Epizod VII-IX

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Leszy
Posty: 154
Rejestracja: sobota, 3 września 2011, 12:46
Medals: 1
Status:
Offline

ESO Legionista

Epizod VII-IX

Post autor: Leszy » środa, 31 października 2012, 10:44

http://film.onet.pl/wiadomosci/walt-dis ... omosc.html
Nie wiadomo płakać czy się śmiać :D bo jak żywo przed oczami staje mi Han wystylizowany na Jacka Sparrow'a ;)
Non turba pene aquae!
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Kybos
Posty: 614
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2012, 23:05
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Kybos » środa, 31 października 2012, 11:18

nie ma co się martwić na zapas... nie zapominajmy, że disney robi filmy marvela i wychodzi im to naprawdę dobrze... po za tym flanelowiec zawsze będzie czuwał nad tym, żeby wszystko poszło w dobrą stronę. Ja jestem podjarany tą wiadomością i czekam na kolejne newsy odnośnie nowych epizodów. Przede wszystkim tego co będzie w nich zawarte: adaptacja książek/komiksów czy może zupełnie coś nowego. Czas pokaże.

Macgregor
Patrycjusz
Posty: 382
Rejestracja: wtorek, 19 czerwca 2012, 16:04
Medals: 7
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista FF XIV Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Macgregor » środa, 31 października 2012, 11:44

I Pixar to też Disney. A gorzej niż 1-3 raczej być nie może :)

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Edgarth » środa, 31 października 2012, 12:01

hmm hmm


http://www.youtube.com/watch?v=YyqlTi7lkhY

film pojawił się wczoraj a już mam 350tysiecy obejrzeń :shock:
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Wosiu
SC Rekrut
Posty: 797
Rejestracja: poniedziałek, 3 września 2012, 01:52
Medals: 3
Lokalizacja: Poznań
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Weteran SWTOR Gestarum

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Wosiu » środa, 31 października 2012, 13:52

Super sprawa :D Epizod VII w 2015 :D Byle tylko nowa trylogia była lepsza od epizodów I-III, miejmy nadzieję, że tak jak w przypadku MARVELA Disney nie będzie ingerował i zmieniał ustalonego już universum, a Star Wars wyjdzie to na dobre ;)
[ obraz zewnętrzny ]

Wosiu - sorc dps
Arktur - merc dps
Maarasiah - jugger dps
Mirtaa - operative dps

Awatar użytkownika
Gebbeth
Konsul
Co-OP Trybun
SC Trybun
Posty: 5653
Rejestracja: piątek, 15 czerwca 2012, 12:41
Medals: 11
Lokalizacja: Palatinatus Lublinensis
Gender:
Status:
Offline

Brązowa falera Fabri SWTOR Centurion ArcheAge Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Gebbeth » środa, 31 października 2012, 14:06

VII - IX w czasach Starej Republiki to by było coś :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Edgarth » środa, 31 października 2012, 16:50

Wczoraj ogłoszono, że Disney kupił Lucasfilm za nieco ponad 4 miliardy dolarów i za trzy lata zobaczymy kolejną odsłonę "Gwiezdnych Wojen". George Lucas oraz prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy opowiedzieli o planach co do przyszłości gwiezdnej sagi.

Lucas i Kennedy opowiadają dlaczego zdecydowali się na transakcję, potwierdzają, że trwają prace nad "Star Wars: Episode 7" i opowiada o planach na kolejne filmy, Lucas przyznaje też, że pisanie scenariuszy i reżyserię pozostawi w rękach Kathleen Kennedy i Disneya.

http://www.youtube.com/watch?v=YyqlTi7lkhY

Poniżej wideo z oficjalnym oświadczeniem dyrektora generalnego Disneya Boba Igera oraz George'a Lucasa.


http://www.youtube.com/watch?v=6MG2LPipPXg


Warto zauważyć, że nie wszystko co dotyczy Gwiezdnych Wojen" znalazło się w rękach Disneya. Przypomnijmy, że dystrybutorem re-edycji w 3D "Gwiezdnych Wojen" jest 20th Century Fox, również serial telewizyjny "Star Wars: The Clone Wars" należy do konkurencji - Turner Broadcasting.

Po konferencji z udziałowcami pojawiły się również kolejne konkrety dotyczące umowy między Disneyem a Lucasfilm:

"Star Wars: Episode 7" będzie początkiem nowej trylogii

scenariusz Epizodu 7 jest już gotowy i konsultowano go z Lucasem

Epizody 8 i 9 będą miały premiery co dwa lata począwszy od 2015 roku więc należy ich oczekiwać w 2017 i 2019 roku

20th Century Fox nie będzie zaangażowane w produkcję

Disneyowi "naprawdę podoba się" pomysł ewentualnego rozszerzenia Gwiezdnych Wojen na telewizyjny kanał Disney XD

studio zamierza skupić się na "Gwiezdnych Wojnach". Serią "Indiana Jones" Disney na razie nie planuje się zajmować z uwagi na niejasną sytuację prawną z Paramountem, który jest dystrybutorem tych filmów

Disney nie będzie nic zmieniać w firmie zajmującej się efektami wizualnymi Industrial Light & Magic (ILM)
“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Vi'Tani » środa, 31 października 2012, 18:10

Nie wiem jak określić to co teraz czuję. Jestem podekscytowana, cieszę się na myśl, że powstanie kolejna seria filmów (nie animowanych?) w świecie Gwiezdnych Wojen. Czuję lekką obawę bo nie będzie to kontynuacja oryginalnej trylogii, ale to by oznaczało po prostu ekranizację książek, więc z jednej strony lepiej - bo nie będziemy znali z góry co się wydarzy - z drugiej jesteśmy zdani na historię która może być po prostu wyssana z palca.

Nie ukrywam, że mam nadzieję iż będzie to swoisty prequel, fantastycznie gdyby dział się w czasach Starej Republiki, ale pewnie aby trafić w większą liczbę odbiorców będzie to wybiegająca daleko w przyszłość kontynuacja.

A teraz przepraszam, muszę iść gdzieś popiszczeć i poskakać z radości w jakimś kąciku :geek:
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Shermann
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2012, 09:00
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Shermann » środa, 31 października 2012, 19:49

Nie wczytywałem się jeszcze dokładnie o co chodzi , i będę pewnie jedyną sceptyczną osobą nastawioną na kolejne 3 części . Nie mam nic do firmy Disney , robi genialne filmy ale zastanawiam się po co nam kolejne 3 części?? SW ma 6 części i na tym powinno się zakończyć , a nie teraz sztucznie przedłużać trylogię o kolejne 3. Są seriale animowane które pokazują historię która dzieje się pomiędzy częściami , mnóstwo książek, komiksów, ma także być normalny serial o sw, więc wydaje mi się że to już wystarczająca ilość rzeczy o sw i nie są potrzebne kolejne 3, bo jeśli ktos chce wiedzieć co było przed i po to sobei doczyta w książkach a i jeszcze co roku ma wchodzić kolejna część w 3D . Widac że branża filmowa przechodzi kryzys, i juz nie mają pomyslów co kręcić to stawiają na pewniaki bo wiedza że jak bedzie w tytule star wars , to juz zapewni sukces danemu projektowi.

PS. Chociaż jestem sceptyczny to na 100% w 2015 r pójdę do kina na nową część.

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Kuzby » piątek, 2 listopada 2012, 17:43

nie widze tu kryzysu w branzy filmowej ;p, to przeciez normalne ze pokaza sie kolejne czesci sw, dla obcego zrobili prometeusza, dla wladcy pierscieni zrobili hobbita, dla starego batmana zrobili nowego batmana itd. itd. itd. , nie przeszkadza mi to ze zrobia kolejne czesci, nawet i lepiej bo jesli okaza sie tak samo dobre jak 4,5,6 to bede happy ;), a jesli bedzie to klapa jak 2,3 no coz, to sie ogladnie i podziekuje, swiat na tym nie ucierpi a ja jedynie strace pare godzin swojego zycia ;].

Awatar użytkownika
Stanis
AO Legionista
Posty: 583
Rejestracja: sobota, 5 września 2009, 15:00
Medals: 7
Lokalizacja: Opole
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX AION Legionista WoW Legionista GW2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Stanis » sobota, 3 listopada 2012, 12:56

Przypuszczam, że nowa trylogia okaże się inna i ... dobra.

Nie patrzyłbym tu na to co narobili w książkach (Jozun vongi, czy jak się to cholerstwo zwało), wg mnie to będzie coś całkiem nowego, chociaż może kilka dobrych pomysłów z książek przeniosą. Przypomina mi się tutaj historia z trylogią Obcego (Alien), gdzie po trzeciej części ukazał się świetnie napisany cykl książek rozgrywających się później (także na Ziemi), a jak wypuścili "Obcy: Przebudzenie" (1997) to okazało się, że książki mieli w "czterech literach" ale kilka dobrych pomysłów z książek wykorzystali.
Nota bene, po kiepskiej "trójce" - "Obcy: Przebudzenie" mnie się podobał.

Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo.
-Gdybyś mógł wybrać jedną z nadprzyrodzonych mocy, co byś wybrał?
-Zabrzmi jak zżynka z Biblii, ale zamiana wody w wino :)

Wubon
Posty: 348
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 05:04
Medals: 1
Status:
Offline

SWTOR Dekurion

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Wubon » sobota, 3 listopada 2012, 13:28

zamiast kontynuacjii mogli by na przykład trylogie darth bane stworzyć 8-)

Awatar użytkownika
Maurycy
Co-OP Legionista
Posty: 3538
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 11:00
Medals: 28
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista LOTRO Optio SWTOR Dekurion ESO Trybun Gwiazda Azury
eSport Optio MU Legend Trybun Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Maurycy » sobota, 3 listopada 2012, 13:44

Katastrofa.. Disney zrobi ze SW to samo co zrobił z Marvelem :/
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Awatar użytkownika
Aszua
Posty: 661
Rejestracja: niedziela, 23 sierpnia 2009, 01:00
Medals: 2
Status:
Offline

AION Legionista WoW Legionista

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Aszua » sobota, 3 listopada 2012, 14:24

Czy to dobrze, czy nie, nie wiem, ale jedno jest pewne - gorsze to to od epizodów 1 - 3 nie ma siły by było. Dla mnie by miło mi się obejrzało te ewentualne nowe części wystarczy jak fabuła będzie w miarę spójna, dialogi nie będą zgrzytały, jakoś to będzie zagrane i skupią się nieco bardziej na postaciach a nie efektach (co akurat Disney potrafi). Całą resztę załatwi fajne uniwersum i sentyment. No i porównanie do części 1 - 3 :twisted:

Awatar użytkownika
Gwalch
Crowfall Centurion
Posty: 5573
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 20:21
Medals: 14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

Pretorianin Sekcji IX Kohorty ANNORVM IX WAR Pretorianin Aion Pretorianin WoW Trybun
SWTOR Pretorianin WildStar Centurion GW2 Weteran BD Legionista AO Legionista
Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Gwalch » niedziela, 4 listopada 2012, 11:56

Aszua pisze:Czy to dobrze, czy nie, nie wiem, ale jedno jest pewne - gorsze to to od epizodów 1 - 3
O rly? Wyobraź sobie Lucasa jako konsultanta, który nie ma prawa głosu np. w doborze aktorów. Czyli masz fabułę 1-3, ale zamiast McGregora, Neesona czy Portman (nie mówię, że ich role były zachwycające, ale to jednak pewien poziom aktorstwa) masz Cirus, Biebera czy inne pop-gwiazdki. Wiesz co przyciągnie więcej ludzi do kina na Star Wars? Star Wars z Pattinsonem w roli głównej. I taka jest prawda. Nie mówię, że tak musi być, ale nie dałbym sobie ręki uciąć za stwierdzenie "że gorzej być nie może".

Awatar użytkownika
Aszua
Posty: 661
Rejestracja: niedziela, 23 sierpnia 2009, 01:00
Medals: 2
Status:
Offline

AION Legionista WoW Legionista

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Aszua » niedziela, 4 listopada 2012, 15:19

Będę się upierać, że nie może! Owszem świat lubi pokazywać, że coś co wydaje się niemożliwe okazuje się całkiem, całkiem możliwe. Niemniej baaardzo wątpię. Bo i co z tego, że zatrudnili teoretycznie dobrych aktorów, skoro dali im takie a nie inne dialogi, nikt nie potrafił ich poprowadzić, operatorów było chyba z 20 i żaden coby miał jakąś wizję a o monterach to już nie wspomnę, bo chyba byli w tym czasie w sanatorium i chłopaki od efektów zrobili to za nich. Nawet pop gwiazdki w produkcjach Disneya dla nastolatek grają lepiej od swoich zdecydowanie bardziej doświadczonych i utalentowanych kolegów z epizodów 1-3. A najlepszym dowodem na moje słowa jest to, że nawet genialny Christopher Lee, który ze swoim głosem i fizjonomią zazwyczaj nawet nie musi specjalnie grać, by błyszczeć, w nowych częściach jest jakąś karykaturą. I czy to możliwe, żeby wszyscy wypadli aż tak źle? Zmówili się? No raczej nie i jest to wina reżysera i jego pomocników.

Gorzej mogłoby być tylko gdyby utrzymano "poziom" realizacji z epizodów 1-3 a "zagrali" zupełnie słabi aktorzy i jeszcze obcięto by budżet. A mimo to wiele gorzej i tak by nie było.

Toć Ed Wood kręcił lepsze filmy, bo przynajmniej były zabawne!

Awatar użytkownika
Meer
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 25 października 2012, 17:38
Lokalizacja: Chorzów
Status:
Offline

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Meer » czwartek, 8 listopada 2012, 15:06

Marzy mi się żeby te nowe części były w klimacie Starej Republiki... <dreamer>
Remember why you play this game in the first place. It is the love for the game that needs to be #1 in your mind again. Not to please yourself in performance, not to please others, not to get 'results', just to have fun and do your best. It's a game.

Awatar użytkownika
Welroth
Patrycjusz
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 09:41
Medals: 13
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Welroth » czwartek, 8 listopada 2012, 15:35

A mi się wydaje, że Disney całkiem dobrze poradził sobie z Marvelem i nie jest to kiczowate. Avengersi byli przecież super o iron manie nie wspominając.

Co do SW to klimaty starej republiki były by świetne ale nie wiem czy nawet mażyć jest o czym bo wątpliwa sprawa aby to wykorzystali...

Awatar użytkownika
Vi'Tani
Posty: 934
Rejestracja: czwartek, 5 lipca 2012, 16:13
Medals: 3
Lokalizacja: Pruszków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Centurion SWTOR Gestarum

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Vi'Tani » czwartek, 8 listopada 2012, 17:59

Welroth pisze: Co do SW to klimaty starej republiki były by świetne ale nie wiem czy nawet mażyć jest o czym bo wątpliwa sprawa aby to wykorzystali...
Liczy się trafienie do mas, prawda? :(
I chociaż fanów Gwiezdnych Wojen nie brakuje na świecie to już pewnie tylko mała cześć z nich interesuje się rozszerzonym uniwersum, a już nie wspomnę o wszystkich którzy tytuł kojarzą tylko z Darthem Vaderem...

A jak ten nowy tytuł ma ściągnąć do kina ludzi to musi mieć coś co ludzie już znają z poprzednich odsłon filmowych. Chyba, że jednak...a może spróbują...trzeba marzyć póki nic więcej nie wiemy o tej nowej trylogii 8-)
Czemu gram healerami w MMO? Dlatego.

Modernizacja komputera? Carolus! ;)

Awatar użytkownika
Leszy
Posty: 154
Rejestracja: sobota, 3 września 2011, 12:46
Medals: 1
Status:
Offline

ESO Legionista

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Leszy » sobota, 10 listopada 2012, 08:30

Fani już szaleją:
http://www.forevergeek.com/2012/11/7-st ... i-posters/
Który wam się najbardziej podoba?
Non turba pene aquae!
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Edgarth
Patrycjusz
Posty: 1665
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2012, 17:57
Medals: 12
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista SWTOR Weteran GW2 Optio ArcheAge Optio FF XIV St. Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Edgarth » sobota, 10 listopada 2012, 11:48

“A pessimist is a person who has had to listen to too many optimists.”
―Don Marquis
Masz za dobre serce, z niektórymi nie warto.―Hakuka

Awatar użytkownika
Uszaty
Posty: 804
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:48
Medals: 2
Lokalizacja: Łódź
Status:
Offline

LOTRO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Uszaty » sobota, 10 listopada 2012, 11:53

Leszy pisze:Fani już szaleją:
http://www.forevergeek.com/2012/11/7-st ... i-posters/
Który wam się najbardziej podoba?
Poster z Wielkim Admirałem Thrawnem ;)

Jeżeli tylko pociągną epizody w tę stronę, to nie mogą tego spier.. zepsuć

Vendigo
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 22 czerwca 2012, 20:24
Status:
Offline

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Vendigo » wtorek, 20 listopada 2012, 06:20

Lepiej niech robia niz by mieli nie robic:D
Jak będzie knot to się oleje (Ja z racji bycia tetrykiem pmietajacym JAAAKIE wrazenie robiły epizody IV-VI i jakiego nie zrobiły I-III nie spodziewam się BUUUM tylko Pryk)

Komercha teraz żądzi. Wszystko jest obliczone na max zysk. Poobsadzają "aktorów " lubianych przez rzesze więc ...wiecie czego sie mozna spodziewać.

BTW Yody i tak nie bedzie bo wyciągnął kopyta :P Wiec latajacy pulpet z latarka nam juz nie grozi...

Awatar użytkownika
Stanis
AO Legionista
Posty: 583
Rejestracja: sobota, 5 września 2009, 15:00
Medals: 7
Lokalizacja: Opole
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX AION Legionista WoW Legionista GW2 Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Stanis » wtorek, 20 listopada 2012, 11:32

W SW:Tor'ze jakiś przodek Jody się kręci, więc nie masz gwarancji, że jakiś jego pociotek w dalszych częściach nie będzie też biegał z "latarką" :twisted:
-Gdybyś mógł wybrać jedną z nadprzyrodzonych mocy, co byś wybrał?
-Zabrzmi jak zżynka z Biblii, ale zamiana wody w wino :)

Awatar użytkownika
Itagne
Posty: 487
Rejestracja: wtorek, 13 listopada 2012, 13:09
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Optio

Re: Epizod VII-IX

Post autor: Itagne » środa, 21 listopada 2012, 10:59

Według najnowszych wiadomości za fabułę VIII i IX epizodu będą odpowiedzialni Lawrence Kasdan(współautor "Imperium Kontratakuje", "Powrót Jedi") oraz Simon Kinberg(producent "X-Men: Pierwsza klasa").

Źródła: filmweb, Bastion Polskich Fanów Star Wars.

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości