Expienie B1

Tutaj znajdziesz kohortowiczów grających w WoT

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Mack the Knife
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2011, 11:46
Lokalizacja: Pruszków
Status:
Offline
Kontakt:

Expienie B1

Post autor: Mack the Knife » piątek, 3 lutego 2012, 08:57

Słuchajcie, wyekspiłem w końcu tego zasranego D1 i przesiadłem się na B1 (francuski pierwszy heavy)... I jest jeszcze gorzej. Po prostu ręce mi odpadły. Do nast. czołgu brakuje mi ciągle 16k doświadczenia, nie zamierzam marnować ciężko zbieranego free xp, ani tym bardziej wydawać na wymianę prawie 700 golda.

Za każdym razem jak ginę bezużytecznie w bitwie (działo T3, a tak naprawdę to osiągi na poziomie T2, bez celności ani obrażeń) i widzę xp który dostaję, to muszę sobie ten filmik puszczać


Myślałem - ok, wycelować w pierwszą długą prostą i iść po kanapkę - i dostaje za takie coś 50 xp. Po pierwsze potrwa to kosmiczne ilości czasu a po drugie zesra mi statystyki.

Jedyna szansa dla tego czołgu, żeby coś ugrać to wylądować w bitwie jako topowy czołg. Co mi się strasznie rzadko zdarza.

Ma ktoś jakieś sposoby żeby tym ch****em grać i expić?

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Expienie B1

Post autor: Dreghtor » sobota, 4 lutego 2012, 02:36


Awatar użytkownika
Mack the Knife
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2011, 11:46
Lokalizacja: Pruszków
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Expienie B1

Post autor: Mack the Knife » sobota, 4 lutego 2012, 12:36

Ehh, no jak jesteś topowym czołgiem na bitwie to B1 da się grać. Tyle tylko że mi się to zdarza raz na 5 bitew... Ale może takie moje szczęście - KV też mnie może z 10 razy rzuciło że byłem najlepszy, a tak to było walenie w isy czwarte.

Nie wiem, ten czołg doprowadza mnie do rozpaczy. Przed chwilą dostałem na podwójnym łącznie 360 xp bo rzuciło mnie tak, że nie mogłem nic zrobić. Serdecznie sram na francuskie czołgi. Idę artę

.::Edit:
nie wiem, nie ogarniam tego. Rzuciło mnie wreszcie na walkę gdzie jestem najlepszy, zabijam 2, uszkadzam 5, przegrywamy bo team to debile, a ja dostaje za to 200 xp. Z premką. Czyli gdybyśmy wygrali,to bym dostał 300.

Awatar użytkownika
Miko
Posty: 415
Rejestracja: środa, 25 maja 2011, 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Expienie B1

Post autor: Miko » sobota, 4 lutego 2012, 13:39

Tak to jest. Musisz trochę podręczyć tego B1, bo częściej rzuca na tiery IV-V niż wyżej. A gdy jesteś topowym tankiem to mało co Cię przebija (fakt ty też niewiele przebijasz :P ) ale przynajmniej możesz już coś podziałać. Wystarczy przetrwać, potem jest bardzo fajny BDR, a potem już coraz lepiej.

Awatar użytkownika
Dreghtor
Posty: 1547
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 00:49
Status:
Offline

Re: Expienie B1

Post autor: Dreghtor » sobota, 4 lutego 2012, 15:39

Problem w tym, że ja nie mam innych bitew na B1 - zawsze trafiam na górę listy. Nawet go sobie zostawiłem jako elite, bo daje łatwy zarobek.

Ale w innych bitwach dajesz mu siatkę + okulary i chowasz się w krzakach. Najpierw dostajesz punkty za spotowanie, a potem oddajesz wrogowie serię w plecy lub bok i jak już zginiesz to zawsze coś tam wpadnie.
Oczywiście na "noob team" nie ma lekarstwa.

Awatar użytkownika
Slothar
Co-OP Legionista
Posty: 689
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 10:53
Medals: 26
Lokalizacja: Katowice
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WoT Trybun SWTOR St. Legionista ArcheAge Legionista ESO Legionista
Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Expienie B1

Post autor: Slothar » sobota, 4 lutego 2012, 20:09

Mack the Knife pisze:Ehh, no jak jesteś topowym czołgiem na bitwie to B1 da się grać. Tyle tylko że mi się to zdarza raz na 5 bitew... Ale może takie moje szczęście - KV też mnie może z 10 razy rzuciło że byłem najlepszy, a tak to było walenie w isy czwarte.

Nie wiem, ten czołg doprowadza mnie do rozpaczy. Przed chwilą dostałem na podwójnym łącznie 360 xp bo rzuciło mnie tak, że nie mogłem nic zrobić. Serdecznie sram na francuskie czołgi. Idę artę

.::Edit:
nie wiem, nie ogarniam tego. Rzuciło mnie wreszcie na walkę gdzie jestem najlepszy, zabijam 2, uszkadzam 5, przegrywamy bo team to debile, a ja dostaje za to 200 xp. Z premką. Czyli gdybyśmy wygrali,to bym dostał 300.
Jak jesteś na dole w bitwie to wiecej exp dostajesz od bonusu druzyny niz swojego a im wyzsze tiery w bitwie tym wiekszy exp.
"Using no way as way having no limitation as limitation" Bruce Lee

Zablokowany

Wróć do „World of Tanks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości