Podanie - Reynevan

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Reynevan1
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 8 czerwca 2012, 10:09
Status:
Offline

Podanie - Reynevan

Post autor: Reynevan1 » wtorek, 7 sierpnia 2012, 14:41

P.S. nick Reynevan na forum był już zajęty.

1. Nick, klasa, level postaci?
Reynevan, Priest, 49 level

2. Wiek?
36 lat

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?
Pewnie hardcorowej.

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online w żadnej gildii
b) inne Age of Conan – gildia Polanie

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie pełniłem żadnej roli w poprzednich gildiach

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Dowiedziałem się o waszej gildii od Kumpla, z którym gram w TERE Onlne nick Mastek

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Chce grać w IX Kohorcie ponieważ podoba mi się możliwość komunikacji i głosowej podczas gry poprzez Mumble do tego wszyscy moi znajomi, którzy grają w TERE Online również zapisali się do tej gildii. Mam nadziej na party, które są dobrze zorganizowane czasow, ponieważ zależy mi na tym, aby nie tracić zbędnie czasu na składanie drużyny kilka godzin, tak że potem nie zostaje już czasu na dobra zabawę. A z tego co się dowiadywałem mogę to u Was otrzymać.

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) Lubię grać w gry MMO (grałem również Lineage II,Metin, AoC), robię to już od wielu lat i nadal sprawia mi to ogromną przyjemność.
b) Mam odrobine wonnego czasu, która właśnie tak lubię spędzać, zawodowo również mam styczność z komputerami. Lubię dobre kino, a ze sportów grać siatkówkę i piłkę nożną. No i oczywiście podróżowanie. Nie zawsze mam na nie czas, więc pozostaje zwiedzanie wirtualnego świata.

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Zarekomendować mogą mnie jedynie Mastek albo Leonnidas (nowoprzyjęci).

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
W obecnej grze pełnie rolę Healera i ta rola na dzień dzisiejszy w pełni mi odpowiada.

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
Jeśli chodzi o kryształy i glyphy to jest to dla mnie zbyt świeża gra żebym mógł coś zaproponować.

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Na potrzeby rajdu mogę przebudować postać.

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Ze względu na moją postać Priest, jestem nastawiony raczej na PVE albo grupowe PVP.

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Zazwyczaj właśnie o tej porze mam czas pograć, chociaż zdarzają się dni, w które mogę grać przed południem.

15. Dodatkowy opis czasu gry.
Od godziny 8:00 do 15:00 i od 19:00 do 24:00, właściwie mogę się pojawiać o każdej porze, jeśli akuratnie mam wolny czas.

16. Opisz swoje cele w grze.
Wbić 60 lvl i wymaksować postać (broniawka i zbroja) oraz zbić fortunę na craftingu .

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Pewnie Healerów nigdy za wielu.

18. Podaj parametry komputera.
Lenowo Y 550 daje radę

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Mastek
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 8 czerwca 2012, 10:02
Medals: 1
Status:
Offline
Kontakt:

TERA Legionista

Re: Podanie - Reynevan

Post autor: Mastek » wtorek, 7 sierpnia 2012, 17:43

Śmiało mogę potwierdzić że Reynevan wiele razy już uratował mi skórę i na pewno przyda się kolejny healer. Ogólnie w trojkę mamy podobny LV więc do 60 będziemy i tak wbijać go prawdopodobnie razem :)

Powodzenia
better fight for something than live for nothing

Awatar użytkownika
Leonaides
Posty: 60
Rejestracja: poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 13:38
Medals: 1
Lokalizacja: Poznań
Status:
Offline

TERA Legionista

Re: Podanie - Reynevan

Post autor: Leonaides » środa, 8 sierpnia 2012, 09:10

Potwierdzam, dobry z niego chłopak ;p
"Live for Nothing or Die for Something"

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Reynevan

Post autor: Majki » czwartek, 9 sierpnia 2012, 21:32

PW z terminem zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Reynevan

Post autor: Majki » czwartek, 9 sierpnia 2012, 22:59

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość