Podanie - Mastek

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Mastek
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 8 czerwca 2012, 10:02
Medals: 1
Status:
Offline
Kontakt:

TERA Legionista

Podanie - Mastek

Post autor: Mastek » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 16:02

1. Nick, klasa, level postaci?
Mastek, Sorcerer, 49lv

2. Wiek?
31

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?
Hardcorowej cokolwiek to oznacza :P

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

a) TERA Online
Brak jak do tej pory

b) inne mmo
Lineage 2 – Serwer Noobwars – WolfPack
Lineage 2 – Serwer Noobwars – Grotesque

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Założyciel gildii WolfPack, następnie fuzja naszego klanu z Grotesque.

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Wpadłem na to forum szukając informacji o grze Tera Online.

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Wpadając na waszą stronę i forum, mogę śmiało stwierdzić, że jesteście dobrze zorganizowaną społecznością i właśnie takiej potrzebuje. Nie mam już 21 lat i mój czas na granie jest ograniczony z powodu różnych obowiązków, dlatego logując się do gry chciałbym unikać sytuacji, że 3 godziny ustawiamy się na zwiedzanie lokacji i tak jak wspomniałem wcześniej uważam, że z wami tak nie będzie.

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

a) o sobie w grach
Gram już chyba z 26 lat, czyli zaczynając od ATARI, AGMIGA, PC kończąc na konsolach. Ogólnie jedyną grę, w jaką teraz gram na PC to Tera Online, ponieważ nie widziałem informacji, że wyjdzie na PS3. W grach jak i w życiu uważam się za osobę opanowaną i rzadko wyprowadza mnie coś z równowagi. Gry, w jakie lubię grać to RPG typu (Final Fantasty – przeszedłem cała serię, Demon Soul, Dark Souls), trochę wyścigi oraz strzelani typu Battlefield 3. Oczywiście cała idea grania od paru lat to granie zespołowe z innymi ludźmi, choć nie ma to jak czasami samemu z padem i browarkiem solować jakiś dobry tytuł. Ogólnie temat rzeka i nie będą was zanudzał ;)

b) o sobie w realu
Mam na imię Paweł, studiowałem informatykę, bo tak zaplanowałem w dzieciństwie robiąc mapki do wormsów na amidzie. Pracuje na etat oraz rozwijam swoją firmę, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Jedną z wielu pasji oprócz grania jest jazda na rowerze górskim oraz ściganie się w maratonach MTB. Lubię dobrą muzykę, humor i ogólnie zabawę w gronie najbliższych znajomych.

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Nie, na tą chwilę gram z Bratem oraz kumplem z real-a. W trójkę wspieramy siebie oraz poznajemy świat Tery. Wspólnie również chcielibyśmy dołączyć do IX Kohorty

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Ogólnie zawszę lubiłem grać magiem i robić duży damage, postać będę przygotowywał po pvp.

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):

Na razie moja wiedza na ten temat jest jeszcze zbyt mała, w tej chwili wyszukuje w Internecie propozycji build-ów i je testuje. Mam nadzieje że będąc członkiem IX Kohorty uzyskam również pomocne sugestie i informacje.

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście.

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

PvP i powód mam w sumie jeden – uwielbiam rywalizację :twisted:

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Nie da się tego przewidzieć z powodu mojego życia osobistego, tj. na pierwszym miejscu stawiam swoją kobietę, następnie firma i potem przyjemności. Mogę jedynie napisać, że czasami grać będę np. 5 dni w tygodniu, czasami niestety tylko 2. Wiadomo również że w okresie letnim również ten czas się skraca, a w zimowe wieczory więcej czasu spędza się w domu przy laptopie.

15. Dodatkowy opis czasu gry.
Z rana 7:30-9:30 staram się lvlować postać. Wieczorami jak jest czas to gram od 20-24.

16. Opisz swoje cele w grze.
Główny cel na teraz to wbicie 60lv, następnie zdobycie wiedzy o dobrym sprzęcie dla mojej postaci oraz samo zdobycie tego sprzętu.

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Ogólnie jestem aktywnym graczem i myślę ze będę pomocny w wielu aspektach gry jak i na forum.

18. Podaj parametry komputera.
MSI EX625 – jeszcze daje radę, ale myślę już nad zmianą
Intel Core 2 Duo P8600 2.4 GHz
4GB Ram
ATI Mobility Radeon HD 4670
PAD PS3 Dualshock 3 sixaxis

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak zapoznałem się i akceptuje
better fight for something than live for nothing

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Mastek

Post autor: BlackIguana » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 18:47

PW wysłane.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Mastek

Post autor: BlackIguana » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 21:33

Witam w IX
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości