Revers

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Revers
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 28 grudnia 2010, 12:55
Status:
Offline

Revers

Post autor: Revers » poniedziałek, 1 października 2012, 21:14

1. Nick, klasa, level postaci?
Revers, Berserker, 30lvl

2. Wiek?
22

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
Brak

b) inne mmo
L2 na nightmare, gildia HordeofRabbits.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Kraft klanowy

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Byłem już wcześniej zarejestrowany jeszcze przed CBT w Korei

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Ponieważ nie grają u was bezmyślne dzieci które nie rozumieją prostych zasad, a druga sprawa to to iż nudna jest gra samemu :F

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
Zaczynałem na pegazusie :d to były czasy całe dnie spędzone przy Mario i tankach :D oczywiście z biegiem czasu i skokiem technologicznym wchodził to nowy sprzęt i starałem się przystosowywać :D obecnie spędzam długie dnie przy MH3 na Wii ale odkąd mam TERE role się odwróciły i spędzam każdą wolną chwilę na grze.

b) o sobie w realu
Tomasz mam na imię skończywszy liceum i technikum po krótkim epizodzie pracy jako urzędnik państwowy zmieniłem całkowicie swoje kwalifikacje i jestem operatorem 16 tonowej koparki :D pilotowanie lepsze niż w niejednym symulatorze na kompie :D

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Raczej nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Od czasów L2 gram postaciami kontaktowymi głównie destroyer/ Berserker, wiąże się to od razu z rolą DD w party i taką role chciałbym pełnić :)

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) raidy


11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Wolałbym nie

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PvP dlatego gram na Esseni

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Góra dwa dni w tygodniu

14. Dodatkowy opis czasu gry.
Po skończeniu pracy staram się szybko siąść do kompa i pograć oczywiście mam inne zajęcia i obowiązki więc nie mogę spędzać całego czasu przy kompie

15. Opisz swoje cele w grze.
Póki co dobicie do 60lvl zdobycie sprzętu, następnie PvP i w międzyczasie zdobywanie wiedzy o świecie gry i ulepszaniu sprzętu etc.

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX Kohorty?
Jestem aktywnym i pomocnym graczem.

17. Podaj parametry komputera.
-Windows 7, 64-bit
-RAM: 4 GB Corsair
-Procek: Intel Core 2 Duo E6750 2,66
-Karta graficzna: ATI RADEON HD4800 Series
-Płyta główna: ASUS P5Q SE2

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak zapoznałem się i akceptuje
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 października 2012, 19:29 przez Revers, łącznie zmieniany 1 raz.
GET BIG OR DIE TRYING


[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Revers

Post autor: Majki » poniedziałek, 1 października 2012, 22:19

Proszę spojrzeć na przykładowe podanie i poprawić swoje.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Sephirothsik
Posty: 27
Rejestracja: środa, 26 września 2012, 22:41
Medals: 1
Lokalizacja: Elbląg
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Revers

Post autor: Sephirothsik » niedziela, 7 października 2012, 11:37

Miałem przyjemność spotkać tego gracza i poexpić z nim chwile :) Bardzo fajny chłopak, przydałby się w naszych szeregach

@EDIT
Ej właśnie.. :D Ktoś tutaj miał lenia i nie poprawił skopiowanego podania, w ogóle nawet nie skapnąłem się, że po mnie :P Dopiero jak Leonaides napisał
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 października 2012, 15:48 przez Sephirothsik, łącznie zmieniany 1 raz.
[ obraz zewnętrzny ]

"The Future is death.."

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Revers

Post autor: Majki » poniedziałek, 8 października 2012, 18:47

PW z terminem rozmowy zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Leonaides
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 13:38
Medals: 1
Lokalizacja: Poznań
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Revers

Post autor: Leonaides » wtorek, 9 października 2012, 11:40

Jesteśmy kuzynami? O czymś nie wiem... :)

Podanie lekko chyba skopiowane od Sephirothsika i nie zmienione w kilku punktach ;p

PS. Powodzenia na rozmowie
"Live for Nothing or Die for Something"

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Revers

Post autor: Majki » czwartek, 11 października 2012, 19:59

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości