Podanie Zladusza

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Zladusza
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2012, 23:54
Status:
Offline

Podanie Zladusza

Post autor: Zladusza » piątek, 2 listopada 2012, 00:33

1. Nick, klasa, level postaci? Zladusza Lancer 60lvl

2. Wiek? 21lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

a) TERA Online Twierdza - brak ludzi do robienia hardowych instacji czy innych rzeczy kreatywnych

b) inne mmo ciężko by mi było wymienić wszystkie gildie wszystkich grach mmo w jakie grałem. Gram w gry mmo od 12lat już zaczynajac od muonline w 2000roku na terze obecnie sie zatrzymując.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Zwykły member nie lubię odpowiedzialności.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Hmm od Acodina którego znam już 4 lata z innej gry.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
szukam guild z ludźmi aktywnymi którzy chcą coś robić a nie marudzić ze się nudzą a jak chcesz ich gdzieś zabrać to im się nie chce.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach hmm nie lubię być przeciętny jak już w coś gram to chciałbym być dobry w tym.

b) o sobie w realu
Jestem studentem energetyki na politechnice białostockiej ale przedewszystkim jestem mangowcem ;p manga i anime to jest świat w którym tak naprawdę dobrze się odnajduję i o którym wiem myślę że naprawdę dużo.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
chyba na chwile obecną nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
jako lancer chyba tylko pasuje mi bycie tankiem co staram się robić coraz lepiej

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP 4* vigorus / 3 briliant 1speed
b) grupowe PvP 3* vigorus 1* warding / 3* briliant 1* speed
c) solo PvE vigorusy / huntery
d) PvE instancje anarchicki / threatening

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
jak na chwile obecna jestem skłonny na przyjmowanie dobrych rad, bo gram stosunkowo krótko. zastanawiałem się jak poprawić tą odpowiedz i chyba mogę tylko powiedzieć że mądre sugestie oczywiście przetestują ale niektórych glifów niechętnie bym się pozbył gdyż uważam je za niezbędne.

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
że tak powiem jestem nastawiony na jedno i drugie w pve chce osiągnąć wszystko co jest tylko możliwe a w pvp chce być na tyle silny żeby dawać rade 2v1

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
moje godziny gry to przeważnie 3pm-3am w każdym dniu tak samo przeważnie chyba że coś mi wypadnie jesteśmy tylko ludzmi

14. Dodatkowy opis czasu gry.
nie specjalnie wiem jak uzupełnić to pole.

15. Opisz swoje cele w grze.
chcę rozwinąć maxymalnie lancera a potem zobaczymy ;)

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
ponieważ brakuje wam dobrych lancerów

17. Podaj parametry komputera.
4gb ramu good ram 1333 / grafa Vertex3D Radeon HD6870 1GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP /procek i5 2500k 4 rdzenie 4 wątki 3.3 boost do 3.7 cache 6mb / płyta główna AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/ chłodzenie Xigmatek Gaia SD1283 zasilacz XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
potwierdzam ;)
Ostatnio zmieniony piątek, 2 listopada 2012, 13:14 przez Zladusza, łącznie zmieniany 10 razy.

Elth
Posty: 189
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2012, 20:30
Medals: 1
Status:
Offline

TERA Optio

Re: Podanie Zladusza

Post autor: Elth » piątek, 2 listopada 2012, 11:04

Witamy na forum.
Zladusza pisze: 16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
ponieważ brakuje wam dobrych lancerów
Chętnie cię przetestuje na ac hm i mc ;)

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Zladusza

Post autor: Majki » piątek, 2 listopada 2012, 11:27

Zladusza pisze: 8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

ciężko mi powiedzieć kto jest u was memberem a kto legionistą czy subem ale puki co na ts pogadalem sobie troche z zavisza i myślę że się nie obrazi jakbym go tutaj wymienił ;)
No, no sam Trybun i Namiestnik Cezara ? Nieźle :)
Zladusza pisze: 16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

ponieważ brakuje wam dobrych lancerów
Również z chęcią przetestuję.
Zladusza pisze: 11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

jak na chwile obecna jestem skłonny na przyjmowanie dobrych rad bo gram stosunkowo krótko.
A później? Jak już dłużej pograsz?

Proszę odrobinę poprawić podanie bo dość ciężko się je w tym momencie czyta bo przypomina to "ścianę tekstu".
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Zladusza

Post autor: Zawisza » piątek, 2 listopada 2012, 12:22

Tak rozmawialiśmy razem. I wydajesz się ogarniętym człowiekiem. Ale nie graliśmy razem i nie wiem jak dobrze grasz. Więc wolałbym poprzestać na tym, że rozmawialiśmy razem.

Ale witam na naszym forum i życzę powodzenia w rekrutacji.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Zladusza

Post autor: Majki » piątek, 2 listopada 2012, 18:12

No i od razu lepiej się czyta takie podanie i to mi się podoba :)

Zapraszam na rozmowę rekrutacyjną. Informacje zostały wysłane na PW.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie Zladusza

Post autor: Majki » piątek, 2 listopada 2012, 20:42

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości