Podanie Trojan

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Podanie Trojan

Post autor: Trojan » czwartek, 6 stycznia 2011, 21:02

1. Nick, klasa, level postaci?
Trojan - na klase sie jeszcze nie zdecydowalem

2. Wiek?
21

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
AION:
-AmberEye - zmienilem gildie poniewaz glownie mialem parcie na PVP a pod tym wzgledem AE bylo praktycznie martwe
-Celestials (z czasem nazwa zmieniona na TACO) anglojezyczny legion, ktory mial jeden cel - #1 jesli chodzi o pvp, jednak brakowalo w nim atmosfery jaka panowala w AE (moja aktywnosc w legionie systematycznie spadala, az w koncu zostalem wywalony-logowanie sie na siege/dredgion nie wystarczalo liderowi)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
-w AE centurion przez tydzien?

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
-pare razy nazwa waszego legionu obila mi sie o uszy w Aionie // aiononline.com.pl // teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Nie bede musial sluchac na mumble hasel typu: do mycia Jasiu, chce pograc w milej atmosferze bez zadnego napinania

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam 21 lat, studiuje oraz beznadziejnie pisze po polsku. W nocu lubie grac w FPSy albo ogladac mecze NBA. Raczej ciezko jest mnie przekonac, kiedy wydaje mi sie ze mam racje. Lubie ruskiego szampana za 4 zl z TESCO

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
NIE

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Jeszcze nigdy nie bylo tak zeby wszystko mi pasowalo w rajdzie takze pionek, ktory stoi z boku i wciska jeden guzik raczej odpada.
-z perspektywy tanka raczej kiepsko widac co ludzie w rajdzie robia wiec raczej srednio
-melee DPS j/w
-ranged DPS -chyba taki typ postaci najbardziej by mi odpowiadal

10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?
TAK

11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
z gory takich dni narzuconych nie mam

12. Dodatkowy opis czasu gry.
Na uczelni spedzam godzinke dziennie, jak jestem w formie to wytrzymam dwie i jesli nie mam meczu/treningu/imprezy jestem wolny caly dzien

13. Opisz swoje cele w grze.
Farmic to ja lubie tylko i wylacznie innych graczy takze tylko i wylacznie PVP, chociaz kto wie moze TERA mnie przekona do PVE;x

14. Podaj parametry komputera.
INTEL E5200 @3,8Ghz 4gb ramu radek 4850 1gb

15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Zawisza » czwartek, 6 stycznia 2011, 21:10

Witaj na naszym forum.
Graczy PvP jak najwięcej ;)
Trojan pisze:Raczej ciezko jest mnie przekonac, kiedy wydaje mi sie ze mam racje.
To tak jak mnie, ale niestety u nas jest tak, że BlackIguana raczej nie będzie Ciebie przekonywał tylko przedstawi swoją rację ;)

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Trojan » czwartek, 6 stycznia 2011, 21:15

grac skonczylem w kwietniu/maju ale nadal jest sliczny:
http://uk.aiononline.com/livestatus/cha ... erverID=31

prawda?

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Zawisza » czwartek, 6 stycznia 2011, 21:20

W maju była możliwość wbicia 51lv ?

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Trojan » czwartek, 6 stycznia 2011, 21:22

chyba w drugim tygodniu grudnia wszystkie konta byly odblokowane wiec troche pobiegalem sobie to i jakiegos moba musialem ubic :D

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Andarist » piątek, 7 stycznia 2011, 09:13

Trojan pisze:
13. Opisz swoje cele w grze.
Farmic to ja lubie tylko i wylacznie innych graczy takze tylko i wylacznie PVP, chociaz kto wie moze TERA mnie przekona do PVE;x
Mamy w planach obowiązkowe 2 rajdy w tygodniu - czyli pve. Poza tym może dojść konieczność farmienia materiałów na np. potki...
Nie kłóci się to aby z Twoją wizją grania?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Trojan » piątek, 7 stycznia 2011, 10:17

Andarist pisze: Mamy w planach obowiązkowe 2 rajdy w tygodniu - czyli pve. Poza tym może dojść konieczność farmienia materiałów na np. potki...
Nie kłóci się to aby z Twoją wizją grania?
-przy kazdym rajdzie jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze natkniemy sie na pvp (poza tym jakos sprzet trzeba uzbierac)

-materialy na potki czy na cokolwiek innego zawsze mozna kupic u brokera

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Andarist » piątek, 7 stycznia 2011, 10:24

Zapytam inaczej: Czy jeśli ktoś będzie potrzebował do party na farme (elity, boss, instancje) czy może na Ciebie liczyć?
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Trojan » piątek, 7 stycznia 2011, 11:26

-jesli akurat ktos sie nie pojawi i bedzie party potrzebowalo ludzi to tak

-jesli chodzi ci o farmienie przez tydzien jednego moba po 10h dziennie to nie gdyz taka gra nie sprawia mi przyjemnosci, chociaz jak juz napisalem moze TERA mnie do tego przekona

Awatar użytkownika
Marvik
Posty: 716
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 02:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Marvik » piątek, 7 stycznia 2011, 12:08

No ja nie do końca rozumiem, czemu w grze nastawionej na PvP i sekcji nastawionej na PvP, przymusem ma być uczestniczenie w PvE, a nie PvP.

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Virven » piątek, 7 stycznia 2011, 12:18

Marvik pisze:No ja nie do końca rozumiem, czemu w grze nastawionej na PvP i sekcji nastawionej na PvP, przymusem ma być uczestniczenie w PvE, a nie PvP.
Ponieważ takie są założenia sekcji. Coś więcej muszę pisać?

Przesyłam informacje o rozmowie na PW.

Awatar użytkownika
Marvik
Posty: 716
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 02:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Marvik » piątek, 7 stycznia 2011, 13:18

I po co się spinać, w założeniach nie ma zakazu dyskutowania o założeniach. :)

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie Trojan

Post autor: BlackIguana » piątek, 7 stycznia 2011, 13:27

Dyskusja zbędna - 2 rajdy które mogą być tak samo PvP jak PvE albo najlepiej PvPvE... To gra dyktuje warunki ;)
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Marvik
Posty: 716
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 02:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Marvik » piątek, 7 stycznia 2011, 13:51

No i git, też tak to do tej pory rozumiałem, tylko mnie Andarist zmylił. ;)

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Zawisza » piątek, 7 stycznia 2011, 13:52

W założeniach gildii jest napisane:
Wspólna zabawa – to jest to co nas łączy w MMO. Wspólne wypady na instancje/bosy czy sklepanie innym tyłków w PvP. Lecz oczywiście też wspólne rajdowanie czy pomoc potrzebującym, zapominanie o JA a działanie w imieniu grupy. Kohorta ma wyrobione imię i w tym przypadku musi być tak samo. Nie zależy mi na stworzeniu sekcji liczącej setki ludzi a na grupie zaangażowanych graczy lubiących wspólną zabawę i cieszących się z rozwoju grupy a nie tylko swojego. Wymagane będą jednak pewne minimum których mam zamiar pilnować. Przede wszystkim wspólne rajdowanie – minimalnie dwa razy w tygodniu, myślę że będzie o wiele więcej okazji na rajdy lecz to będzie liczba wymagana od wszystkich graczy.
Ja pierwszy raz słyszę o 2 obowiązkowych eventach PvE :shock:
Chyba, że chodzi o World Bossów gdzie trzeba najpierw wybić obce ally, żeby zrobić PvE hehe.

Pamiętajcie, że większość PvE jest powiązane z PvP ;)

Nigdzie nie jest sprecyzowane jakie to będą eventy. Dlatego, że jeszcze nikt dokładnie nie wie jakie podyktuje warunki gra. Na pewno pomoc innym będzie uwzględniona tak jak większe raidy PvE jeśli takowe będą. Ale największa zapowiada się,z enajwiększa zabawa będzie wokół lordów i Króli :). A jeśli okaże się, że levelowanie gildii polega na zdobywaniu medali z PvP, to wiadomo jaki będzie priorytet.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Andarist » piątek, 7 stycznia 2011, 14:11

Chciałem się dwiedzieć czy Trojan, deklarujący "pvp uber alles", będzie skłonny do pomocy innym przy np. robieniu instancji czy questów, które są pve - wiecie, regulamin Kohorty rozdział III pkt. 1. oraz rozdział IV pkt. 2 :)
Odpowiedź uzyskałem i faktycznie reszta dyskusji jest zbędna (albo powinna być przeniesiona do innego tematu).

@Trojan
Życzę powodzenia w dalszym etapie rekrutacji.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Trojan
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 20:41
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Trojan » piątek, 7 stycznia 2011, 15:41

kurde ale moj temat rekrutacyjny jest popularny, moze jak bede grzeczny to dostane range na forum typu superstar

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie Trojan

Post autor: Superbia » piątek, 7 stycznia 2011, 15:57

Raczej "Ten co przyciąga Trolle" . Powodzenia w rozmowie .

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Trojan

Post autor: Virven » sobota, 8 stycznia 2011, 12:02

Witam w IX, proszę o nadanie uprawnień na forum oraz mumbli.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości