Podanie- Urban

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Urban
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2012, 18:52
Status:
Offline

Podanie- Urban

Post autor: Urban » środa, 18 lipca 2012, 21:41

1. Nick, klasa, level postaci?

Urban, Sorcerer, 11

2. Wiek?

18 lat

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?

Jestem graczem który uwielbia pvp ale bicie mobków nie jest mi obce, bardziej hardcor.

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA Online

niestety nie byłem jeszcze w żadnej gildii

b) inne mmo

Silkroad- serwer Pluto(podobno połączyli serwery) gildia CiemnoCiemni
Metin2- Ukryci We Mlgle, Yakuza,

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Byłem zastępcą, przez chwile liderem, zawsze byłem u podium jeżeli chodzi o range lub zaufanie członków gildii

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Przypadkowo, gdy czytałem poradniki na stronach TERY

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Z tego co widzę to jesteście bardzo zgraną gildią w której trzymana jest dyscyplina, a przy tym świetnie można się bawić dlatego bardzo chciałbym do was dołączyć.

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach

Jestem graczem który preferuje grę w grupie komunikacja to podstawa dzięki której można wygrać każdą potyczkę. Gry MMO od zawsze mnie ciekawiły bo grało się z nowymi ludźmi często pozytywnymi a nie tak jak większość uważa no-life'ami. Grupowe pvp to jest to co kocham w tych grach dlatego chce grać z wami. Mam 11lev i szybko wbiję ten wymagany 30 ale chciałbym do was przystąpić teraz abyście mnie mogli "pokierować" w grze gdyż gram w tą grę 2 dni i potrzebuję małej pomocy w różnych sprawach.

b) o sobie w realu

Prywatnie Jakub dla przyjaciół Urban, uczę się w LO i chciałbym coś napisać od siebie. Nie oceniajcie mnie pod względem wieku dla mnie wiek to tylko cyfra przez którą jesteś ograniczony w pewnych sprawach. Na stronie głównej macie hasło "POLSKA GILDIA DOJRZAŁYCH GRACZY" Nie patrzcie na wiek pogadajcie ze mną i wtedy zobaczcie czy jestem dojrzały czy nie. Mogę was zapewnić że gdy trzeba jestem poważny, a tak na co dzień wyluzowany pełen humoru koleś.

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie.

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

FULL DPS

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):
a) solo PvP
b) grupowe PvP
c) solo PvE
d) PvE instancje

Niestety jestem na takim poziomie gry że nie myślę o tym ale na to też przyjdzie czas.

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście że tak.

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Oczywiście PVP ale dobrymi instancjami nie pogardzę czasami dobrze jest ubić jakiegoś bossa.

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

To zależy od tego jak będę pracował, ale myślę że nie powinno być problemów i na rajdach będę bardzo często.

15. Dodatkowy opis czasu gry.

jw

16. Opisz swoje cele w grze.

Przede wszystkim dobra zabawa i dobra gra z dobrymi ludźmi. Może podbijemy ten serwer razem ;)

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Myślę że mogę wnieść do gildii swój mały wkład i wzajemną pomoc jestem aktywnym graczem i na pewno będę pomagał na tyle na ile się da.

18. Podaj parametry komputera.

AMD Phenom(tm) II x4 955 Processor 3.20 GHz
4 GB Ram
GeForce GTS 450 Golden Sampel

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak akceptuje.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie- Urban

Post autor: BlackIguana » czwartek, 19 lipca 2012, 10:50

Witam na forum:)

Niestety ale rekrutujemy od 20roku życia wzwyż.

Z tego powodu podanie odrzucam.

Powodzenia w świecie TERA.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości