Prace związane z aktualizacją v.7.0

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w WoT

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Martrx
Posty: 64
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2011, 01:09
Lokalizacja: Świdnik
Status:
Offline

Prace zwi

Post autor: Martrx » niedziela, 18 grudnia 2011, 10:33

link: http://worldoftanks.eu/news/759-prace-z ... zacja-v70/
Zaczynając od godziny 10:00 czasu polskiego, 18 Grudnia, na serwerze Wojen Klanowych będą miały miejsce prace związane z wprowadzeniem aktualizacji 7.0. Bazując na opiniach graczy, zdecydowaliśmy się przedłużyć downtime by zapewnić przerwę od Wojen Klanowych w czasie przerwy świątecznej. Tak więc, downtime Wojen Klanowych potrwa co najmniej tydzień a data ich powrotu zostanie ogłoszona po 27 Grudnia.
trzeba znaleźć jakiś team do ćwiczeń, ewentualnie wykorzystać ten czas na treningi, może zmiana mapy na inną (taka mała sugestia...) ;)

Awatar użytkownika
Slothar
Co-OP Legionista
Posty: 689
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 10:53
Medals: 26
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WoT Trybun SWTOR St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Prace zwi

Post autor: Slothar » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:38

Mimo częstego braku ludzi na treningach mimo wszystko robiłbym trening w niepełnym składzie. Wszyscy wiemy, że zwykle jedną stronę atakuje 5-6 czołgów. Puściłbym z jednej strony 6 czołgów kanionem do ataku a z drugiej reszta do obrony. Może wtedy nauczymy się jeździć razem blisko siebie w formacjach. Później podobne ćwiczenie dla mediumów itp.
"Using no way as way having no limitation as limitation" Bruce Lee

Awatar użytkownika
Bronx
Posty: 36
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2011, 22:02
Lokalizacja: Głogów
Status:
Offline

Re: Prace zwi

Post autor: Bronx » poniedziałek, 19 grudnia 2011, 17:08

ale jak to tak to?! To ja mam wolne od 19 grudnia do nowego roku a tutaj ma nie byc UC?! :evil: Myślałem ze w wolnej chwili sobie pogramy UCeka a tu kaszanka... ale na treningi za to sie pisze! :D

Zablokowany

Wróć do „World of Tanks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości