Podanie - Sephirothsik

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Sephirothsik
Posty: 27
Rejestracja: środa, 26 września 2012, 22:41
Medals: 1
Lokalizacja: Elbląg
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista

Podanie - Sephirothsik

Post autor: Sephirothsik » środa, 26 września 2012, 23:33

1. Nick, klasa, level postaci?
Sephirothsik, Slayer, 30

2. Wiek?
20

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
Brak

b) inne mmo
Dawno temu MapleStory (Legion, Pluszaki, Templariusze) ale szkoda gadać.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
-

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Od kuzynów - Mastek i Leonaides

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Gra jako samotny wilk jest nudna i psuje urok gry (bardzo szybko się nudzi), więc pomyślałem że pójdę śladem kuzynów i znajdę sobie jakąś gildie, kompanów z którymi będzie mi raźniej. Chciałbym także poznać nowych, fajnych ludzi, no i oczywiście grać razem z kuzynami.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
Gram w gry odkąd sięga moja pamięć. Od małego już nazywali mnie "maniakem" z czego niesłusznie się wypierałem. Począwszy od Amigi,PS, skończywszy na PS3 i super PC. Ogólnie lubuje się w grach typu RPG (cała seria Final Fantasy prawie ukończona (jedynie FF XIII-2 pozostało), Chrono Trigger, Gothic, Demon's Souls, etc.), ale nie odmawiam też sobie innych, które wpadną mi w oko. W MMO bardzo nie lubię grać sam, ponieważ po pewnym czasie granie staje się nudne, nie ma z kim pogadać, zmiażdżyć pare czaszek, itp. dlatego często staram się znaleźć gildie, grupkę dojrzałych i fajnych ludzi. Lub też, jeżeli zaczynam jakąś grę ze znajomymi, zakładamy własny klan.

b) o sobie w realu
Na imię mam Piotrek, mieszkam w Elblągu, gdzie aktualnie studiuje na profilu Informatycznym. Interesują się różnymi sportami, głównie koszykówką i piłką nożną, moją pasją są motory, szczególnie ścigacze, lubię wypady ze znajomymi, fajną muzykę, dobry humor.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Wydaje mi się, że moi kuzyni. Jak już wyżej wspomniałem - Mastek i Leonaides

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Zawsze w grach MMO interesują mnie wojownicy, tutaj szczególne wrażenie zrobił dla mnie Slayer, już samą nazwą. Od razu wiedziałem, że to jest to. Nie obijając w bawełne, niewiele wiem na temat buildów, jestem jeszcze świerzakiem, wstępując do was chciałbym ogarnąć to wszystko, nauczyć się jak najwięcej w tych sprawach. Ale jeśli chodzi o rajdy to raczej DPS, bo to mnie kręci.

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje
Tak jak pisałem wyżej, nie mam jeszcze o tym zielonego pojęcia..

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Zawsze lubiłem i lubię PvP. Ten chwilowy dreszczyk emocji,adrenalina podczas używania każdego ze skillów i patrzenia jak hp wroga spada.

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Raczej nie.

14. Dodatkowy opis czasu gry.
Aktualnie mam jeszcze wakacje, więc gram ile się da, od rana do wieczora. Ale gdy od poniedziałku zacznie się rok studencki, ulegnie to zmianie (choć niezbyt wielkiej, bo zajęć zbyt dużo nie będę miał).

15. Opisz swoje cele w grze.
Jak na razie to dążę do 60lvl'a, później chciałbym zdobyć wiedzę na temat tworzenia i ulepszania broni oraz pancerza i stworzyć jak najlepsze eq.
Marze również o byciu jednym z lepszych graczy PvP.

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX Kohorty?
Jestem bardzo aktywnym graczem, przyjaznym i pomocnym, także pomagałbym każdemu kto potrzebowałby mojej pomocy. Chcę zdobyć wiedzę, którą będę mógł przekazywać innym przyjaciołom gildii.

17. Podaj parametry komputera.
-Windows 7, 64-bit
-RAM: 8 GB "GoodRAM"
-Procek: AMD Phenom™ II X4 955 Processor 3.20 GHz
-Karta graficzna: ASUS Radeon HD6850 DirectCU
-Płyta główna: Gigabyte GA-990XA-UD3

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak zapoznałem się i akceptuje
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 września 2012, 21:29 przez Sephirothsik, łącznie zmieniany 1 raz.
[ obraz zewnętrzny ]

"The Future is death.."

Awatar użytkownika
Mastek
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 8 czerwca 2012, 10:02
Medals: 1
Status:
Offline
Kontakt:

TERA Legionista

Re: Podanie - Sephirothsik

Post autor: Mastek » czwartek, 27 września 2012, 00:10

No kuzyn, zaraz całą familie tutaj zbierzemy :)

Oczywiście śmiało mogę polecić kuzyna - dobry z niego gracz :) A na PVP niestety nie będziesz mógł być najlepszy bo to miejsce zarezerwowane dla mnie :P
better fight for something than live for nothing

Awatar użytkownika
Leonaides
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 13:38
Medals: 1
Lokalizacja: Poznań
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Podanie - Sephirothsik

Post autor: Leonaides » czwartek, 27 września 2012, 09:22

Oczywiście z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach, ale tym razem mogę polecić Kuzyna :D

Swoją przygodę z TERĄ zaczynaliśmy razem siejąc zagładę na PK, podążając przez krainy robiąc Questy.
"Live for Nothing or Die for Something"

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sephirothsik

Post autor: Majki » czwartek, 27 września 2012, 22:30

PW z terminem rozmowy rekrutacyjnej zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Sephirothsik

Post autor: Majki » czwartek, 27 września 2012, 23:31

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości