Erskine - powrót

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Erskine
Posty: 176
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 16:23
Status:
Offline

Erskine - powr

Post autor: Erskine » niedziela, 16 stycznia 2011, 15:05

1.Erskine, nie mam pomysłu na postać, spróbuję kilka na początek i zadecyduję.

2. 23lata

3. Tylko IX Kohorta, AoC potem Aion

4. Nie pełniłem żadnej specjalnej funkcji

5. Nie pamiętam, dawno to było :P

6. Bo wspólna gra z Kohortą przynosiła mi wiele zadowolenia i satysfakcji. I nie chcę tego zmieniać.

7. Od lat poszukuję MMO które idealnie trafi w mój gust. Na razie nie znalazła się jeszcze taka inna gra, na którą bym czekał z wywalonym jęzorem i z utesknieniem w oczach, jak to ma miejsce przed premierą TERY. Dlaczego? Bo nudzi mnie system walki zapodany we wszystkich grach MMO i to chyba czyni z Tery pozycję wyjątkową i stworzoną dla mnie. Chce w tej grze osiągnąć jak najwięcej i uczynie to nie tylko "dopakowaną" postacią, ale umiejętnością zręcznego posługiwania paluchami :D (wiadomo jaką drogą nabytą :P). To tyle jeśli chodzi o Ja i TERA.

A o sobie: Michał, 23 lata, po studiach ekonomicznych, przyszłość wiążę z wojskiem polskim, obecnie bezrobotny, kawaler.

8. Myślę, że cała grupa "konanowiczów" z którymi grałem mogła by powiedzieć jakieś ciepłe słowo na mój temat (pozdrowienia dla Arrimy i Metana) Było to parę lat temu ale może pamiętają :) No a w Aionie przez 2 miesiące gry raczej nie zapadłęm nikomu w pamięci.

9. Myślę, że najlepiej do mnie pasuje DPS, zawsze tak grałem i nie chce tego zmieniać. Lubie robić krzywdę w wirtualnym świecie :)

10. Gildia mi pomaga, więc ja będę starał się pomóc także jej.

11. Na chwilę obecną z wyjątkiem sobót, każdy wieczór mam wolny, do dyspozycji gildii. (w soboty imprezki najczesciej)

12. W chwili obecnej 24/7 moge grac. A tak precyzyjniej to mysle ze 5h w grze dziennie mógłbym spedzać

13. Chce w końcu być "kimś" zarówno w Gildii jak i na serwerze. I być taką postacią jak mój były nauczyciel od informatyki, który pewnego razu gdy rozrabiałem na holu w szkole powiedział "ty jak mnie widzisz, to masz sie mnie bać!"

14. Na chwilę obecną: Athlon dual core 5000+, geforce 9600GT, 2gb ram. Ram dokupie z pewnościa niedługo

15.Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
"Klęczę tylko przed Bogiem, a tutaj go nie widzę..."

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Erskine - powr

Post autor: Virven » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 20:42

Przesyłam info o rozmowie na PW.

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Erskine - powr

Post autor: Virven » wtorek, 18 stycznia 2011, 19:56

Witam ponownie w IX.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości