Odpowiedz jest jedna, nie.

Pomimo wielu eventów i niedużej liczby wymaganych obecności mamy zasady i profil których się trzymamy. Zbliżający się okres świąteczny i wejście nowego dodatku to czas w którym wszyscy przygotowują się do zmagań z nowym contentem. :)

Jak wspomniał Kybos, zapoznaj się z założeniami sekcji. Jeśli Ci odpowiadają to zapraszamy.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Bzyk » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 11:27

Lagu pisze:Witam, myślę znowu pograć sobie w SWTOR-a. Możecie mi powiedzieć o najliczniejszych serwerach i czy są jakieś klasy op;p ? Dużo się zmieniło od czasu gdy z wami grałem tj. czasu gdy gra wystartowała ;p film w moim podpisie.
Zaczynając grę w SWTOR warto tak naprawdę pomyśleć najpierw jaka rola mi najbardziej odpowiada (Tank, Healer, DPS) a potem wybrać klasę, która jest przeznaczona dla konkretnej roli. Story w tej grze dla każdej klasy jest inne (przynajmniej do poziomu 50) i warto zapoznać się z każdym z nich (gratka dla fanów SW). Ponadto wiele frajdy sprawia poznawanie nowych umiejętności każdej klasy ich słabych i mocnych stron.

OP kalasę ciężko w tej chwili wskazać bo zmieniła się mechanika niektórych skilli oraz same "drzewka" klas.

zapraszamy na nasz fun-blog w którym znajdziecie opisy klas -> http://swtor.mmoinfo.pl
Oraz do tematów na naszym forum które opisują konkretne klasy i ich role.

Mimo iż póki co większość poradników jest do patcha 2.8 to sama idea tankowania/healowania/dpsowania danymi klasami się nie zmieniła.

Zachęcam do lektury.
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Mar
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2015, 11:04
Gender:
Status:
Offline

Re: Początek

Post autor: Mar » niedziela, 25 stycznia 2015, 18:44

Good Luck & HAVE FUN
Właśnie zaczynam swoją przygodę z SWTOR.
Jestem właśnie w kreatorze postaci i ciężko się zdecydować! Zobaczymy co z tej mojej gry wyniknie możliwe, że zabawię na dłużej i poświęcę parę złotówek :>

Awatar użytkownika
Elexor
Co-OP Optio
Posty: 615
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2012, 23:13
Medals: 3
Lokalizacja: Gdynia
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Początek

Post autor: Elexor » niedziela, 25 stycznia 2015, 19:03

To ja zapraszam do wspolnego grania i zlozenia podania ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości