Podanie - Sentis

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Sentis
Posty: 55
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2011, 19:28
Status:
Offline

Podanie - Sentis

Post autor: Sentis » wtorek, 2 października 2012, 20:52

Nick, klasa, level postaci?

- Sentis
- Elin Mystic - 60
- Human Archer - 60



Wiek?

- 22



W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

- C1-C5/C6 L2 (Teon, Luna, Teon) Nie pamietam wszystkich legionow :) Od czasow Aiona Raefa -> ZI, pozniej juz tylko Kohorta.
Powodem zmiany gildii byl ich rozpad



Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

- Dawno, dawno temu bylem ogranizatorem eventow w L2 + squad leader w Americas Army



Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

- Przelismy razem z ZI (Aion) do Kohorty, duzo wczesniej z blogu Rillas



Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

- Bo wiem jaka atmosfera tu panuje i grajac w Tere nie wyobrażam sobie grac gdziekolwiek indziej.



Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.


a) (tbh. dziwny punkt ;) ) Nie mam zielonego pojecia co napisac o sobie w grach tymbardziej. W Gothicu 2 np. bardzo czesto gralem na kodach, ale lubilem ta gre, za drugim razem udalo mi sie przejsc bez cheatowania co ogolnie jest duzym osiagnieciem :D Miedzy pierwszym, a drugim przejsciem tej gry zaczalem grac dzieki kuzynowi (jesli kiedys wystapie w telewizji to wszystko powiem i szczeze mu podziekuje) grac online, zaczelo sie od Americas Army (FPS - sprawdzcie sobie, spoko byla to kiedys gra i tesknie za nia okropnie) Mialem wtedy 13 lat, a ze dobrze mi szlo kuzyn wciagnal mnie do squadu o naziwie POL, nie mam zielonego pojecia jakie bylo tego rozwiniecie, ale spoko (wiekszosc, tak jak i tutaj 18+) dlatego tez musialem uzywac voice changera i nie zachowywac sie jak dzieciak, chociaz trzy lata pozniej czytalem co ja wypisywalem na forum... OMG N/C

Tam mnie troszeczke podszkolili i okazalo sie, ze jakos mi to wychodzi i druzyna 1st.PB (first polish batalion, aka. polbat) poprosila o transfer (w miedzyczasie kuzyn przestal mnie lubic, co w wieku 13 lat bylo dla mnie wydarzeniem traumatycznym, bo byl to dla mnie przewodnik i mentor, ale zazdrosny...) Przenioslem sie tam i jakos przez przypadek zapomnialem wlaczyc aparatury do zmiany glosu no i klops... Wydalo sie, ze mam 14 lat, chlopaki byli troche w szoku, ale pozwolili mi zostac. Z nimi wywalczylem mistrzostwa polski w liczbie mnogiej i mistrzostwo europy (w pozostalych rundach utrzymujac sie w top 5) Wracajac do squadu POL, z nimi zaczalem grac w L2 bo ile mozna grac w FPSy, L2 gdzies tam zawsze bylo, po zmianie wersji AA (americas army) przestalismy grac bo poprostu spieprzyli gre :/ ale dalej gralem w L2 i tak az do wypuszczenia Aiona. Nie wiem dlaczego, ale nie lubie grac mezczyznami (wazna informacja w kontekscie odpowiedzi na pytanie "cos o sobie w grach") Wracajac do mojego kuzyna, stwierdzam, ze jednak mu nie podziekuje, bo namowil mnie na zrobienie kleryka na swoje potrzeby, tak teraz mysle, ze troche mnie wykorzystywal :/ na szczescie ogarnalem sie w miare szybko i zmienilem na hawkey'a (pozniej razem z kuzynem wciagnelismy w to mojego znajomego i namowilem go na gre klerykiem - nie najlepszy ze mnie przyjaciel, ale mialem 13 lat) W l2 gralem chyba wszedzie, serwery officjalne, prywatne... Na poczatku ROFAL (realm of fallen angels), pozniej L2x na high rate 4fun, wtedy w EU wprowadzili L2 i Teon. Niestety tam zaczalem troche botowac po jakims czasie w celach zarobkowych. Przyznam sie bez bicia, bo mozliwe, ze i tak sie wyda... W podaniu nie mozna klamac...

Pojawila sie nowa gra NCSoftu - Aion wiec zaczalem w nia grac. Tam poznalem wspanialych ludzi, ktorzy sa tu dzisiaj z nami w IX i z tego miejsca chcialbym im podziekowac za wspaniale wspomnienia i przeprosic, za to, ze zdarzalo mi sie zasypiac na DP, ale sami musicie przyznac, ze te 4h na poczatku to bylo lekkie przegiecie (przyznac sie tez musze, ze raz nie zasnalem, ale kupilem sobie takie fajne wiaderko z desperadosami, wypilem wszystkie w czasie DP i jakos tak wyszlo, ze pod sam koniec pobrudzilem to wiaderko... Zajelo mi to tyle czasu, ze mysleliscie, ze zasnalem, ale ja ciagle was sluchalem. Przepraszam (Nefri, Lotar, Squall, Haldar, Assyaysssa czy jakos tak :oops: ) Bardzo ich wszystkich polubilem, chciaz z przykroscia musze stwierdzic, ze Lotar ma chyba jedna noge krotsza od drugiej bo nie chcial sie ze mna spotkac, mimo tego, ze mieszkalismy bardzo blisko siebie. Dziwne.
Po tych pieknych czasach 2003-2011 zaczely sie moje osobiste sprawy, przez ktore nie moglem grac tak jakbym chcial i tak bylem-nie bylem, ale wazne, ze teraz jestem.


Wiaderko:
[ obraz zewnętrzny ]


b) Mam na imie Paweł, studiuje ekonomie przez co na czas sesji jestem dostepny 24/h. W wolnym czasie scigam sie/jezdze motorami. Pracuje, ale moje godziny pracy sa bardzo elastyczne i calkowicie niecodzinne. Ogladam chyba wszystkie możliwe seriale (The big bang theory, HIMYM, House, Californication, The Walking Dead).



Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

- Myślę, że znajdzie się kilka osob, mam tylko prośbę, aby nie słuchać opinii Lotara bo zdeydowanie będą subiektywne :P



W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

- Najchetniej DPS, no chyba, ze akurat Mystickiem wtedy to razej po Mistyczemu (jesli pojde nim na jakikolwiek rajd)

- W rajdzie najchetniej bylbym tym, bez ktorego ani rusz i nikt nie wie o co chodzi jak go nie ma, niestety na to juz za pozno, dlatego wystarczy mi byc. Chcialbym w tym punkcie zaznaczyc, ze nie lubie sie nudzic, przez co czesto narazam swoja grupe na niepowodzenie poprzez wipa dzieki pullowi ktorego generuje zeby sie nie nudzic, ale to tylko dlatego, ze we wszystkich bardzo mocno wierze, czasem bardziej niz oni sami w siebie :/ O! moge pelnic funkcje motywacyjna ^^ np.



Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):

- tutaj chcialbym poprosic o dyspense, poniewaz jeszcze nie mam swojego buildu, a ctrl+c z forum na ktorym kots napisal, ze tak jest fajnie bylo by plagiatem i oszustwem, a juz wczesniej wspomnialem, ze w podaniu klamac nie wypada. Dlatego prosze o wydluzenie czasu wypelnienia ww. punktu do tygodnia.


Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

- Tak, bardzo



Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

- Nie, nie ma takich dni



Dodatkowy opis czasu gry.

- Od poniedziałku do piątku miedzy 17, a 1. W weekend tyle ile moge, najczesciej od rana.


Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zdecydowanie PVP. Zeby opisac swoj wybor musialbym zaczac od samego pczatku, czyli od czasow moich pierwszych wspomnien 1994-5, ale w skrocie....



Opisz swoje cele w grze.

W grze bardzo chcialbym Ownowac wszystkich jak Lotar, ale wiem, ze porywam sie z motyka na slonce... Tak calkiem serjo, to moge nie miec top wszystkiego, ale chcialbym, zeby nikt nigdy mi nie zarzucil, ze nie ogarniam swojej klasy.


Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

- Jestem zawsze chetny do pomocy i strasznie nie lubie sie nudzic, pozatym jesli nie bedzie jakiegos kataklizmu i nie bede zmuszony robic przerwy w terze to mam nadzieje mierzyc wysoko


Podaj parametry komputera.

- Intel® Core™ i7 2gen 2630QM
- 6 GB RAM
- HD 6600M

Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Ostatnio zmieniony środa, 3 października 2012, 12:54 przez Sentis, łącznie zmieniany 6 razy.

Elth
Posty: 189
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2012, 20:30
Medals: 1
Status:
Offline

TERA Optio

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Elth » środa, 3 października 2012, 00:12

czegoś tu brakuje :D

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Majki » środa, 3 października 2012, 00:14

Elth pisze:czegoś tu brakuje :D
Nie tylko brakuje, ale i wzór podania jest troszkę inny :) Proszę o poprawę i myślę, że przejdziemy dalej.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Sentis
Posty: 55
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2011, 19:28
Status:
Offline

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Sentis » środa, 3 października 2012, 01:09

Poprawione, moze troszeczke zla kolejnosc, ale jest wszystko i prosze zwrocic uwage na obszerny punkt "cos o sobie w grach" w ktory wlozylem mnostwo serca.

Awatar użytkownika
Dreedie
Posty: 129
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 08:54
Medals: 3
Status:
Offline

AION Legionista TERA Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Dreedie » środa, 3 października 2012, 09:47

Urzekła mnie historia o wiaderku :lol:

Elth
Posty: 189
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2012, 20:30
Medals: 1
Status:
Offline

TERA Optio

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Elth » środa, 3 października 2012, 11:38

Ciekawe czy Majkiemu będzie się chciało to czytać :D

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Majki » środa, 3 października 2012, 12:27

Elth pisze:Ciekawe czy Majkiemu będzie się chciało to czytać :D
Spokojnie chciało i to zrobił :D (fakt historia z wiaderkiem całkiem dobra )

PW z terminem rozmowy zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sentis

Post autor: Majki » środa, 3 października 2012, 13:21

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości