Shiffer

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Shiffer
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 18 stycznia 2011, 01:15
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status:
Offline

Shiffer

Post autor: Shiffer » wtorek, 18 stycznia 2011, 02:00

1. Shiffer, na profesje jeszcze nie jestem zdecydowany.

2. 18 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Dużo mmo, dużo gildii, przyjaźni i wspólnego fun'u. Ostatnio na Gorgosie/Spatalosie w Aionie należałem przez ponad pół roku (cały mój okres gry w aiona) do Furii.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Tak, jakiś czas temu prowadziłem klan w L2.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Przez długi czas mojej przygody z aionem często wybierałem się na rajdy, instancje z członkami IX Kohorty. Poznałem także parę osób. (zazwyczaj przejściowo)

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Szukam dojrzałego legionu. Wiem, że mój wiek nie spełnia wymagań aczkolwiek dużo czasu spędziłem w gildiach gdzie średnia wieku przewyższała mój. Jako że miałem do czynienia z waszą gildią w innej grze, to nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Właśnie dlatego chcę dołączyć, pasuje mi ten klimat oraz kultura.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

No to chyba ten podpunkt mi się przyda ; ) Nazywam się Michał, w tej chwili jeszcze się ucze. Poczucie humoru, kultura czy współpraca to nie są obce mi terminy. Jak można zauważyć na przykładzie Aiona, nie mam tendencji do zmiany gildii. W dobry i kiepskich momentach a takie każda gildia miewa, zawsze staram się coś naprawić. Nie odchodzę z gildii, zazwyczaj prędzej ona zostaje rozwiązana. Jak już się zadomowie trudno będzie mnie przegonić :P Ahhh.. strasznie spięte piszę to podanie ale cóż... tak to już jest gdy nie spełnia się głównego kryterium. To chyba tyle, jak to mówią "reszta wyjdzie w praniu" mam nadzieje :D


8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie jestem pewien, jeżeli w waszych szeregach znajdują się Furiaci ze Spatalosa to myślę że tak. A osoby z Kohorty, które może mnie pamiętają szepną jakieś dobre słówko.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Wiele klas sprawia mi przyjemność. Jeszcze nie zdecydowałem się na klasę w Terze, jednak zastanawiam się nad melee dps'em, tankiem i supportem.

10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?

Nie jestem pewny o co dokładnie chodzi, jako że nie miałem przyjemności grać na Becie. Ale jeżeli chodzi o zmianę buildu to nie ma problemu.

11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Czasami wypadają dni w których wracam do domu około 21-22. Jednak zazwyczaj te godziny mi odpowiadają.

12. Dodatkowy opis czasu gry.

Różnie, od 3-4 do 8+ godzin dziennie. Pory różne, od rana do wieczora. Zależy od dnia.

13. Opisz swoje cele w grze.

Lubię grać w gronie znajomych. Wspólne rajdy, grind, pvp i inne. Wole razem z większością gildii piąć się powoli w górę niż np. odskoczyc z lvlem. Zawsze można odstawić grind i pomocą powiększyć grono ekipy.

14. Podaj parametry komputera.

Proc: Intel Core 2 Quad @ 2.40 GHz
Ram: 4gb
Karta graficzna: Nvidia Geforce 9800GT 512 ram


15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Shiffer

Post autor: Cookie » wtorek, 18 stycznia 2011, 07:36

Witaj. Znam jednego Shiffera z L2 :P Exylia ;] Cóż nie wiem czy czytałeś regulamin ale rekrutacja od 20 lat.. Nie żebym miał jakieś ale tylko tak przypominam ;) Black się zdziwi :P
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Shiffer

Post autor: BlackIguana » wtorek, 18 stycznia 2011, 10:58

Podanie odrzucam. Wiek jest naszym głównym kryterium.

Powodzenia i udanej gry.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość