Podanie - Szmer

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Szmer
Posty: 67
Rejestracja: czwartek, 27 września 2012, 17:59
Medals: 1
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista

Podanie - Szmer

Post autor: Szmer » czwartek, 27 września 2012, 19:50

Kod: Zaznacz cały

1. Nick, klasa, level postaci?
Nick: Szmer
Klasa: Warrior
Level: 30

Kod: Zaznacz cały

2. Wiek?
25 lat

Kod: Zaznacz cały

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
b) inne mmo
a) Grałem chwilę w gildii Destiny Clan na serwerze Samael. Było to w zasadzie tuż po premierze więc wspólna gra polegała jedynie na levelowaniu. Wbiłem tam swoim Warriorem 42 lvl. Po jakimś czasie miejsce miała premiera Diablo 3, która doprowadziła do ok. dwutygodniowej przerwy od Tery ;) Niestety po powrocie okazało się że nasz GM, z przyczyn od siebie niezależnych musiał zakończyć grę a to znowu przyczyniło się do masowych odejść z gildii. Ci co pozostali również przestali grać więc pozostałem sam jak palec. Lekko podirytowany sytuacją postanowiłem też sobie odpuścić aby dokończyć przygodę z Diablo. Do podjęcia tej decyzji przyczynił się również fakt że Tera wtedy posiadała bardzo słabiutkie systemy PVP a na tym mi w tej grze najbardziej zależało. Kilka miesięcy minęło, w Diablo już nie gram, zachęcony informacjami o battlegroundach i kostiumach kąpielowych postanowiłem wrócić ;) Samael niestety wygląda na martwy, transfery postaci póki co nie są możliwe więc postanowiłem stworzyć nową postać na Essenii. Oto jestem ;)

b) Przede wszystkim - WoW ok. 6 lat. Jak każdy zapewne zaczynałem przygodę w gildii casualowej (Kompania Braci - serwer: Burning Steppes). Później była Gildia Stigmatize, która powstała z grupy raidowej z pierwszej gildii. W Kompanii zaczęliśmy odnosić co raz to większe sukcesy co spowodowało przykrą zawiść ze strony innych graczy gildii. Wynikało to zapewne z tego że nie chcieliśmy zabierać na raidy kogokolwiek ze względu na chęć utrzymywania progressu. Postanowiliśmy wtedy odłączyć się, stworzyć nową, raidową, semi-hardcore'ową gildię. Jak się okazało - był to strzał w dziesiątkę. Mogliśmy spokojnie raidować i staliśmy się dzięki temu topową gildią na serwerze.
Po jakimś czasie nasz serwer zaczął wymierać co przełożyło się na notoryczne problemy z utrzymaniem składów raidowych. Wtedy też, jak grom z jasnego nieba odezwała się do nas gildia Caern Morghen (najstarsza i jedna z najlepszych polskich gildii) z propozycją dołączenia do ich składu raidowego. Razem z częścią swojej gildii dołączyłem jako Main Tank. W CM pozostaję do dzisiaj, chociaż obecnie gildia jest stanie inactive.

Poza tym, krótkie epizody na L2, SW:TOR, Aion. Nic znaczącego.

Kod: Zaznacz cały

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
W Terze - nie. W WoWie - Oficer, Recruitment Oficer, Skarbnik, Raid Leader, Guild Master. W zasadzie chyba wszystko co możliwe.

Kod: Zaznacz cały

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Pierwszy raz... jak dowiedziałem się że dwóch znajomych z pracy gra w Aiona. Jeden z nich był/jest w Waszych szeregach (Drizzt). Później miałem przyjemność walczyć przeciwko Wam na SW:TOR. Także gdy zobaczyłem IX Kohortę na Essenii to uradowała me serce wieść o znanej marce :)

Kod: Zaznacz cały

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Po pierwsze, chcę grać PVP. Przyglądałem się wojnom gildii na Essenii i Wasza historia wygląda najciekawiej spośród wszystkich polskich gildii. Poza tym IX Kohorta to nie jakaś casualowa gildyjka stworzona na 2 miesiące. Mam pewność że nie zastanę pustek pewnego pięknego dnia.

Kod: Zaznacz cały

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
b) o sobie w realu
a) Jestem po wielu latach ostrego raidowania w WoWie. Jako że zawsze interesowały mnie wyścigi rankingowe musiałem bardzo poważnie podchodzić do tego co wnoszę do gildii czy grup raidowych. Zawsze starałem się być przygotowany do wszystkiego w 100%, zarówno praktycznie jak i teoretycznie. Chciałem i zawsze prezentowałem sobą możliwie najwyższy poziom. Poza tym jestem chyba całkowicie bezkonfliktowy i łatwo nawiązuję znajomości. Przez te lata poznałem bardzo wielu ludzi, z którymi (mimo że od dawna ze sobą nie gramy) wciąż utrzymuję kontakty... nie tylko wirtualne :)

b) Na imię mi Łukasz, mieszam w Warszawie. Pracuję w dużej firmie outsourcingowej świadczącej usługi telemarketingowe na stanowisku kierownika (tam gdzie Drizzt :P). Poza MMO interesuję się muzyką (jestem muzykiem - giatar basowa ♥), dla rozruszania kości spędzam dużo czasu grając w Paintball. Obecnie się nie uczę. Poza tym - piję i palę :D

Kod: Zaznacz cały

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
raczej nie ;(

Kod: Zaznacz cały

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Głównie chciałbym grać warriorem w DPS natomiast planuję wylevelować kilka klas (w tym lancer i priest). Najlepiej czuję się na klasach melee, mam też wiele lat doświadczenia w tankowaniu więc najwięcej czasu będę poświęcał na melee dps, off-spec/alt Tank.

Kod: Zaznacz cały

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje
Co do buildów... uff... prawda jest taka że nie wiem. Obecnie leveluję postać więc mieszam build na dmg z regenem HP/MP. Jak będę chciał docelowo grać to raczej będę wiedział gdy wbiję max level. Ale znając mnie stworzę jakąś przedziwną hybrydę ;)

Kod: Zaznacz cały

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Oczywiście. Grając w WoWa, jako tank miałem przygotowanych nawet do 9 różnych buildów. Dobierałem odpowiednie pod konkretnego bossa. Podobnie było na arenach pvp, wszystko zależało od strategii. Także jest to dla mnie naturalne

Kod: Zaznacz cały

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP. Nawiązując do moich przygód z WoWem - na razie chciałbym odpocząć od ostrzejszego raidowania.

Kod: Zaznacz cały

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które [b]nie[/b] będziesz mógł/mogła rajdować?
Piątki i niedziele odpadają. W te dni oddaję się przyjemności tworzenia muzyki ;) Resztę dni z reguły mam wolne w tych godzinach.

Kod: Zaznacz cały

14. Dodatkowy opis czasu gry.
Jak wyżej... w przypadku dodatkowych eventów gildiowych jestem w stanie (nie zawsze ale często) wygospodarować dodatkowy czas. Tu mogę przytoczyć anegdotkę - 2 lata temu, wigilia, wieczór. Pomyślałem sobie, ach zaloguję się na chwilę na WoWa. Okazało się że w tym samym czasie tak samo pomyślała cała moja gildia więc... postanowiliśmy iść na raid :D Dzięki temu awansowaliśmy na pierwsze miejsce w progressie na serwerze. Wprawdzie mamy mieszane uczucia co do tego, bo do dzisiaj obrzucamy się w żartach od no-lifów za ten dzień :P

Kod: Zaznacz cały

15. Opisz swoje cele w grze.
Przede wszystkim, miło spędzać czas ale jak już wcześniej wspomniałem - zawsze będzie mi po głowie chodzić jakaś tabelka, ranking i żeby być co raz lepszym ;)

Kod: Zaznacz cały

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Bo będę co najmniej dobrym, zaangażowanym graczem, bo nikt się ze mną nie pokłóci, bo można ze mną o wszystkim pogadać (potrafię zarwać nawet całą noc na pogaduchy :P), bo można na mnie liczyć w przypadku jakichkolwiek eventów gildiowych.

Kod: Zaznacz cały

17. Podaj parametry komputera.
CPU: I5 2500K (4.6 GHz)
RAM: 4x3 GB (2000 MHz)
GPU: 2x GeForce 560 TI
HDD: 3 TB
NET: 30 Mb/s

Kod: Zaznacz cały

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
zapoznałem się i akceptuję

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Szmer

Post autor: Majki » czwartek, 27 września 2012, 22:33

PW z terminem rozmowy zostało wysłane
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Szmer

Post autor: Majki » piątek, 28 września 2012, 20:23

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości