Podanie Ammar

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Ammar
Posty: 106
Rejestracja: poniedziałek, 3 stycznia 2011, 14:05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Status:
Offline

Podanie Ammar

Post autor: Ammar » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 14:46

1. Nick, klasa, level postaci?
- Nick Ammar (chyba że będzie zajęty to Eldicor), Klasa - prawie na pewno Warrior ale możliwe że do czasu premiery jeszcze zmienię zdanie. Level 0 :)

2. Wiek?
- 25 skończone - w tym roku we wrześniu 26.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
- Było tego trochę i zależy w jakim mmo. Ostatnio grałem ponad pół roku w Aiona w legionie INFERNO. Przestałem grać w Aiona gdyż gra straciła dla mnie urok.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
- W lineage 2 w klanie gwardia cienia byłem Clan Leaderem.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

- Tak naprawdę dowiedziałem się o was już kiedy mocno zacierałem ręce przed wyjściem Aiona, poszukiwałem wtedy klanu ale chyba zabrakło mi odwagi aby złożyć do Was podanie. Teraz ponownie przeczytałem o Was na stronie teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

- Grałem już w niejedno MMO takie jak L2, Wow, Aion i zrozumiałem czym jest zgranie i prawdziwy a nie dla pozorów klan. To nie są gry gdzie logujesz się i samotnie wykonujesz zadania. Potrzebni są ludzie a ludzie potrzebują ciebie. Z kolei sam klan w którym tylko jesteś a udzielasz się raz na rok na czacie też nic nie daje. Klan musi być jak rodzina, rodzina której czasami może być trudno się spotkać w całości ale która może na siebie liczyć, zrobić wspólny piknik i wyjść na wspólne wypady "za miasto".
Dlaczego? Dlatego! Wiem, jak bardzo poważnie podchodzicie do tej sprawy i wiem że mogę na Was liczyć a wy będziecie mogli liczyć na mnie.


7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

- Mam na imię Amadeusz, mam 25 lat i skończone studia na kierunku Informatyka i Ekonometria w Katowicach. Aktualnie pracuje w "laserowym paintballu", dla zainteresowanych zoltar.bielsko.pl. Jestem już zaobrączkowany a moja żona także pasjonuje się MMO i z niecierpliwością wyczekuje TERY. Razem graliśmy ponad pół roku w jednym klanie w Aionie.

Posiadam wiele zainteresowań takich jak różne gry komputerowe, dobry film czy książka, militaria, DJowanie, lecz nie ukrywam że dużo czasu spędzam na wirtualnych rozrywkach. Lubię grać w MMO dlatego że nie tylko człowiek się odpręża ale wirtualnie realizuje w swoim wirtualnym świecie.

Jaki jestem? Jestem czasami zabawny czasami śmieszny, czasami głupi czasami mam przebłyski filozofa, czasami małomówny czasami nawijam jak moja mama. Napewno jeśli chodzi o wady bywam uparty. Więcej grzechów nie pamiętam :). Każdy jest inny na swój sposób i tak naprawę trudno opisać siebie słowami i lepiej kogoś poznać zanim pisać o nim Pana Tadeusza.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
- Przykro mi lecz niestety nie, jestem tutaj nowy i nikogo od Was nie znam ani nie spotkałem.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

W l2 najpierw byłem summonerem i bardzo ogarniałem ten typ postaci jednak potem pasjonował mnie łucznik. W Aionie dobrze sprawdzałem się w roli maga który musiał panować nad mobami podczas wspólnych wypadów - tu sleep tam sleep i takie tam. Prawda jest taka że nigdy nie pociągała mnie gra supportem nawet jeśli miałem ku temu okazję i sobie radziłem. Bardziej lubię być w ofensywie i zadawać obrażenia. W TERZE zamierzam grać Warriorem z tego względu iż najbardziej mi odpowiada na podstawie tego czego się dowiedziałem do tej pory o grze, aczkolwiek zastrzegam sobie prawo iż mogę zmienić jeszcze zdanie.



10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
- Oczywiście że tak.

11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

- Moja aktualna praca wygląda w ten sposób że głównie paracuje od godzin popołudniowych do nocnych. Prosto z mostu. W chwili obecnej w Poniedziałki i środy mogę o każdych godzinach od rana do rana. We wtorki czwartki i piątki soboty i niedziele przeważnie nie wcześniej jak od 22 będę wstanie się zalogować ze względu na aktualny tryb pracy.

Oczywiście nie wiadomo dokładnie nawet kiedy TERA wyjdzie ani czy do tego czasu pracy nie zmienię jednak w chwili obecnej moje raidowe dni w któych będę mógł brać udział to poniedziałki i środy.


12. Dodatkowy opis czasu gry.
- Tak jak pisałem wyżej, w chwili obecnej aktualne godziny mojej pracy są następujące.

Poniedziałek - wolne
Wtorek - 17-22
Środa - Wolne
Czwartek - 17-22
Piątek 16- 22
Sobota 10 - 22
Niedziela 10 -22

Czasami mogę mieć niestety nockę ale tego nie jestem w stanie przewidzieć, natomiast wszystkie święta państwowe mam wolne.

13. Opisz swoje cele w grze.
- Na początku chciałbym się zaaklimatyzować w grze, poznać ją w podstawowy sposób, poznać klan i jego towarzyszy, później chciałbym być jak najbardziej pomocnym członkiem klanu i realizować się w jego celach. Jednocześnie chciałbym pracować nad swoją postacią i powiększać jego możliwości aby być jak najbardziej pomocnym podczas klanowych potyczek.

14. Podaj parametry komputera.


1x Socket LGA775, LGA1366
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 /2.83GHz, 1333MHz, 12MB, BOX/
Wentylator: Scythe Mugen II
Płyta główna: MSI P45 NEO2-FR MOA /intel P45/
Pamięć RAM: OCZ 4GB (2x2GB) PC800 CL5 VistaUpgrade
Dysk twardy: Seagate 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.12
Karta graficzna: Gainward GeForce GTX 260 GoldenSample 1792MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI
Głośniki: Creative 2.1
Nagrywarka DVD: Samsung SH-S223B SATA (ivory)
Karta sieciowa: zintegrowana
Klawiatura: Aktualnie standardowa
Mysz: A4Tech x7
Obudowa: Tacens Sagitta LUX (Black)
Zasilacz: Chieftec 700W [CFT-700-14CS] CableManagement
Słuchawki: Aktualnie Sony MDR-V700, do TERY planuje jednak kupić profesjonalne słuchawki RAZERa


15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

- Zapoznałem się z regulaminem, Akceptuje jego postanowienia.
Polityka i seks sprowadzają się do jednego - do pieprzenia
[ obraz zewnętrzny ]

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie Ammar

Post autor: Superbia » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 15:04

Solidne podanie . Powodzenia ^^

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Ammar

Post autor: Andarist » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 15:06

Witam na forum Kohorty.
Powodzenia podczas rekrutacji!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Ammar

Post autor: Virven » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 15:25

Informacja o rozmowie na PW.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie Ammar

Post autor: BlackIguana » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 16:05

Porządnie się zastanawiam, czy będziesz w stanie spełnić wymagania 2 raidów. Z tego co czytam jest to niemożliwe...
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Ammar

Post autor: Virven » poniedziałek, 3 stycznia 2011, 21:17

Witam w IX.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości