Podanie - Asenna

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Asenna
Posty: 2
Rejestracja: środa, 29 sierpnia 2012, 11:37
Status:
Offline

Podanie - Asenna

Post autor: Asenna » środa, 29 sierpnia 2012, 12:13

1. Nick, klasa, level postaci?
Asenna, sorcerer, 41

2. Wiek?
22

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?
semihardcorowej

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
nie
b) inne mmo
WoW (prywatny serwer - Sunwell) - gildia Infinity Flame

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
-

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
kolega z rl (Cyo)

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Z recenzji kolegi Cyo wiem, iż panuje u was bardzo dobra atmosfera, co jest dla mnie ważne, jesteście najmocniejszą polską gildia nastawioną na pvp, a także oferujecie pomoc.

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
często online, ambitny, szybko się ucze
b) o sobie w realu
Mam na imię Łukasz, jestem z Krakowa, studiuje zaocznie na Politechnice Krakowskiej - kierunek elektrotechnika, lubie sport, w wolnym czasie staram sie byc w ruchu (trenuję w 5-ligowym klubie, czasem rowerek), dobra muzyka (klubowe kawałki, trochę rocka) oraz seriale na porządku dziennym, oczywiście interesuję się również nowinkami komputerowymi.

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Cyo

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Co do buildu to na obecną chwilę posiadam małą wiedzę. dopiero się ucze, w raidzie chciałbym pełnić funkcję dps'a.

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje
Mała wiedza, ucze się

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Oczywiscie PvP, aczkolwiek od czasu do czasu dla odmiany chętnie wybiorę się także na PvE.

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Raczej nie będzie z tym problemu, oczywiście zdarzają się dni kiedy coś wypadnie, czy trzeba coś załawić, ale rzadko

15. Dodatkowy opis czasu gry.
Od dnia 7 września zaczynam nową pracę, więc dostępny będę głównie wieczorami (mniej więcej od godziny 17), czasami może wypaść jakiś trening, czy zalatwienie, ale rzadko. Jeśli chodzi o weekendy to wieczory zawsze online, zależnie od godzin zajęć na uczelni.

16. Opisz swoje cele w grze.
Jestem nastawiony na grę pvp, oczywiście interesuje mnie najlepszy ekwipunek, dobra zabawa, podniesienie umiejętności.

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Jestem często dostępny, ambitny, lubie wyzwania i przede wszystkim chcę się rozwijać. W razie potrzeby chętnie pomogę.

18. Podaj parametry komputera.
Intel core 2 duo 2.0
geforce GT 220
kingston ddr2 2gb

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak i akceptuje
Ostatnio zmieniony piątek, 31 sierpnia 2012, 12:23 przez Asenna, łącznie zmieniany 1 raz.

Cyo
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2012, 23:12
Medals: 1
Lokalizacja: Kraków
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Podanie - Asenna

Post autor: Cyo » środa, 29 sierpnia 2012, 12:19

Powodzonka , mam nadzieje ze wkrotce zmienimy skypa na mumbla ; DDDD

Oczywiscie goraco polecam

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Asenna

Post autor: Majki » piątek, 31 sierpnia 2012, 15:48

PW z terminem rozmowy wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Asenna

Post autor: Majki » poniedziałek, 3 września 2012, 12:32

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości