Podanie - Poziomka

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Poziomka
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 13 września 2012, 10:30
Status:
Offline

Podanie - Poziomka

Post autor: Poziomka » czwartek, 13 września 2012, 10:49

1. Nick, klasa, level postaci?
Poziomka,Poziomek
Priest +Sorc 60

2. Wiek?
30+

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
- Bylem w Twierdzy.
Hm czemu odszedlem, dlugo by mowic, ale generalnie mozna by to podsumowac tym iz w tamtych czasach w Twierdzy wiecej sie mowilo i obiecywalo a mniej robilo.
-Bylem takze w Revivalu - chyba chyba ze 2.5 miesiaca lub 3 miesiace..
czemu odszedlem..
zlozylo sie na to kilka czynnikow, ktore pozwole sobie przemilczec..
A jak ktos bedzie mial potrzebe wiedziec i znac opinie o mnie z czasow gdy bylem w tamtych gildiach - zawsze moze zapytac ich liderow badz tez zwyklych czlonkow (wiadomo ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia wiec opinie moga byc rozne):)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Forum-Gra

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Szukam Polskiej gildi w maire aktywnej , a spelniacie moje wymagania:)

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
b) o sobie w realu

a) - Gralem 7 lat z hakiem w lineage2 na oficjalnym serverze
Obecnie od maja gram w Tere.

b) Imie : Michal
miasto: W-wa
krotko i na temat, mam nadzieje ze to wystarczy.
(w maju jakos) skladalem aplikacje, ale ze wzgledow formalnych - za malo info o sobie zostala odrzucona, czasy sie zmienily, gra sie zmienila, mam nadzieje ze nie trzeba juz pisac swojego CV.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie wiem, gralem z paroma osobami, rozmawialem z paroma osobami, ale aby utrzymywac kontakty jakies blizsze i czestsze to chyba nie.


9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Jestem Healerem lub sorcem - w zaleznosci jakiej klasy bardziej potrzeba.


13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Generalnie gram chyba calkiem sporo, i jak potrzeba to moge byc praktycznie o kazdej porze, o ile wiem o tym wczesniej.

15. Opisz swoje cele w grze.

Spedzic milo czas bez napinania sie ze 'wojna, ze pvp ' , pograc w towarzystwie

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Poziomka

Post autor: Majki » czwartek, 13 września 2012, 18:04

Niestety podanie odrzucam.

Samo podanie jest niepełne (powinno się składać z 18 punktów ja naliczyłem odpowiedź na 10, a reszta została kompletnie ominięta), a w punkcie 7.b jednak trzeba więcej napisać ponieważ chcemy Ciebie poznać lepiej jako człowieka przed zaproszeniem do kolejnego etapu rekrutacji.

Także pytałem o opinię w Twojej poprzedniej gildii i nie jest ona zbyt dobra.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości