Plan i założenia sekcji

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Plan i za

Post autor: BlackIguana » środa, 3 listopada 2010, 15:43

Czemu TERA. ?
Tera jest niesamowitą grą, która przenoszi nas do świata fantazy pełnego magii, dziwnych stworów, pięknych krajobrazów, ciekawej historii i potężnych przeciwników. System nontarget pozwala się delektować walką i rozwijaniem swoich umiejętności. Świat TERA nie jest przystosowany dla samotników, większość gry wymaga gry zespołowej, dlatego też jest to idealny wybór dla społeczności jaką tworzy 9tka.

Jaki serwer (PvE, PvP)
TERA i jej system polityczny polega przede wszystkim na walce z innymi graczami. Dlatego też bez wątpienia aby cieszyć się wszystkimi aspektami gry, oraz odczuć znaczenie gildii, większe niż tworzenie party na instancje, w grę wchodzi tylko serwer PvP.

Rasa/Klasa
W TERA rasa nie ma wpływu na żadne z zdarzeń. Nie ma narzuconego konfliktu, tak więc jest to czystko kosmetyczny wybór. Klasy gildia nie będzie narzucała. Nie ma miejsca na „niepotrzebne” klasy, każdy z Kohortowiczów musi czerpać jak najwięcej przyjemności z gry a podstawowym elementem jest właściwy wybór klasy postaci.

Czemu już teraz?
Czemu już zaczynamy dyskusję o sekcji TERA? Ponieważ biorę sekcję na poważnie. Prawdziwe działanie i rekrutację planuję zacząć od koreańskiej OB która ma być koło 27 listopada tego roku, w której będą testować grę najbardziej oczekujący gracze. Druga część ludzi chętnie dowie się nowinek z jej świata od ludzi grających. Start Eventowy i prawdziwy wygląd gildii rozpocznie się oczywiście wraz z premierą gry w Europie/USA.

Sojusze.
W TERA występuje system polityczny polegający na sojuszach gildii i walce pod jednym sztandarem. Naszym zadaniem będzie posiadanie wysokiej pozycji w sojuszu na który się zdecydujemy i dobre kontakty międzynarodowe, pozwalające na cieszenie się wszystkimi aspektami gry.

Założenia dla sekcji?
Wspólna zabawa – to jest to co nas łączy w MMO. Wspólne wypady na instancje/bosy czy sklepanie innym tyłków w PvP. Lecz oczywiście też wspólne rajdowanie czy pomoc potrzebującym, zapominanie o JA a działanie w imieniu grupy. Kohorta ma wyrobione imię i w tym przypadku musi być tak samo. Nie zależy mi na stworzeniu sekcji liczącej setki ludzi a na grupie zaangażowanych graczy lubiących wspólną zabawę i cieszących się z rozwoju grupy a nie tylko swojego. Wymagane będą jednak pewne minimum których mam zamiar pilnować. Przede wszystkim wspólne rajdowanie – minimalnie dwa razy w tygodniu, myślę że będzie o wiele więcej okazji na rajdy lecz to będzie liczba wymagana od wszystkich graczy. Oczywistym wymogiem będzie wymaganie przebywania na Kohortowym komunikatorze głosowym gdy jest się online w grze. Kolejną sprawą jest dyscyplina PvP, w świecie TERA każdy gracz może zabić każdego innego. Będziemy przynależeć, bądź tworzyć sojusze które będą musieli respektować wszyscy z członków gildii nie zależnie od swoich upodobań.

Kogo zapraszamy?
Wszystkich którzy lubią ten klimat gry i chcą się wspólnie bawić i pasują im ww zasady.

Czy nie za wcześnie?

Tak. Pozostało jeszcze trochę czasu do KOB i około 4miesięcy do premiery w europie. Dlatego też nie należy się śpieszyć w zmianie sekcji. Przy każdych nadchodzących testach będę się starał o dodatkowe konta aby pokazać wszystkim zainteresowanym jak najwięcej z gry i aby jak najwięcej osób mogło się przekonać czy będzie to gra dla nich. Już właśnie od wymienionych testów chciał bym aby budowały się pierwsze więzi między graczami. Tak samo wielu wartościowych graczy którzy pytają mnie czy kohorta zdecyduje się na sekcję TERA będą mogli już dołączyć do naszej społeczności i wzbogacać ją swoją osobą.
Drugą stroną jest to, że każdy z nas chce się cieszyć z gry a nie zajmować się tylko technicznymi sprawami gildii. Czas który pozostał wykorzystać chcę do dobrej organizacji i rozreklamowania gildii tak aby w czasie testów/premiery można było się cieszyć stabilną gildią i martwić się jedynie o rozwój postaci.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości