Podanie o przyjęcie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Podanie o przyj

Post autor: Zeroone » piątek, 11 lutego 2011, 15:16

Witam.

1. Nick, klasa, level postaci?
  • Mam kilka do wyboru w zależności kim i czym będę grał. Jeśli tutaj panuje taki wymóg, to kiedy już będę zdecydowany założę drugie konto z identycznym nickiem, co w grze. Czy to jest dopuszczalne?
2. Wiek?
  • Skończone 35 lat.
3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
  • Grałem w mało znaczących gildiach, nigdy w tak dużej jak Wasza. Miałem również sam gildię, ale to było za czasów L2 i priv-serwerów
4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
  • Raz, jako Clan Leader w L2 i była to ciężka robota...
5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
  • Z "www".
6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
  • To proste. Bez klanu nie ma "fanu" :lol: To jest podstawa, aby osiągnąć coś w grze, bo między innymi i po to się gra (prócz zabawy). Poza tym, jesteście wielką gildią i jestem bardzo ciekawy jak to funkcjonuje i w jakim stopniu sprawdza się taka organizacja w grze, bądź co bądź, nie mającej nic wspólnego z realem (mowa o grze).
7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
  • Ekcentryk, indywidualista o dziwnych poglądach, jednak dobrze rozumiejący pojęcie "wspólnoty" jako takiej. Rzeczami oczywistymi są dla mnie takie sprawy, jak: pomaganie innym, bycie miłym i życzliwym; pogodnym; mającym łeb na karku; powściągliwym w ocenianiu; stanowczym w swoim zdaniu, jeśli wiem wystarczająco dużo; bycie asertywnym i empatycznym jednocześnie; nie lubiącym chamstwa i cwaniactwa; jasne i wyraźnie formułowanie własnych myśli i intencji... Mógłbym tak długo ;) Niektóre wymienione zalety mogą być i wadami w zależności od kontekstu sytuacyjnego - jestem tego świadomy.
8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
  • Nie, ponieważ nikt mnie nie zna.
9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
  • Temat rzeka. Ogólnie preferuje postacie "fizyczne". Kapłanem zdarzyło mi się grać bardzo sporadycznie, choć nie uważam, aby rola ta była jakaś kiepska. W sumie w tej kwestii jestem bardzo elastyczny, a wszystko zależy od zabawy jaką daje granie konkretną postacią. W związku z tym, że nie miałem okazji przetestować, trudno mi jednoznacznie się wypowiadać w tej kwestii.
10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?
  • Glyphów? Macie na myśli "herb" gildii czy jak? Chyba bardziej zrozumiałe byłoby użycie polskiej nazwy lub szerszego określenia, a nie obcojęzycznej nazwy :? Nie rozumiem pytania, jeśli było takowe postawione.
11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
  • Pracuje w trybie 12-godzinnymi, więc wracając do domu koło 20 mam niewiele czasu na granie, szczególnie gdy muszę nazajutrz o 5 wstać. Natomiast, gdy mam wolne, co zdarza mi się przeważnie co dwa dni sprawa wygląda zupełnie inaczej. Ogólnie mam dużo czasu, który dzielę jeszcze na inne zainteresowania niż granie w MMO.
12. Dodatkowy opis czasu gry.
  • Nie rozumiem tego punktu. To jest pytanie czy stwierdzenie? W jaki sposób mam opisać "dodatkowy czas gry", w jakim sensie? Czy chodziło Wam o opisanie odmiennej organizacji czasu przeznaczonego na granie? Jeśli tak, to napisałem coś o tym w poprzednim punkcie.
13. Opisz swoje cele w grze.
  • Wspomniałem o tym już w poprzednich punktach.
14. Podaj parametry komputera.
  • Pentium DualCore 2.93, 4GB, HD5850 1GB niereferencyjny. Jeśli Tera pokaże mi techniczny pazur, wtedy zmienię procka na coś potężniejszego.
15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
  • Oczywiście, choć nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy przeczytać żadnej instrukcji od deski do deski :)

Awatar użytkownika
Weles
Posty: 1080
Rejestracja: niedziela, 5 lipca 2009, 20:33
Medals: 4
Lokalizacja: Legnica
Gender:
Status:
Offline

BF3 Trybun TERA Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: Podanie o przyj

Post autor: Weles » piątek, 11 lutego 2011, 15:19

Glyfy to specjalnie popierdolki w Terze dzieki ktorym mozna wplywac na dzialanie skili. Takie upgrejdy jesli wolisz. Co do nicka to Main musi z tego co sie orientuje miec taki sam jak ty na forum. Powodzenia, moze zaczniesz z nami grac na koreancu? :)
[ obraz zewnętrzny ]
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie o przyj

Post autor: BlackIguana » piątek, 11 lutego 2011, 17:23

Witam na forum.
Nick nie jest problemem, da się go zmienić, o glyfach napisał mój poprzednik.
Kwestia czasu nie daje mi odpowiedzi o tym czy dasz radę spełnić warunek 2 raidów w tygodniu.

Proszę o odpowiedzenie na te punkty.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: Podanie o przyj

Post autor: Zeroone » piątek, 11 lutego 2011, 21:07

Dzięki za wyjaśnienie z glyphami, choć żeby wiedzieć dokładnie o co chodzi, muszę doczytać :)

BlackIguana, a wydawało mi się, że moją sytuację opisałem w miarę klarowanie.... :)

Pracuję w systemie zmianowym i najczęściej wygląda to tak, że 2 dni pracuje i dwa dni mam wolnego. Z moich szacunków wychodzi, że w ciągu tygodnia w rajdach będę mógł uczestniczyć 4-krotnie. W samej grze będę natomiast codziennie, choć mogą zdarzyć się jakieś wyjątki o tej reguły. W związku z tym, że ja nie mam wolnych weekendów, oddzielną sprawą jest, kiedy te dni wolne mi wypadają. Bywa tak, że pracuję również w soboty i niedziele.

Mam nadzieję, że moje wyjaśnienia są wystarczające. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie o przyj

Post autor: Zawisza » piątek, 11 lutego 2011, 21:44

Gylphami możesz:
- zwiększyć siłę sklilla
- czas działania
- cooldown
- zasięg
- itp.

Czyli jeśli Lancer chce dobrze tankować musi polepszyć glyphami sobie skille służące do tankowania itp.

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie o przyj

Post autor: Virven » sobota, 12 lutego 2011, 18:03

Przesyłam info o rozmowie na PW.

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie o przyj

Post autor: Virven » poniedziałek, 14 lutego 2011, 09:19

Witam w IX.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości