Podanie - Neti

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Neti
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 31 grudnia 2010, 13:30
Status:
Offline

Podanie - Neti

Post autor: Neti » wtorek, 19 czerwca 2012, 18:53

1. Nick, klasa, level postaci?
nick- Neti
klasa- slayer
lvl- 60

Nick postaci w grze jest inny niż nick na forum, ponieważ rejestrowałem sie dawno temu chcąc złożyć podanie do sekcji Aion, ale zrezygnowałem i nie pamiętam już powodu.

2. Wiek?
33 lata

3. Docelowo chcesz grać w części hardcorowej czy w semihardcorowej?
Jeżeli Tera spodoba mi się na 60 lvlu to najprawdopodobniej będzie to hardcore

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

a) W Tera nie grałem w żadnej gildii
b) World of Tanks - gildia Tactical Assault Troops
Aion - grałem w jakiejś międzynarodowej gildii ale nazwy nie pamiętam. Gildia sie rozpadła a potem gralem tylko ze znajomymi i do tej pory nie mam gildii.
Helbreath - gildia Matadrox.
Call of Duty 4 - gildia Murder inc.

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

World of Tanks - grałem w pierwszym składzie czołgiem is7 na pozycji rushera i niekiedy jako scaut czołgiem t54. Żadna dodatkowa funkcja
Aion - nie pełniłem żadnej funkcji
Helbreath - Bardzo stara gra pvp i niewiele osób ja zna. Tutaj prowadziłem wspólnie z kolegą ponoć najlepszą gildie pvp o nazwie Matadrox.
Call of Duty 4 - grałem na pozycji rushera. Żadna dodatkowa funkcja

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Dowiedziałem się o Was z gry Aion. Po prostu zobaczyłem nazwę gildii.

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Z tego co widzę w Tera online istnieje rozwinięte mass pvp i w niewielkiej ilości solo pvp. Gra w gildii takiej jak Wasza czyli dużej, dobrze zorganizowanej i ze świetnie rozbudowanym łańcuchem dowodzenia będzie dla mnie ciekawym przeżyciem i zachęci mnie do kontynuowania przygody w Tera online. Do tej pory grałem sam żeby wbić max lvl i powiem szczerze, że to było nudne. W IX Kohorcie liczę na więcej akcji, na przygodę jak również na wsparcie. Dopiero zaczynam zabawę z tą grą i tak naprawdę nic o niej nie wiem. Wiedza jaką zdobyli członkowie IX-tki na pewno będzie dla mnie bardzo pomocna w rozbudowywaniu mojej postaci. Z drugiej strony wiem, że sam mogę wnieść coś pożytecznego do spoleczności IX Kohorty, a co to będzie to się okaże. :)

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

W gry online gram tylko dla pvp i inne rzeczy mnie dużo mniej interesują. Jeśli trzeba zabić jakiegoś moba to go zabiję, ale zawsze wybiorę pvp ponad tłuczenie mobów. Zawsze odkąd pamiętam interesowała mnie rywalizacja z innym graczem (wrogiem) i tego nauczyłem się grając w Helbreath = (HB), która była bardzo brutalną grą pvp. W każdej następnej grze po HB szukam tego dreszczyku niepewności albo "TY albo ON", ale najlepiej ON :P. Sami chyba wiecie najlepiej o czym mówię.
Jeśli chodzi o życie realne to to interesuję się kilkoma rzeczami, ale tylko jedna mnie fascynuje. To może po kolei.
Zdecydowanie interesuję się psychologią i to popchnęło mnie do studiowania tego kierunku w Instytucie Psychologii Stosowanej w Warszawie, gdzie dowiedziałem się tego czego chciałem a nawet więcej :P. Następnymi zainteresowaniami są to takie przyziemne rzeczy jak: MMO, kobiety, ryzyko, prędkość, motoryzacja, alkohol oczywiście i to najlepiej w dużych ilościach :P.
Kiedyś dużo biegałem długie dystanse (maraton), ale po zerwaniu achillesa został mi rower i rosnący brzuszek. :D Kolejność niekoniecznie taka jak napisałem.
Po zainteresowaniach doszliśmy do fascynacji, którą jest nic innego jak Wszechświat i wszystko co z nim związane czyli teorie, filmy, książki, programy naukowe itd. ale nie będę tego rozciągał, gdyż jest to temat na dłuższą pogawędkę. :)

9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie, nikt nie może mnie zarekomendować.

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Postaciami jakimi do tej pory grałem to DD i ostatnio w Aion grałem "szpitalem przenośnym" :) czyli healer i nawet było fajnie. Jeśli chodzi o rajdy to najlepiej jakby ich nie było ale jak mus to mus i będzie to DD.

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):

Jak wcześniej wspomniałem nie mam na razie doświadczenia w Tera odnośnie budowania postaci i to jaki build będę miał w przyszłości zależy od wielu rzeczy. Na dzień dzisiejszy do nabijania lvlu sprawdzało się dla mnie to ustawienie
http://www.teraguru.ru/glyphcalc.html#s ... 0001000001

kryształy jakich używałem to:
Broń - 3x Brilliant 1x Swift
Armor - 3x Vigorous 1x Fleetfoot

Wiem na pewno że ten build ulegnie wielu poprawkom i będę go dostosowywał do wykonywanych zadań.

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Zawsze wybiorę PvP ponad PvE. Opisałem dlaczego we wcześniejszym pytaniu.
Chodzi o emocje jakie u mnie wywołuje rywalizacja z przeciwnikiem, który myśli. Zaprogramowanego moba po zabiciu odpowiednia ilość razy można się nauczyć na pamięć spać podczas wykonywania tych samych czynność.

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Mogę rajdować jeśli trzeba każdego dnia.

15. Dodatkowy opis czasu gry.

Nolife jesli mnie wciagnie :)

16. Opisz swoje cele w grze.

KILL ENEMY !!!!!!!

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Ponieważ zabiję każdego, kto zagraża mojej "watasze" :)

18. Podaj parametry komputera.

Procesor Intel Core i5 2500K
Grafika GeForce GTX 560 Ti
Pamięć DDR3 2x4096MB 1600MHz
Windows 7 Ultimate 64-bit

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak zapoznałem się i akceptuję.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Neti

Post autor: Zawisza » wtorek, 19 czerwca 2012, 20:00

Witaj na forum. W takim razie nie obrazisz się jak zmienię Twój nick na forum?

Neti
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 31 grudnia 2010, 13:30
Status:
Offline

Re: Podanie - Neti

Post autor: Neti » wtorek, 19 czerwca 2012, 20:38

Właściwie to sam chciałem to zrobić ale nie potrafiłem a taka zmiana będzie mile widziana z mojej strony.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Neti

Post autor: BlackIguana » czwartek, 21 czerwca 2012, 20:48

PW wysłane.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Neti

Post autor: BlackIguana » niedziela, 24 czerwca 2012, 16:42

Witam w szeregach IX.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości