Podanie - Pogrom

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Pogrom
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 22:15
Status:
Offline

Podanie - Pogrom

Post autor: Pogrom » środa, 10 października 2012, 15:04

1. Nick, klasa, level postaci?
Pogrom, Berserker, 38 lvl

2. Wiek?
20

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
b) inne mmo

a) Jeśli mnie przyjmiecie będziecie moją pierwszą gildią w TeraOnline.
b) brak

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Od znajomego: Sephirothisk oraz z filmów na YT.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Sam system rekrutacji jest już zachęcający. Nie przyjmujecie w swoje szeregi ludzi nie pasujących tutaj, czy jakichś niedorozwojów. Dodatkowo gra tu mój znajomy, o którym już wspomniałem.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
b) o sobie w realu

a) Zawsze w grach staram się wykonywać przemyślane kroki. Jestem posłusznym członkiem każdego party, nie przeciwstawiam się liderowi i staram się nie wchodzić w konflikty z innymi kolegami/towarzyszami. Najbardziej lubię gry MMORPG i interesuję się nimi od zawsze. Grałem w takie tytuły jak m.in.: MuOnline, Lineage 2, Maple Story, Cabal Online.

b) Nazywam się Patryk i trochę pakuję. Haha a tak serio, obecnie studiuję administrację. Jestem wysokim, szczupłym brunetem. Skromny, ale potrafiący postawić na swoim jeśli sytuacja tego wymaga.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Sephirothsik

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Nie mam zielonego pojęcia. Jak już wyżej pisałem gram dopiero od 5 dni i pomału pomału chłonę informację na temat Tery.

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje

Jak wyżej.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Jeśli nie zmieni to bardzo mojego stylu gry to tak.

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Gramy na świecie PVP, więc oczywistą odpowiedzią było by PVP. Jednak od zawsze w grach szedłem w ekonomie i PVE. Teraz nie mogę jakoś jasno się określić.

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Jeśli będę potrzebny oczywiście postaram się być. Nieobecność będę wcześniej lub później starał się usprawiedliwić

14. Dodatkowy opis czasu gry.
Grę zaczynam przeważnie od godziny 15-16 chyba, że mam do późniejszych godzin wykłady, gram póki moc mnie nie opuści lub jeśli mamuśka(czyt. moja mama) tak nakaże.

15. Opisz swoje cele w grze.
Wbicie 60 lvl i sianie POGROMU.

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Jestem dobrym uczynnym chłopakiem. Mogę oddać życie za drugiego współtowarzysza z gildii. Postaram się pomagać jak będę tylko mógł wszystkim obecnym.

17. Podaj parametry komputera.
Windows 7
Procek: Intel Core i5 2500 3.3GHz
Pamięć: 8GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Zapoznałem się.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Pogrom

Post autor: Majki » środa, 10 października 2012, 16:23

PW z terminem rozmowy zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Pogrom

Post autor: Majki » środa, 10 października 2012, 19:16

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości