Podanie - Dagot

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Dagot
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2012, 21:14
Status:
Offline

Podanie - Dagot

Post autor: Dagot » wtorek, 7 sierpnia 2012, 22:23

1. Nick, klasa, level postaci?
Dagot - Slayer - 30

2. Wiek?
26

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?
semihardcore

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online
Generalnie w żadnej, poza małym nieporozumieniem.
W oczekiwaniu na instancje wykonywałem Questy. Nie czytając info w okienku potwierdziłem je i zamiast przenieść mnie do instancji, dołączyłem z przypadku do jakiejś randomowej gildi Loxur, czy jakoś tak. W chwili obecnej mam kare za wyjście z gildi.

b) inne mmo

Lineage 2 (ogólnie ok 5-6 lat z przerwami):

aVatars - dłuższa przygoda na serwerach Nighmare / Nanaki / i jeszcze jakiś rosyjski
Const Party - Luna off
Bloody Biscuit - Core (off eu)

Aion (ok rok):
Raefa - Perento EU
Alae Corvi - Perento EU


5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
W Raefie, w pewnym momencie, z nudów organizowałem wypady pvp dla chętnych. Nie była to żadna funckja przydzielona od GL'a, tylko własne stałe eventy.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Forum Aiona za czasów mojej gry oraz teraz podczas wyszukiwania info na temat Tery

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Poszukuję dobrze zgranej gildii o jasno sprecyzowanych zasadach i z ambicjami.
Oczywiście również długi staż gildii również ma dla mnie znaczenie.

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
Uwielbiam pvp w każdym możliwym czasie i miejscu.
Pve, instancje, RB, wszelkiego rodzaju gildiowe eventy - jeśli tylko w dobrym towarzystwie to zawsze chętny.
Trochę prowokator, trochę maruda różnie bywa.

b) o sobie w realu
Kamil, 26 lat, mieszkam w Gliwicach.
W chwili obecnej pracuje (niestety na 2 zmiany) w zakładzie o profilu chemicznym. A po pracy siłownia treningi futbolu amerykańskiego i gry....czasami nawet za dużo grania, ale to w ramach hobby, a na hobby trzeba mieć czas ;]

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Ciężko powiedzieć nie znając pełnych możliwości dla swojej klasy, zbyt mały staż z Terą.

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje


Tutaj raczej będę chciał się oprzeć na waszym doświadczeniu

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PVP
Wszystko się kręci wokół pvp. Nie ma innej drogi.

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jak już wspominałem pracuję na 2 zmiany, dla tego niestety wypadnie mi co drugi tydzień (co prawda po powrocie gram jeszcze do późna ale w domu jestem dopiero ok lub po 23)

Dodatkowo dochodzą mi treningi FA. Teraz mam przerwę po sezonie, ale zazwyczaj są to 2-3 razy w tygodniu w godzinach 19-21, 20-22, 17-20. W zależności jak trener to rozłoży. Dni i godziny po ustaleniu grafika są stałe i nie ulegają zmianom.

Reszte jestem wstanie ułożyć tak, żeby się wyrobić przed 19.

15. Dodatkowy opis czasu gry.
Tydzień z 1szą zmianą : 18 - 24/1
Tydzień z 2gą zmianą: 7 - 13 lub 23 - puki nie padne

Przeważnie gram po ok 4-6h dziennie, a w weekendy ile mocy starczy.

16. Opisz swoje cele w grze.
Dobra zabawa w dobrym towarzystwie podczas częstego pvp....no może czasem jakiś złomek do ubrania.

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Ponieważ maruda przyda się w każdej gildi

18. Podaj parametry komputera.
C2D 2,66@3,2
4GB Ram
GTX260

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak jest

Pomis
Posty: 189
Rejestracja: czwartek, 9 grudnia 2010, 10:46
Medals: 1
Lokalizacja: Żyrardów/Gdynia
Status:
Offline

TERA Optio

Re: Podanie - Dagot

Post autor: Pomis » środa, 8 sierpnia 2012, 06:44

Cześć,
napisałeś że byłeś w gildii Alae Corvi, a jaki miałeś nick i jaką postacią tam grałeś?
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady i topór chybi poślą po archera "

Dagot
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2012, 21:14
Status:
Offline

Re: Podanie - Dagot

Post autor: Dagot » środa, 8 sierpnia 2012, 12:42

Nick Dagot, klasa Gladiator.
AC bylo tak naprawde const pt ktore mialo dosc polityki i nudy w Raefie. Ja doszedlem do nich tydzien po ich wyjsciu z Raefy i bylem tam raczej zapchaj dziurą na wypadek gdy kogos z nich nie bylo na wieczornych rajdach.
W kazdym razie tak na dobre przestalek grac tuz przed wejsciem patcha 2.0 chyba (ten w ktorym podniesiono cap lvlu itd) Byly proby powrotu do gry innymi klasami ale nie wydzlo

Awatar użytkownika
Lotar
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 24 września 2010, 20:48
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: Podanie - Dagot

Post autor: Lotar » czwartek, 9 sierpnia 2012, 21:22

Dagot pisze:9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie
Śmiem twierdzić inaczej. ;) W różnych sekcjach Kohorty znajdzie się paru graczy ze starej Raefy. Wszystko napisane w podaniu to prawda (łącznie z jęczeniem), więc uważam, że Dagot zasługuje na danie mu szansy. ;)
"Patrzę na gwiazdy i nic tam nie jest zapisane, więc jak wierzysz we mnie, to jestem Twoim fanem."
[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Dagot

Post autor: Majki » czwartek, 9 sierpnia 2012, 21:32

PW z terminem zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Dagot

Post autor: Majki » piątek, 10 sierpnia 2012, 18:22

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości