Marvik

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Marvik
Posty: 716
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 02:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Status:
Offline

Marvik

Post autor: Marvik » sobota, 8 stycznia 2011, 23:00

Witam. Link do poprzedniego podania oraz aktualna wersja:
http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 442#p31442

1. Nick, klasa, level postaci?
Marvik, Warrior

2. Wiek?
33

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

L2
Polish Legions: http://polish-legions.lap.pl/
Immortal Heroes: http://www.immortal-heroes.pl/
Właściwie to ta sama gildia, tylko się podzieliła, powód zmiany - grali tylko na prywatnych serwerach.

WoW: Horder, Zbójcerze - już nie istnieją

WAR: Immortal Heroes, Circle of 9 http://f.co9.pl/ - sekcja WAR Kohorty na pewno kojarzy. Powód - przestałem grać w WARa mniej więcej w tym samym czasie jak IX Kohorta.

Battlefield1942, klan PRGK-42, nie mmorpg, ale zabawa była przednia. http://forum.prgk.net - ile można grać w grę z 2002 roku.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Szeregowy.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Na forum, rozglądając się za klanami AoC, w którego w końcu nie zagrałem, albo WAR, już nie pamiętam.


6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Dla tego, że słyszałem o Was same złe rzeczy
- Kohorta jest zła bo nie przyjęła takiego pipipipi madafaki jak ja do klanu
- Kohorda jezd zua bo nie pszyiela mnie do klanu, a mama muwiła, ze muszom mnie pszyjońć
- Kohorta jest zła, bo jak biegałem z nimi w warbandzie i robiłem co chciałem to mnie z niej wyrzucili
- Kohorta jest zła, bo każą używać ventrilo, a ja jak gram to wolę używać skypa

Krótko mówiąc wyglądacie na gildię w miarę zorganizowaną, nastawioną na współprace.


7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Imię Marcin, 33 wiosny na karku, rodzinka w postaci żony i 3 letniej córki. Na co dzień informatyk pracujący na własną rękę, mieszkający w Sosnowcu.
Gram nie tylko w morpegi, ale tylko w gry online, w takiego np. w BFa czy CoDa też lubię czasami pyknąć. Bawi mnie głównie gra z ludźmi lub przeciwko ludziom, bo tylko taka gra wywołuje emocje. Jaka to trudność zrobić w grze bosa całkiem łatwego lub takiego nie do przejścia. Nawet gdy komputery osiągną sztuczną inteligencję równą ludzkiej, to co z naśladowaniem ludzkiej głupoty? Nawet gdy komputer zrobi coś głupiego, nie zaśmiejemy się, tylko uznamy jako "bug".

W poprzednim podaniu napisałem coś takiego:
Jeśli gram w morpegi, to tylko healerami. Dla czego? Nie wiem, po prostu jestem "natural born healer",
nie ważne czy healer jest op, czy dostaje baty,
czy jest potrzebny, czy zupełnie bezużyteczny,
czy ich brakuje, czy biegam w party z samymi healerami,
ja grałem, gram i grał będę healerem i nikt mnie nie przekona, że healowanie jest nudne.
Czytając to przypomniał mi się dowcip o studencie piorącym swoje spodnie, "co za świat, nikomu już nie można ufać nawet sobie". :D

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Z legionistów to nie wiem, większość dorobiła się już wyższych rang. :)

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Zawsze był to healer, ale że sporo osób zadeklarowało się grać Priestem to postanowiłem spróbować czegoś nowego, tym bardziej że zaczynamy od bety.

10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?
Ok.

11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Zazwyczaj gram od 20tej, ale na wcześniej ustalone dwa raidy w tygodniu od 19tej nie będzie problemu.

12. Dodatkowy opis czasu gry.
Zazwyczaj do około 20tej mam "czas dla rodziny", więc w dni raidowe pewnie będę musiał zmyć gary. :D

13. Opisz swoje cele w grze.
Dobra zabawa i odrobinę dumy z pokonywania przeważających sił wroga sprytem, zgraniem, brawurą i doświadczeniem.


14. Podaj parametry komputera.
Intel E8500 3,16GHz, 4GB RAM, WIN7, GTX260.

15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak jest.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Marvik

Post autor: BlackIguana » niedziela, 9 stycznia 2011, 11:31

Odezwij się do mnie na Mumbe.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Marvik

Post autor: BlackIguana » niedziela, 9 stycznia 2011, 21:26

Witam w sekcji TERA.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości