Przyszłość SWTOR

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » niedziela, 17 lipca 2016, 00:35

Dobry wieczór Jacek Gmoch SWTORA z tej strony.
[ obraz zewnętrzny ]


Zagłębiając się w stwierdzenie Baila (bez podtekstów) zdecydowałem się na analizę dlaczegóż trener Eric Musco nie zdecydował się na pojawienie się na boisku nowego opsa. Czemu Eric Musco bo w sumie tylko jego jakoś znam i followuje go na twitterze...

Wracając do tematu. Stwierdzam fakt, że wprowadzenie chapterów do gry mmo nie było do samego końca przemyślane i jest dla mnie błędem (tak, jakby ktoś to czytał z mojej poprzedniej gildii to po analizie taktycznej przyznaję wam rację). Dlaczegóż to błąd? Bo to nie single player, to nie Telltale (np. epizody The Walking Dead, Game of Thrones). To jest gra MMO, gdzie winno się opsować, flashpoint'ować, etc, a nie robić poszczególne fragmenty historii, gdzie epizody pojawiają się co miesiąc (w przybliżeniu). Wiadomo też, że są sociale i fabuła musi być jednakże powinno to być złożone wszystko do kupy i puszczone za jednym razem jak to było do tej pory. Koniec chaotycznego wstępu - wiecie markery się wypisują i strzałki zamazane ;).

Dlaczego nie wspominają o opsach? Uważam, że nie wiedzą jak pogodzić to z fabułą. Chaptery się nie zakończyły, mamy jeszcze jeden 25 minutowy epizodzik (25 min jeśli nie skipujemy filmów) do zakończenia śmiesznego sezoniku. Powstaje pytanie co to miałby być za ops. Jedyne sensowne zakończenie to by musiał być ops podobny do Temple of Sacrifice. Pewnie zadajecie sobie pytanie dlaczego podobny do tego opsa akurat. Tak jak to było poukładane fabularnie z Yavin 4, ostatni boss na świątyni to był Revan, ale jak wszyscy dobrze wiemy, mimo tego, że z nim walczymy to go nie zabijamy bo jak nas już przyzwyczaił (mam na myśli fp The Foundry) ucieka na końcu, a my se musimy bić kulkę.
Więc co, znowu powtórka z rozrywki? To nie przejdzie. Dajmy na to, nazwaliby opsa Temple of Zakull. 1 boss to jakiś tam śmieszny Zakul droidek co się go klepie, drugi boss jakiś tam znowu śmieszek, 3 boss Vailyn, 4 boss Arcann. Klepiesz, se klepiesz, a tu nagle znowu ucieka bo zobaczył, że wkurzony tatuś idzie dać mu klapsa, a za pewne jest jeszcze dla niego przyszłość w chapterach, więc nie zrobią znowu tego samego.

Znowu mogliby dać "posolone" 1 bossowe (kl)opsiki coś na miarę Toborro czy Monolitha.Kednakże przeczuwają, że jakby tak miał wyglądać długo wyczekiwany ops przez wszystkich to by dostali falę hejtu, że aż by im te Intel Celerony spaliło podczas przeglądania twittera. Swoją drogą trochę śmieszne te zwieńczenia dodatku na Makebie i na Zioscie.

Więc, podsumowując moje wypociny, moim zdaniem oni wiedzą, że nie mają jak połączyć opsa z fabułą, więc z dwojga złego brną w dalsze bagno, wprowadzając dalsze chaptery bo social gracze i tak suba oraz cartele kupią bo jak już wspominałem, nie ma równie "dobrego" mmo z tym samym światem co by robił im konkurencje. Co do social graczy to może ja nim nie jestem, ale sam dalej pewnie będę płacił za bycie subem bo bądź co bądź uwielbiam tą grę.

Tak, wytłumaczyłem wam to jakby Jacuś to zrobił, więc jak czegoś nie zrozumieliście, to piszcie pod spodem, a ja już wytłumaczę Wam po mojemu, a Jacek se pojedzie na urlop, he, he, he.
P.S Weźcie pod uwagę godzinę, o której to kleiłem, zazwyczaj o tej godzinie to mózg już nie ten teges :P.

Bail
Patrycjusz
Posty: 966
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 12:41
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Ostrze Cortosis SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Bail » niedziela, 17 lipca 2016, 09:30

Bardzo wyczerpująca analiza Panie Trenerze. Chociaż ja uważam, że mają z czego opsa zrobić. Revan nie uciekł, tylko my go puściliśmy i teraz jest już tylko duchem (o ile dobrze pamiętam). Głównym bosem w opsie mógłby być Arkan albo sam Imperator. Można to zrobic na zasadzie chapteru 2, czyli masowa halucynacja :P albo tak jak 12 czyli gdzieś on sie tam nam ukazuje. Zresztą nieważne co ważne, żeby było.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vi'Tani » niedziela, 17 lipca 2016, 09:43

Widzę, że nie ma jeszcze żadnych informacji a teorie się wykluwają w najlepsze :lol:

Nie, Arcan ani Vaylin, ani Valkorion nie mogą być póki co bossami operacji bo bez nich nie byłoby dalszej historii. Tak, być może na koniec "drugiego sezonu", zwanego teraz oficjalnie Knights of the Eternal Throne, ale nie tu i teraz.

Chociaż teoria Baila o masowych halucynacjach bardzo mi się podoba :D

Faktem jest, że obiecano nowy grupowy content i jestem pewna że w końcu go dostaniemy - właśnie na koniec nowego dodatku (oby nie był płatny dla subskrybentów bo wtedy i jak zbije ich pustym śmiechem...). Ja póki co i tak złapałam nowy hype na tą grę i wyczekuję co też kryje się za słowami:
...as well as exciting new game features in one of the largest updates the team has made since the game launched 5 years ago in 2011!
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Bail
Patrycjusz
Posty: 966
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2011, 12:41
Medals: 11
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Ostrze Cortosis SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Bail » niedziela, 17 lipca 2016, 10:25

Oni zawsze tak piszą :P A Arcan na luzie może być bosem bo przecież teraz SCORPIO rządzi :)

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » niedziela, 17 lipca 2016, 12:25

Vi'Tani pisze:Widzę, że nie ma jeszcze żadnych informacji a teorie się wykluwają w najlepsze :lol:

Nie, Arcan ani Vaylin, ani Valkorion nie mogą być póki co bossami operacji bo bez nich nie byłoby dalszej historii. Tak, być może na koniec "drugiego sezonu", zwanego teraz oficjalnie Knights of the Eternal Throne, ale nie tu i teraz.
Oczywiście, że mogą, z chęcią jeszcze raz Ci napiszę jakby to mogło wyglądać. Klepiemy Vailyn, pyk, ucieka, albo jak to woli Bejlu, puszczamy ją, klepiemy Arcanna lecz ten ujrzawszy ojca, mówi "Jeszcze się zobaczymy, outlander", puszczamy go wolno. Valkorion walnie jakąś metaforę o tym jak nas kocha i szanuje - koniec opsa.
...as well as exciting new game features in one of the largest updates the team has made since the game launched 5 years ago in 2011!
No ja bym tu się nie podniecał bo oni z krótkiego "mejtensa" potrafią zrobić konserwację czy też tam update, jak zwał tak zwał, aż do 23, jak to było niedawno. Poza tym pewnie im chodzi, że nowe chaptery tyle ważą, albo jakieś bugensy naprawili.

[ obraz zewnętrzny ]

MrH
Patrycjusz
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 14 grudnia 2012, 12:00
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: MrH » niedziela, 17 lipca 2016, 16:43

Tak zobaczymy nowego opsa jak "better than cross server", mogliby cokolwiek zrobić bo exodus się nasila.
Necrophilia: it puts FUN into funeral and ROT into erotic.

Awatar użytkownika
Shinee
AoC Trybun
Posty: 558
Rejestracja: środa, 1 stycznia 2014, 23:26
Medals: 2
Lokalizacja: London UK
Gender:
Status:
Offline

ArcheAge Legionista L2C Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Shinee » sobota, 23 lipca 2016, 17:20

Orientuje sie ktos czy bedzie nowy epizod z poczatkiem miesiaca....czy dopiero knights of the eternal throne z koncem roku?

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » sobota, 23 lipca 2016, 17:46

Shinee pisze:Orientuje sie ktos czy bedzie nowy epizod z poczatkiem miesiaca....czy dopiero knights of the eternal throne z koncem roku?
1.
[ obraz zewnętrzny ]
2.
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vi'Tani » niedziela, 24 lipca 2016, 09:00

Myślę, że naprawdę prościej było powiedzieć, że 11 sierpnia będzie nowy, ostatni XVI chapter sezonu pierwszego a jesienią zaczyna się kolejna seria chapterów ;)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » niedziela, 24 lipca 2016, 13:39

Vi'Tani pisze:Myślę, że naprawdę prościej było powiedzieć, że 11 sierpnia będzie nowy, ostatni XVI chapter sezonu pierwszego a jesienią zaczyna się kolejna seria chapterów ;)
Lol, nie :cry:
Przynajmniej ma dowód, że nie go nie okłamałem. ;).

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » sobota, 6 sierpnia 2016, 23:38

Sorry za lekki spam, ale odświeżam.
Zaraz po burzliwej dyskusji na temat Malavai Quinn nie mogłem oprzeć się pokusie i dokonać małej analizy. Dzięki Zarilka za inspirację, sama się prosiłaś, hehehehe, tak bym to widział, hehehe.
Pozdro dla kumatych.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vi'Tani » niedziela, 7 sierpnia 2016, 16:08

Okrutne reperkusje czekają ludzi krzywdzących Malawiuszka :mrgreen:

A okrutne było nawet wspominanie go, narobiłeś mi nadziei, że może już coś wiadomo o drugim sezonie i że Quintuś do nas wraca! :cry:
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Zarilia
Patrycjusz
Posty: 95
Rejestracja: wtorek, 19 lutego 2013, 18:14
Medals: 4
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Zarilia » niedziela, 7 sierpnia 2016, 21:59

tak jest, spadnie na nich Gniew Imperatora! :twisted:
"Malawiuszek" - uroczo ^^

Egze
Kwatermistrz
Posty: 1503
Rejestracja: czwartek, 12 lipca 2012, 10:07
Medals: 20
Gender:
Status:
Offline

Kwatermistrz IX Kohorty Srebrna falera SWTOR Centurion SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum
FF XIV Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Egze » niedziela, 7 sierpnia 2016, 22:02

Zarilia pisze:tak jest, spadnie na nich Gniew Imperatora! :twisted:
"Malawiuszek" - uroczo ^^

HA HA HA HA

Napisałbym inaczej ale cenzura nie pozwala.

Awatar użytkownika
Vorbarrov
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 18:01
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vorbarrov » poniedziałek, 8 sierpnia 2016, 05:30

Zarilia pisze:tak jest, spadnie na nich Gniew Imperatora! :twisted:
"Malawiuszek" - uroczo ^^
Vi'Tani pisze:Okrutne reperkusje czekają ludzi krzywdzących Malawiuszka :mrgreen:

A okrutne było nawet wspominanie go, narobiłeś mi nadziei, że może już coś wiadomo o drugim sezonie i że Quintuś do nas wraca! :cry:

[ obraz zewnętrzny ]

Pora umierać, takie pokolenie wyrosło....

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Andariel » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 12:45

jakaś optymalizacja gry była ostatnio (1-2 miesiące)?
pozdrawiam, Andy

Obiasus
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 20:33
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Obiasus » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 13:52

Coś chyba kombinowali z ustawieniami graficznymi..

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Andariel » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 15:14

perfekcyjnie mi teraz chodzi ;)
pozdrawiam, Andy

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Etenas » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 15:42

Też to zauważyłem, gra na detalach ultra działa mi tak samo jak na medium czy innych. :)

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Andariel » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 16:58

Masz radeona ?
pozdrawiam, Andy

Awatar użytkownika
Etenas
Patrycjusz
Posty: 538
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2012, 10:45
Medals: 3
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Etenas » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 20:02

Nie, geforca.

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vi'Tani » wtorek, 23 sierpnia 2016, 20:55

Andariel pisze:Masz radeona ?
Cóż, ja nie widzę żadnej różnicy a Radeona mam...ale mam też procesor AMD więc w tym może leżeć sęk :P
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Bzyk
Cezar
Konsul
Posty: 4942
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 19:25
Medals: 45
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Złota falera ANNORVM IX WoW Trybun WoW Legionista
SWTOR Trybun SWTOR Order Odrodzenia Imperium SWTOR Gestarum FF XIV Legionista Skyforge Legionista
Warframe Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Bzyk » wtorek, 23 sierpnia 2016, 21:37

Vi'Tani pisze:
Andariel pisze:Masz radeona ?
Cóż, ja nie widzę żadnej różnicy a Radeona mam...ale mam też procesor AMD więc w tym może leżeć sęk :P
Sęk to znajdziesz w desce, trolololo :twisted:
Pozdrawiam


[ obraz zewnętrzny ]

The Force is strong in me, obey or die !

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Vi'Tani » środa, 24 sierpnia 2016, 07:08

Bzyk pisze:Sęk to znajdziesz w desce, trolololo :twisted:
Obrazek
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Andariel
Patrycjusz
Posty: 1541
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 01:02
Medals: 11
Lokalizacja: 3miasto
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio SWTOR Gestarum eSport Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Przyszłość SWTOR

Post autor: Andariel » środa, 24 sierpnia 2016, 08:41

Widzę, że Bzyk uzależnił się od trololowania
pozdrawiam, Andy

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości